Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

202403271320090_t1.JPG
2024.03.27


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Lakástűz a Zagyva úton.
2024.03.14. Megemlékezés
Mindenki Karácsonya 2023
Mikulás járja a falut.
Örök Ifjak Nyugdíjas...
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 3
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,373
Legújabb tag: Puredevil
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Lángolt egy vályogház Jászalsószentgyörgyön [704 megnyitás] Ünnepi miserend [71 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [191 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [239 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [159 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [333 megnyitás] Év végéig nyolc szakaszban tervezik meg a 32.-es főút felújítását. [786 megnyitás] Érdekfeszítő helytörténeti írásokat mutattak be Jászalsószentgyörgyön [358 megnyitás] 2024.01.01-től az M4-es teljes hosszán díjköteles lesz [289 megnyitás] Jászalsószentgyörgy: Ahol szoborral álítottak emléket a költő feledhetetlen életművének [1834 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Településünk | Hazai pálya
Oldal: 23 / 34 << < 20 21 22 23 24 25 26 > >>
Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2009-12-24 11:35
Kedves Tildy!


Biztos igazad van,részletekben!
Én itt születtem,persze nem itt hanem Szolnokon,de sajnos régen!smiley
Dolgoztam már az"átkosban"is(külföldön 6 évet,Bp.-en 13-at),de nekem mondhat bárki bármit,amíg nincs elegendõ munkahely,addig lehet itt ilyen olyan program xart sem ér,már bocs!
Én még emléxem amikor a gyárakban,üzemekben dolgoztak a cigányok és sokan jó munkaerõk voltak.Igaz KÖTELEZÕ volt a munka,de 1990-en megváltozott minden és mára a MÁSODIK cigány generáció nõ fel munka nélkül a segélyeken!
Lehet közmunkázni,nagy ámítás az egész,hidd el látom.

MUNKA,RENDES BÉR,TANULÁS,KÖZBIZTONSÁG,és ezután jönnek a dolgok,addig semmi!
PERSZE EZ SOKBA VAN ÉS VALLJUK BE EGYSZERÛBB ÍGY A HATALOMNAK!
A SEGÉLYEKKEL ÉPPEN HOGY ÉLETBEN TARTJÁK ÕKET,MINDiG AZ AKTUÁLIS HATALOMNAK KELL"HÁLÁSNAK"LENNI,néhány kiló élelmiszerrel választásokon meg lehet õket venni.
És persze sakkban lehet velük tartani a"magyarokat"!
Ha valaki felemeli ellene,a hangját,ahogy a zsidó nagytõke ellen is,mindjárt jön a RASSZISTÁZÁS,FASIZTÁZÁS,és sorolhatnánk!
Pedig amíg nyíltan nem beszéljük ki ezeket a dolgokat,szõnyeg alá söpörjük ezeket,addig nem kezdõdhet meg az építkezés!
Nekem vannak jogaim???és KÖTELESSÉGEIM!!
Itt sokaknak csak jogaik(azt is megsértik)vannak,kötelesség az nem az övék,hanem a miénk!
Na jó,ez egy hosszú dolog,érdemes róla beszélni,de most nincs idõm,BOCS!

És még annyit,a "saját hazájában senki nem lehet próféta"!
Ez a polgmesterségre vonatkozik!

Itt mindíg xy-nak leszel a gyereke,unokája,aki "mit akar"....még hogy polg.mester, ....ez?????
Míg egy vidéki azt mond amit akar,mert messzirõl jött embertõl megszoktuk!

Szóval errõl ennyit!
Azért vigyázz Angliában,ott sem fenékig tejföl minden,persze biztos tudod,fõleg mostanában!

Azért irigyellek,jön a boxing day,ha jól írom,megnéznék néhány jó meccset,mondjuk az Arsenalt!
Na de majd egyszer!

Áldott Karácsonyt Neked és mindenkinek aki vette a fáradságot és elolvasta,amit írtam!

Üdv:Jakab Bácsi!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2009-12-23 13:55
[quote]lusti írta:
Kedves Tildy!

Nem tudhatom mióta dolgozol külföldön, de itt egy kicsit másként mennek a dolgok. Valószínû-sõt biztos a PÉNZ motivált téged is, hogy angliában kezdjél dolgozni. Így van ezzel a polgi is, meg a kormányzók is a PÉNZ mindennek a mozgató rugója. Arra viszont kíváncsi vagyok smiley hazánkban mennyi évet dolgoztál?

<közmunkában munkanélkülieket, romákat kell foglalkoztatni,> mint mondtad.
Ez nem így mûködik itt kicsiny falunkban. OK hogy foglalkoztatjuk õket segélyért, de alanyi jogon jár nekik az önkormányzati vagyon használata, IGEN! a vagyon: AUTÓ használat magán célra, fa-tüzelõ haza hordásra. Mert itt így mennek a dolgok. Kérdem én, szerinted neked -vagy nekem járna ilyen segítség. Hát nem! Petáknak kinyaljuk a smiley a hivatalban és a gyógyszertárban. Mert BETEG, Ez megy itt!

<MErt a mostani honlap - nem ez- egy nagy NULLA.>
Ebben viszont egyet értek veled, a régi honlap egy nagy 0! Akár lehetne törölni is. . .

További jó, aktív hozzászólásokat kívánok neked . . . ITT lehetõség van erre. smiley smiley[/quote]
Másfél hónapja élek kinn, és mivel szakmai melót keresek, még nincs munkám. Otthon webfejlesztõként dolgoztam. Illetve korábban voltam helpdeskes de pénztáros is.
Nem a pénz motivált a külföldre költözésben - meg tudtam élni otthon is, igaz nem Szentgyörgyön, ott egy fejlesztõ éhen halna, hanem mióta fõiskolára felkerültem BP-re , azóta.
10 évet dolgoztam otthon, régen volt, hogy be sem jelentettek (akkor mondjuk pénztáros voltam) , és azt látom, sokan ezt ûzik. Nagy álmom volt külföldre jönni, más a megtakarítását lakásba forgatná, én erre gyûjtöttem, kijöjjek és itt dolgozzak. Remélem hamarosan lesz munkám, nem szeretnék hazamenni.

Sajnos az megy otthon, egyeseknek sokmindent lehet. Nem tudom mennyire nem szereti az ombudsman a térfigyelõket, de gondolom nagyon nem, mert a buszokba se nagyon lehetett rakni. Itt meg mindenhol van CCTV, mégsem háborog senki.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
NwLGL
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 423
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.22
Elküldve: 2009-12-23 09:08
<MErt a mostani honlap - nem ez- egy nagy NULLA.>




Tessék csak most ránézni! smiley Úgy látszik megmozdult valami!


Képeim


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
lusti
Tag

Hozzászólások: 26
Regisztrált: 2009.03.30
Elküldve: 2009-12-22 23:17
Kedves Tildy!

Nem tudhatom mióta dolgozol külföldön, de itt egy kicsit másként mennek a dolgok. Valószínû-sõt biztos a PÉNZ motivált téged is, hogy angliában kezdjél dolgozni. Így van ezzel a polgi is, meg a kormányzók is a PÉNZ mindennek a mozgató rugója. Arra viszont kíváncsi vagyok smiley hazánkban mennyi évet dolgoztál?

<közmunkában munkanélkülieket, romákat kell foglalkoztatni,> mint mondtad.
Ez nem így mûködik itt kicsiny falunkban. OK hogy foglalkoztatjuk õket segélyért, de alanyi jogon jár nekik az önkormányzati vagyon használata, IGEN! a vagyon: AUTÓ használat magán célra, fa-tüzelõ haza hordásra. Mert itt így mennek a dolgok. Kérdem én, szerinted neked -vagy nekem járna ilyen segítség. Hát nem! Petáknak kinyaljuk a smiley a hivatalban és a gyógyszertárban. Mert BETEG, Ez megy itt!

<MErt a mostani honlap - nem ez- egy nagy NULLA.>
Ebben viszont egyet értek veled, a régi honlap egy nagy 0! Akár lehetne törölni is. . .

További jó, aktív hozzászólásokat kívánok neked . . . ITT lehetõség van erre. smiley smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2009-12-22 14:59
[quote]BugaJakab írta:

Tisztelt HÖLGYEM!

Bárki lehetne ilyen polgi mint Szarvák úr,csak nem elég jó a PR-unk ahhoz hogy azok lehessünk!
Én jártam néhány osztrák,holland,német kisvárosban,nos ott a falu legmegbecsültebb embere a burgman.Csodálkoztam is,hogy semmi nagy oskolai végzettség,csak így"mezeien"adják elõ(gazdálkodó,pék,stsmiley????
Azt mondta,van egy JÓ JEGYZÕJE,õ intézi a hivatalos dolgokat,de a többi józan paraszti ésszel mûködik!smileysmiley
Hoppá,csodálkozunk hogy úgy állnak??
Nálunk ez nem mûködik és azt is tudjuk,hogy Szentgyörgyön szentgyörgyi nem lehet próféta!
Ez évtizedek óta a"gyütmentek"terephelye!

Nem sorolom õket,senkit nem akarok megbántani,fõleg így nem névtelenül,mert nem lenne fer a részemrõl!
Szóval ha éjjel felébresztenél"Barátném"(bocs a népies megszólításért),akkor is lennék ilyen polgármester mint a mostani(a régit sem tartottam sokra,de õt a PÁRT hagyta ránk),talán hiszed,talán nem?!

Üdvözöllek Benneteket!
És mindenkinek!
Áldott Békés Karácsonyt kívánok!

JAKAB BÁCSI![/quote]

Kedves BugaJakab!
Gondolkodtam, mennyire vegyem magamra a dolgot, hiszen évekig úgymond "városinak" számítottunk a faluban (Jászberénybõl költöztünk ki 85-ben, édesapám szentgyörgyi) .

Viszont úgy gondolom, nem feltétlenül kell õslakos szentgyörgyinek lenni ahhoz, hogy valaki jól végezze a dolgát.

Tény és való , nehéz mindenkinek megfelelni.
Ráadásul mint írtam, mindig lesz olyan, akinek valami nem felel meg, és bizony ha gatyaszorítás van, mert épp az szükséges, akkor persze szemét vezetõség lenyül mindent mentalitás van otthon.

Holott ahhoz , hogy valami fejlõdjön, elõbb tényleg takarékoskodni kell.

De szomorú, hogy sosem lesz totális egyetértés, mert mindig lesz valaki, akinek valami nem tetszik.

Talán olyan ember kéne, aki mögé az egész falu fel tud sorakozni. MErt egyetért az elveivel, és tudja követni õt. Politikai életbõl talán az USA-t tudnám felhozni Obamával.

A PR-on meg érdemes csiszolni, érdemes a javítandó , jobbítandó dolgokat összeszedni .
Nem ígérni kell , azt nem veszi be senki már. Hanem tervezni.
Mikor mti és hogyan szeretnénk csinálni, mibe szükséges azonnal beavatkozni, és mi várhat még. Milyen lehetõségek vannak?
Lehet nem fog tetszeni sokaknak amit mondok , de közmunkában munkanélkülieket, romákat kell foglalkoztatni, nem megfelelõ munkavégzés esetén segély nuku...
Eleve a segélyezést is vissza kell szorítani .

Elsõdleges fejlesztések : infrastruktúra, óvoda és iskolai ellátás, közintérmények. Ezek alap dolgok.
Másodlagos lépés: pályázatok FEJLESZTÉSRE , és fenntartásra.
Ezzel együtt közbiztonság rendbetétele.

Lehet sokan nem szimpatizálnak itt Szabó László úrral, de aki õt meglopja, meglop mást is. Kollektív ,de nem támadó fellépés az ilyen emberek ellen. Nem szabad meghunyászkodni. Ha kár ért valakit igenis beszéljen róla, legyen cselekvõ, ne mástól várjon megoldást.

Jó ötlet lehet a faluban a térfigyelõ kamerák felszerelése is. Csökkenti a bûnözést.

És nem utolsósorban megfelelõ tájékoztatás a hivatalok részérõl.... MErt a mostani honlap - nem ez- egy nagy NULLA.
ÉS a legfontosabb:
Nem fentrõl kell várni a megváltást, hanem mindannyiunknak tevékenyen részt kell venni benne. LEhet ez olyannak hangzik mint a múlt rendszerben, de legalább büszkék lehetnénk az összefogás által létrehozott értékteremtésben.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2009-12-18 12:29
T.Papi!

Én megmondom miért adják vissza a"vizet",kivettek belõle kb.200 millkát és most már nagyon költeni kellene rá!
A vezeték rendszer romokban(képzavar bocs),csõtörés csõtörés hátán,a víz minõsége pocsék,amit egyre többen kifogásolnak,szóval nem hiányzik a cseszegetés,mert õk sem hülyék,bevizsgáltatták a vizet,így tudják mit szolgáltatnak!
Talán már a kutak sem a régiek,azokkal is van baj bõven,újabb beruházás!
A lakosság nagyon utálja õket,bár ez a tõkét nem nagyon érdekli,inkább az elõzõek miatt húznak el!
Ez egy jó üzlet volt nekik!
Képletesen 4?évig fejték másnak a tehenét,JÓ BULI NEM?!!smileysmileysmiley


Tisztelt HÖLGYEM!

Bárki lehetne ilyen polgi mint Szarvák úr,csak nem elég jó a PR-unk ahhoz hogy azok lehessünk!
Én jártam néhány osztrák,holland,német kisvárosban,nos ott a falu legmegbecsültebb embere a burgman.Csodálkoztam is,hogy semmi nagy oskolai végzettség,csak így"mezeien"adják elõ(gazdálkodó,pék,stsmiley????
Azt mondta,van egy JÓ JEGYZÕJE,õ intézi a hivatalos dolgokat,de a többi józan paraszti ésszel mûködik!smileysmiley
Hoppá,csodálkozunk hogy úgy állnak??
Nálunk ez nem mûködik és azt is tudjuk,hogy Szentgyörgyön szentgyörgyi nem lehet próféta!
Ez évtizedek óta a"gyütmentek"terephelye!

Nem sorolom õket,senkit nem akarok megbántani,fõleg így nem névtelenül,mert nem lenne fer a részemrõl!
Szóval ha éjjel felébresztenél"Barátném"(bocs a népies megszólításért),akkor is lennék ilyen polgármester mint a mostani(a régit sem tartottam sokra,de õt a PÁRT hagyta ránk),talán hiszed,talán nem?!

Üdvözöllek Benneteket!
És mindenkinek!
Áldott Békés Karácsonyt kívánok!

JAKAB BÁCSI!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2009-12-15 20:45
[quote]papi írta:
Kedves Buga Jakab!Tökéletesen igazad van,csak keverik a xart,de azt is úgy ,hogy nekünk menjen le a torkunkon.A polginak 3 éve volt rá ,hogy valamit tegyen ez ügyben,hisz azon a bizonyos választási gyûlésen szinte önkívületi állapotban hörögte, hogy már pedig ,olcsóbb lesz a szennyvíz,nem is kevéssel.Meg néztem az akkori jegyzõkönyveket,az elõzõ önkormányzat 315-315 plusz áfában határozta meg az ivóvizet, és a szennyvizet, továbbá a jegyzõkönyvben az is benne van,amennyiben az új önkormányzat jobb konstrukciót talál az üzemeltetésre,akkor a jelenlegi vállalkozó vissza adja az üzemeltetést az önkormányzatnak.Most figyelj Buga Jakab! Mért csak most lett idõszerû a téma, amikor ezt két évvel ezelõtt minden jogi következmény nélkül meg tehette volna?Másodszor is meg akarja etetni a falut ezzel a trükkel? Vagy netalán szorongatják a kampányát támogatók a zsíros falat reményében? Ami számomra a leg- furcsább: mért adja vissza a vállalkozó az üzemeltetést,ha az nyereséges,ha pedig nem nyereséges ,mért akarja azt az önkormányzat átvenni? A képviselõk ugy szavazták meg a polgi javaslatát ,hogy nem voltak információk birtokában,szerintem fogalmuk sem volt,hogy mire emelték fel a kezüket,ezzel örökre eladósították a falut.Pedig a polgi azt ígérte, mindenben ki kéri a település lakóinak véleményét.Ezzel szemben soha nem látott diktatúrát gyakorol minden alkalmazottnak kussolnia kell,kussol is rendesen.[/quote]


És a falu lakói mindig okosabbak , jobbak mindenben, mindig jobban tudják, mit kéne csinálni.
Uraim és hölgyeim önök elõtt a pálya, polgármesterválasztáskor el lehet indulni.

Nem védem a polgármestert, nem tisztem.
Csak emlékszem , mennyire ment a hiszti valamelyik nyugdíjastól jópár éve, hogy az elõzõ nap esett hó reggelre miért nem tûnt el rögtön a buszmegálló környékérõl . Mert bármi nem tetszik valakinek, lehet a polgármestert szidni. Ez ment 10 éve is, ez megy 5 éve is...
Minek annyi szobor, minek ez, minek az, blabla.


A település lakóinak véleménye meg mindenben : ha így mûködnének a dolgok, soha nem haladna semmi egyrõl a kettõre, mert úgyis lenne olyan, akinek nem tetszik, akinek drága , stb.

De mint írtam: lehet jobban csinálni, és jól dolgozni. Viszont bizony akkor néha össze kell húzni a nadrágszíjat, mert osztogatásból nem lehet eyrõla kettõre jutni. Csak munkával és erõfeszítéssel. És ez minden volt és leendõ polgármesterre vonatkozik...

Annak idején próbáltam gyûjtést szervezni az új játszótérre, senki nem jelentkezett, hogy segítene. KB. 20 évig volt a falu játszótér nélkül.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-12-13 16:28
Kedves Buga Jakab!Tökéletesen igazad van,csak keverik a xart,de azt is úgy ,hogy nekünk menjen le a torkunkon.A polginak 3 éve volt rá ,hogy valamit tegyen ez ügyben,hisz azon a bizonyos választási gyûlésen szinte önkívületi állapotban hörögte, hogy már pedig ,olcsóbb lesz a szennyvíz,nem is kevéssel.Meg néztem az akkori jegyzõkönyveket,az elõzõ önkormányzat 315-315 plusz áfában határozta meg az ivóvizet, és a szennyvizet, továbbá a jegyzõkönyvben az is benne van,amennyiben az új önkormányzat jobb konstrukciót talál az üzemeltetésre,akkor a jelenlegi vállalkozó vissza adja az üzemeltetést az önkormányzatnak.Most figyelj Buga Jakab! Mért csak most lett idõszerû a téma, amikor ezt két évvel ezelõtt minden jogi következmény nélkül meg tehette volna?Másodszor is meg akarja etetni a falut ezzel a trükkel? Vagy netalán szorongatják a kampányát támogatók a zsíros falat reményében? Ami számomra a leg- furcsább: mért adja vissza a vállalkozó az üzemeltetést,ha az nyereséges,ha pedig nem nyereséges ,mért akarja azt az önkormányzat átvenni? A képviselõk ugy szavazták meg a polgi javaslatát ,hogy nem voltak információk birtokában,szerintem fogalmuk sem volt,hogy mire emelték fel a kezüket,ezzel örökre eladósították a falut.Pedig a polgi azt ígérte, mindenben ki kéri a település lakóinak véleményét.Ezzel szemben soha nem látott diktatúrát gyakorol minden alkalmazottnak kussolnia kell,kussol is rendesen.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2009-12-13 09:20
Nekem nincs,de illúzióim sincsenek!
Kavarják a xart és a nagy semmit!
Gondolom a etnikai vállalkozó továbbra is arat,a víz nem lesz olcsóbb,minden többe kerül,így nem lesz pénz semmire!
smileysmileysmiley

Na,ha nem így vóóót,akkor valaki közölje a lényeget,mert meglepõdnék,ha nem így lenne!:Ð


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
Tytok
Tag

Hozzászólások: 9
Lakóhely: Jászalsószentgyörg
Regisztrált: 2009.06.16
Elküldve: 2009-12-12 10:55
hé valakik semmi hir a felugyülésról??


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tytik40@hotmail.com http://wline.hu/icon/15281.gif
Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2009-11-21 10:23
Engem senki nem manipulál(cenzúráz) és ha megtennék már húznék is innen a p..a!
Igaz az elején volt egy kis"cigány"affér,de megbeszéltük,amiben nekem adtak igazat!
Ettõl szomorúbb az,hogy nagyon kevesen látogatják az oldalt,pedig lenne mirõl írni!
Amúgy jó fórumozást!

Üdv:Jakab bácsi!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
NwLGL
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 423
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.22
Elküldve: 2009-11-18 01:26
Kedves és mélyen-tisztelt papi!

ügyesen manipuláltok,hogy még véletlenül sem legyen kritikai véleményük a települést illetõen. Megértelek Benneteket a "disznó fejû nagy úr " /Ady/mindenben kárpótol.




Szeretném ha kifejtenéd bõvebben, mit értesz az alatt hogy manipuláljuk a tagokat, mert én sajnos nem tudom elképzelni mire gondolsz.

A kritikus véleményrõl ennyit:
Ennek az oldalnak az egyik legfontosabb célja az hogy bárki bármit elmondhasson a faluról, ha valami tetszik, nem tetszik. Nagyon sokmindent ki lehetne cenzúrázni a fórumból, de nem tesszük. Eddig 2-3 alkalomnál többször nem kellett használnom a cenzúrát. Ott is csak a másik fórumozótárs anyázása miatt... Úgy tudom, téged csak egyszer moderáltalak, akkor is a pipával elmérgesedõ viszonyotok miatt, amikor is mindketten megkaptátok ugyanazt a privát üzenetet, a moderáció okáról.

Mi szeretnénk a legjobban, ha lenne sok aktív fórumozó, sok vélemény, sok téma, de sokan sajnos nem élnek a lehetõséggel, de ezt már számtalanszor leírtam.

Hidd el nekem, egyik "disznófejû Nagyúr"-hoz sem tartozunk. Nem kaptunk még senkitõl, semmit azért hogy ez az oldal van, és nem is fogunk elfogadni. Bár szerintem ettõl nem kell tartani, hiszen éppen eléggé utálhatják már ezt az oldalt éppen a cenzúra hiánya miatt.

Szívesen várunk minden kritikát, véleményt az oldallal kapcsolatban! Nem csak tõled, hanem mindenki mástól is!

További jó fórumozást!


Képeim


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
vadas
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 56
Lakóhely: Jászberény
Regisztrált: 2009.01.15
Elküldve: 2009-11-18 00:20
Kedves Papi.
Most nem értelek mi a bajod az oldallal. Szívesen vesszük a hozzászólásaidat, persze ha azokat nem kell moderálni. Ezelõtt sem volt probléma senkivel, nem értem mi a gond.
Ez az oldal egy független, pártsemleges, vezetõktõl elhatárolt közösségi oldal. Itt erre ügyelünk.

Kedves Lina!
Miért emelted ki Papi idézetét? Ha mondandód van, itt megteheted.



* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 797
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2009-11-17 21:26
Miféle manipulációról beszélsz? smiley Bárki hozzászólhat bármit, bárhová, cenzúrát a legvégsõ esetben szoktuk alkalmazni. Sõt nagyon szivesen beszállhatsz a csapatba moderátornak akár Te is. A kárpótlásról csak annyit hogy eddig is és ezután is függetlenek vagyunk minden "disznófejûnagyúrtól"...

Ha esetleg van javaslatod, véleményed hogy mit csinálnál máshogy mint mi akkor írd meg! Az építõ jellegû kritikát mindig szivesen fogadom!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
Lina
Tag

Hozzászólások: 18
Regisztrált: 2009.04.20
Elküldve: 2009-11-17 21:26
[quote]papi írta:
Tisztelt/?/ fõadmin és fõ admin helyttes s.ny.lók.Sikerült ebbõl a jó szándékkal indított lehetõségbõl,egy 444 tagot össze verbuválni, akiket ügyesen manipuláltok,hogy még véletlenül sem legyen kritikai véleményük a települést illetõen.Megértelek Benneteket a "disznó fejû nagy úr " /Ady/mindenben kárpótol.smiley[/quote]


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-11-17 18:45
Tisztelt/?/ fõadmin és fõ admin helyttes s.ny.lók.Sikerült ebbõl a jó szándékkal indított lehetõségbõl,egy 444 tagot össze verbuválni, akiket ügyesen manipuláltok,hogy még véletlenül sem legyen kritikai véleményük a települést illetõen.Megértelek Benneteket a "disznó fejû nagy úr " /Ady/mindenben kárpótol.smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
mbandi
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 498
Regisztrált: 2009.07.08
Elküldve: 2009-11-16 23:13
Sziasztok!
Egy kérdés.
Igaz a hír miszerint még több kamera lesz felszerelve a településen. Ezek között olyanok is lesznek, melyek figyelik a 32 -fõút ill. Rákóczi út forgalmát? smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző Észrevételek a faluban
trabicsek
Tag

Hozzászólások: 4
Regisztrált: 2008.08.09
Elküldve: 2009-11-15 14:52
Lám lám Fákat ültetnek a faluba. A temetõbõl meg vágják kivágják. A temetõ útján a szemét megint egyre szaporodóba van. Már eljött a disznóvágási idõ és a belek a gödrökpartja tele van bélmaradványokkal és belsõségekkel. Talán majd eltünik egyszer vagy majd szaporodik. Nagyon szép látvány mondhatomsmileysmileysmiley
Remélem a héten eltünik!!! Mert ha nem akkor újra jelzem.
Kép a galériában.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-11-09 21:35
Olvastam a polgi "hírlevelét".Megköszönte feleségének,hogy /idézet//"megtisztelte jelenlétével a nyugdíjas találkozó résztvevõit." Lehet ,hogy tájékozatlan vagyok,de milyen funkciója van ennek a nõnek,hogy a jelenlétéért köszönet jár? Ott voltam aug.20 .án a Vadasban ahol a polgi felavatta a wc-t, láttam ahogy K.Lajos végig gurította a sörös hordót a hídon/ érdekelne,ki volt ennek a férc munkának a mûszaki átvevõje ,mert késõbbiekben ez fontos lehet, tudja -e a polgi ,hogy a K. família a kis teherautóval mi mindent lopott szét/vagy talán az õ engedélyével?/ ,megszüntette a mezõõri szolgálatot,de miután V Miklós képviselõ "urat" és néhány s..nyalót kár érte,megint fontos lett ez a szolgáltatás.Azért volt itt még más is a polgi. elõtt, amit nem kell szégyellni,mondom én,egy megrögzött realista.Ilyen személyi kultuszt, ilyen méretû s..nyalást én még nem tapasztaltam sehol ,mint ami itt megy.Ez csak azért lehetséges ,mert a csalók,/ áfa,be nem jelentett munkások stb/ így érzik magukat biztonságban,nem kell félniük,hogy a hivatal keze/ a jog/elér hozzájuk.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
Tytok
Tag

Hozzászólások: 9
Lakóhely: Jászalsószentgyörg
Regisztrált: 2009.06.16
Elküldve: 2009-11-07 10:49
[quote]vadas írta:
Üzifal:
,dühöngõ,
2009 October 23 - 08:23:13
Natasa felborította az iskola elõtt álló virágtartót és eltörte.
Neki lehet vandálkodni, mert bolond?
smiley

Igen! neki lehet,
Sõt még az iskolába is bemehet napközben,
nem úgy mint a többi szülõ.
[/quote]

Nem lehet ellene tenni valamit,hogy ne érezze olyan fontos személynek magát.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tytik40@hotmail.com http://wline.hu/icon/15281.gif
Oldal: 23 / 34 << < 20 21 22 23 24 25 26 > >>
Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Időkép
Jászalsószentgyörgyi webkamera

Megnyitás az Időképen
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
85.208.96.xxx @ photo...
66.249.64.xxx @ repor...
3.238.195.xxx @ forum...

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 155 hete
Észrevétel... 210 hete
Egyéb videók 439 hete
Zene 442 hete
Utcanev valt... 443 hete
Országos po... 494 hete
Humoros videók 517 hete
Vadas 530 hete
Emlékek 605 hete
Kifestõk, s... 626 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Hogyan értékelnéd a 2023-as évet településünk szempontjából?

Nagyon jó volt, csak így tovább.

Idén több fejlesztés kellene.

Semleges.

Nem volt jó.

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
16199 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2022
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar