Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

2024041418322113_t1.JPG
Győztes csapat.


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Lakástűz a Zagyva úton.
2024.03.14. Megemlékezés
Mindenki Karácsonya 2023
Mikulás járja a falut.
Örök Ifjak Nyugdíjas...
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 1
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,375
Legújabb tag: undisclosed
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Vármegyei II. osztály 26. forduló (Zártkapus mérkőzés) [80 megnyitás] Illegálisan vágtak ki több száz fát Jászalsószentgyörgyön. [447 megnyitás] Vármegyei II. osztály 24. forduló [126 megnyitás] Meghívó műsorestre [113 megnyitás] Ünnepi miserend [204 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [243 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [387 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [247 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [429 megnyitás] Év végéig nyolc szakaszban tervezik meg a 32.-es főút felújítását. [1153 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Településünk | Hazai pálya
Oldal: 19 / 34 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>
Szerző RE: Észrevételek a faluban
Vadam5
Tag

Hozzászólások: 92
Regisztrált: 2009.11.02
Elküldve: 2010-06-05 18:51
Ivanka, teljesen mindegy, hogy betelepítésnek vagy költözködésnek nevezzük a dolgot, a lényeg, az hogy akik az utóbbi idõben ide költöztek, (tisztelet a kivételnek) szinte egytõl egyig rendbontó és "kétes kilétû" személy. Rengeteg olyan ember van a faluban, akik Jánoshidáról, Jászladányból és a többi már-már gettónak tekinthetõ faluból jött. Ez tény! Ezen nincs mit szépíteni. Sósékhoz hasonló családokkal akarjuk, hogy gyarapodjon a falu lakossága? Meglehetne azt csinálni, amit Edelényben a tiszteletre méltó Molnár Oszkár véghez vitt: nevezetesen azt, hogy munkához kötik a segélyt. Jártál te már a Posta elõtt, mondjuk a segély osztás idején? Ott gyûlik össze a falu alja, és erre is mondhatnád, hogy ''demagóg'', de akkor én kérdezném meg, hogy HOL ÉLSZ TE? Az Önkormányzatnak és a Polgármesternek nem az a dolga, hogy felvásárolja a házakat, hanem hogy fenntartsa a biztonságot! NE csak kampány idõszakban jöjjön a jobbnál jobb ötletekkel, hanem akkor amikor szükségünk van rá. Az önkormányzatba pedig olyanok üljenek, akik nem csak a szemüket meresztgetik, hanem épkézláb ötleteket valósítsanak meg!
Ugyan most káosz van az egész országban, de azért figyeljünk azokra a problémákra is, amik közvetlenül érintenek minket. Neked pedig Ivanka, neked csak annyit tanácsolok, hogy valamelyest változtass a modorodon, elvégre nem állatok vagyunk, hanem emberek, akiknek van képességük arra, hogy a gondolataikat normális keretek között írják le.
Szebb Jövõt! Kitartás!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
ivanka
Tag

Hozzászólások: 16
Regisztrált: 2009.08.27
Elküldve: 2010-06-05 14:43
"Kedves tildy, egy kis gond van a ház eladását illetõen: t.i.,hogy aki bérbe adja a házat sem kisebb gazember, mint akiket Jánoshidáról ide költöztet. Azt ugye nem lehet meghatározni, hogy ki kinek adja el a házát, de azért nem ártana, ha polgármester úr is ''átvizsgálná'' az illetõk kilétét, ugyanis itt már nem a személyi jogokról, hanem a község biztonságáról van szó, ami nem elhanyagolható dolog! És meglehet nézni, hogy a ''betelepítés '',hogy megy mondjuk Jászboldogházán, Szászberken vagy Jászszentandráson! Nem azzal van szerintem a baj, hogy ''csak'' cigányokat hoznak ide, hanem azzal, hogy a lehetõ legaljasabbakat, és ezt sem az Önkormányzat, sem a lakás eladó nem veszi észre!"

Vadam5! Azt mondod, nem ártana, ha a polgármester úr is átvizsgálná az illetõk kilétét. Igen, átvizsgálja! És mit csináljon? Álljon a ház elé és mondja, hogy csak a testén keresztül? Az Önkormányzat az elmúlt 3 évben kb 10 db ingatlant vásárolt, közöttük volt a Sós -féle ház is. Állítólag õk is visszajöttek. A Batthyány úton is zubik laktak albérletben, megvette az önkormányzat, el lett bontva. Nem várható el ettõl a szerencsétlen önkormányzattól sem, hogy minden kétes ingatlant megvásároljon. Ez is sokkal több, mint ami elõtte történt. Szarvák Imre vezetése alatt az önkormányzat csak és kizárólag növelte az önkormányzat vagyonát, be lett kamerázva minden bejövõ, kimenõ útvonal, maximálisan megtett az Önkormányzat minden tõle telhetõt! Tiszta nevetség! Betelepítésekrõl beszélsz! Hol élsz te? Mindenki ott telepedik le, ahol akar! Vagy mondj valami megoldást arra, hogyan lehet megakadályozni önkormányzati szinten azt, hogy nem kívánatos elemek is betelepedjenek! Normális választ adj, ne demagóg ****ségeket!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
Vadam5
Tag

Hozzászólások: 92
Regisztrált: 2009.11.02
Elküldve: 2010-06-05 12:45
Kedves tildy, egy kis gond van a ház eladását illetõen: t.i.,hogy aki bérbe adja a házat sem kisebb gazember, mint akiket Jánoshidáról ide költöztet. Azt ugye nem lehet meghatározni, hogy ki kinek adja el a házát, de azért nem ártana, ha polgármester úr is ''átvizsgálná'' az illetõk kilétét, ugyanis itt már nem a személyi jogokról, hanem a község biztonságáról van szó, ami nem elhanyagolható dolog! És meglehet nézni, hogy a ''betelepítés '',hogy megy mondjuk Jászboldogházán, Szászberken vagy Jászszentandráson! Nem azzal van szerintem a baj, hogy ''csak'' cigányokat hoznak ide, hanem azzal, hogy a lehetõ legaljasabbakat, és ezt sem az Önkormányzat, sem a lakás eladó nem veszi észre!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2010-06-04 23:56
[quote]Vadam5 írta:
Állítólag a Gallyas family Jánoshida egyik legveszélyesebb ''etnikum'' családja. A lopás, betörés, vasazás stb. a fõ elfoglaltságuk, szoval jobb lesz bezárni a lakásokat ha elmegyünk otthonról. Egyébként falunk az utóbbi idõben egyrte veszélyesebb, nem tudom hogy egyáltalán miért engednek ide minden jött-mentet. A polgárõrség munkája jó, de sajnos mindenütt õk sem tudnak ott lenni...[/quote]

A jottmentseget azert kikernem magamnak kicsit. Es mas betelepult csaladok eseten is....Igen , csak 1/4 reszben vagyok tosgyokeres szentgyorgyi...

Ertem amugy mire gondolsz, az ilyennekkel kapcsolatban viszont erdeklodni kell, meg nem eladni a hazat. Gondolom senkit nem kenyszerrel telepitenek at, ha meg hazat vesznek, ott is mondhat az elado nemet....


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
Vadam5
Tag

Hozzászólások: 92
Regisztrált: 2009.11.02
Elküldve: 2010-06-04 21:25
Állítólag a Gallyas family Jánoshida egyik legveszélyesebb ''etnikum'' családja. A lopás, betörés, vasazás stb. a fõ elfoglaltságuk, szoval jobb lesz bezárni a lakásokat ha elmegyünk otthonról. Egyébként falunk az utóbbi idõben egyrte veszélyesebb, nem tudom hogy egyáltalán miért engednek ide minden jött-mentet. A polgárõrség munkája jó, de sajnos mindenütt õk sem tudnak ott lenni...


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 797
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2010-06-04 20:26
Egy jánoshidai ismerõsöm újságolta a minap, hogy községünkbe új család fog áttelepülni név szerint a Gallyasék. Kérdeztem tõle hogy mi ebbe az érdekes, de Õ csak elmosolyodott és mondta hogy érdeklõdjek egy picit...

Valaki ismeri Õket? smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 797
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2010-05-25 20:52
Egyszerûen botrányos ez az idõjárás. Az elmúlt órai zivatarban 50mm csapadék hullott le. Több helyrõl jelezték, hogy áll a víz az utakon, járdákon, mitöbb a csatornából is jön kifelé szennyvíz. Mi lesz még itt??? smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2010-05-18 00:52
[quote]BugaJakab írta:
A jelenlévõ szentgyörgyi"õröket"nem minõsíteném,a helyzet minõsíti õket! smiley
[/quote]
Édesapám is az. Ingyen és bérmentve vállalt így betegen is pár napokat havonta. De még ez sem védi meg a saját házát.

Sajnálom hogy nem vagyok otthon, tevékenyen kivenném a részem az árkok takarításából, erre buzdítok minden szentgyörgyit is. Sok a víz, legalább az átvezetõket ellenõrizni érdemes, nicns e eldugulva.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 797
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2010-05-17 07:07
Az idõjárás elõrejelzésben még több csapadék várható az elkövetkezõ napokban... Községünkben az alacsonyabb részeken hónapok óta víz alatt vannak a kertek, most pedig ismét megteltek az árkok és a szennyvíz elvezetõ csatornák is. smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-05-15 23:25
A polgárõrség, de különösen a rendõrség olyan erkölcsi válságban van, hogy akár évek is kellenek, mire talpra áll!
Addig is jó lenne valami rendvédelmi szerv! Bocs, Buga Jakab, de jobbikosként én nem az amerikai módszerhez ragaszkodnék, hanem a maga idejében világszínvonalú magyar vívmányhoz, a csendõrséghez nyúlnék vissza! Sokan persze rögtön nyivákolnak, hogy honnan lenne pénz erre?! Erre mondom, hogy a multik és a bankok megadóztatásából vagy a segélyezési rendszer felülvizsgálatából már rögtön lenne annyi pénz, hogy fenntartsa az állam a csendõrséget és sok más mindent!!!!!!


Végezetül el lehet gondolkozni azon a paradox helyzeten, hogy egy nemzeti rendezvényen csak úgy hemzsegnek a zsaruk; (cigány)bûnüldözéskor meg állandóan azt lehet hallani, hogy nincs elég rendõr! Hogy is van ez akkor????????


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-05-15 18:53
A jelenlévõ szentgyörgyi"õröket"nem minõsíteném,a helyzet minõsíti õket! smiley
Persze hatáskör nélkül nehéz,de ettõl többre lenne tõlük szükség. smiley
Az,hogy mit kellene nekünk a kezünkbe venni nem értem!
Harcoljunk a kisebbség ellen...???.vagy mit?? smiley smiley
Én úgy érzem,ami most a faluban megy ÕRÖK címén az kabaré,már bocs,most van két új FÕÕR,...na ez is vicc! :Ð smiley
Ide kell egy állandó lakóhellyel rendelkezõ RENDÕR,nagyobb hatáskörrel,ami keményebb fellépést enged neki a garázdálkodókkal szemben! smiley smiley
Õt jól megfizetni,és a faluban állandó szolgálatban kell állnia!
Természetesen nem úgy értem,hogy a faluban járkáljon éjjel nappal,de egy seriff szintû megoldásra gondolok!
Természetesen,fizikailag(nem egy törpe és nem egy dagadt disznóra gondolok)megfelelõ legyen és ha kell használja(hassa)a fegyverét!!
Az emberekért,mindig és mindenkor! smiley smiley smiley

És mondom,JÓL MEGFIZETNI,MERT MINIMÁLBÉRÉRT EZT SENKI NEM CSINÁLJA RENDESEN! smiley smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2010-05-15 14:39
[quote]BugaJakab írta:
Szia!!


Megértem a keserûséged és nagyon nem is lehet erre mit mondani! smiley
Annyi bizonyos,ha rövid idõn belül nem véd meg bennünket az állam,akkor nekünk kell ezt megtenni,és az bizony nem lesz egyszerû!
Szóval bízom benne,hogy a büntethetõség 12 évre csökkentése és más jogszabályok segíteni fognak,ha nem jön a"B"verzió".
Óriási a felelõsége az új kormánynak,remélem érzik!
Bízom benne,hogy nem kell több atrocitást elviselnie a családodnak! smiley

Üdv:Jakab![/quote]
Szia!

Fater polgárõr, így most szólt a társainak, hogy azért figyeljenek õk is erre. Nem etnikum . Akiket anno "elkapott" azok persze tagadták, hogy õk lettek volna...

Ez nem a kormányon múlik. Nagyon nem. Ez biza az emberek összefogásán is múlik, hogy mernek e az ilyen kölkök családjának szólni, hogy szégyenteljes és veszélyes amit tesznek....
Gondolom egy szülõnek sem hiányzik az, hogy a gyerekét randalírozónak állítsák be. Szentgyörgyön meg úgyis ismer szinte mindenki mindenkit.

Bekameráztattuk a házat, illetve szóltunk a rendõröknek, de ha így megy tovább érik az ismeretlen tettes elleni feljelentés, és összefogás is....

Nem szeretem azt mondani, hogy jajj ez a kormány dolga. Nem a múlt rendszerben élünk már. Meg kell tanulni, hogy nem, nem a kormány dolga nagyon sok minden. ( a jogszabály változtatás az igen, de az összefogás ilyen emberek ellen nem).


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
Vadam5
Tag

Hozzászólások: 92
Regisztrált: 2009.11.02
Elküldve: 2010-05-15 13:50
Nem biztos, hogy a kor határ lentebb vitele bármit is változtatna a dolgon, elvégre az adó fizetõk pénzébõl jóformán nyaralnak az ,,etnikumok'' a börtönökben. Jár nekik Tv, internet elérhetõség, jogot tanulnak (amivel késõbb visszaélnek) stb.
Szerintem a büntetés végrehajtáson kellene változtatni: aki börtönben van legalább annyit dolgozzon, hogy a saját költségeit megtérítse, akár bányában vagy kõfejtõkben. De a jelen esetben az sem lenne hátrányos, ha 18 év alatt 22:00-ig lenne kijárás, illetve felállítanának jogokkal és eszközökkel felszerelt Csendõrséget, vagy ,,Sheriff'' õrsöt!
De az bizonyos, hogy a mai állapotok tarthatatlanok, és ha ez így megy tovább akkor....fenn áll a polgárháború lehetõsége!

Szebb Jövõt! Kitartás!



* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-05-15 12:25
Szia!!


Megértem a keserûséged és nagyon nem is lehet erre mit mondani! smiley
Annyi bizonyos,ha rövid idõn belül nem véd meg bennünket az állam,akkor nekünk kell ezt megtenni,és az bizony nem lesz egyszerû!
Szóval bízom benne,hogy a büntethetõség 12 évre csökkentése és más jogszabályok segíteni fognak,ha nem jön a"B"verzió".
Óriási a felelõsége az új kormánynak,remélem érzik!
Bízom benne,hogy nem kell több atrocitást elviselnie a családodnak! smiley

Üdv:Jakab!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Állítsák le a kõvel dobálókat!
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2010-05-15 11:27
Sziasztok!

Sajnos szüleimtõl egyre rosszabb híreket kapok, lassan már a költözést fontolgatjuk. Több mint 25 éve élünk szentgyörgyön, de a helyzet egyre tarthatatlanabb.Apukám cukorbeteg, és infarktusa volt, bár jól bírja magát viszonylag, azért már nem fiatal. Anyum sem, ráadásul õ a rossz szemével rengeteget dolgozik még a porszívóüzemben, van , amikor reggel 7kro ér haza. De ez mellékszál, csak gondoltma megjegyzem.
Mostanában megint elszaporodtak a dobálós esetek ugyanis.
A redõnyünket kõvel dobták be, akkorával, hogy hatalmas lyukat ütött rajta. NEm az elsõ alkalom. Volt, mikor egy fát hajítottak be az udvarra, volt , mikor éjjel egykor azzal szórakoztak, hogy becsöngetnek. Volt mikor reggel azzal szórakoztak- gondolom mondanom sem kell, mennyire jó édesanyámnak, ha 7kor lepihen a munka után, és valamelyik siheder felébreszti....
És ez rendszeres. Volt amikor abbahagyták, volt, mikor az iskolába is bementek a rendõrök, mert lehet tudni kik voltak.
Arról nem is beszélve, hogy a telefonos zaklatások-felcsörgetem nem szólok bele szintén rendszeres....


Nem, nem olyanok, akik a benzinkúton randalíroztak. Láttunk pár kölköt. Hugom egyszer találkozott is velük. 14-15 évesek... Ezeknek nincsenek szüleik? NEm tanítják jómodorra õket?
A rendõrség sajnos tehetetlen.
MEddig üljünk ölbetett kézzel? Amíg valakinek sikerült az ablakot kidobnia kõvel, és az ott alvó családtagom, netán jómagam megsérülök?

Miért nem lehet megregulázni ezeket a kölköket? Miért kell eltûrnünk a szemétkedéseiket?

Bocsánat, de elegem lett, hogy a családomat vegzálják....

Ha hazamegyek, és megtalálom aki ezt csinálja, ne álljon elém. Vagy ha igen, sürgõsen keressen valami jó ügyvédet, mert a rendõrség elé cipelem, és nem ússza meg szárazon... (mert az öklömnyi , kilós kõvel dobálás ablakra akár gyilkosággi kísérletnek is minõsülhet.)


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
jkte
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 20
Regisztrált: 2008.05.26
Elküldve: 2010-04-12 10:24
"Hír, ami fel-üttte fejemet, szomszédos településen, jászladányon 220 fõ közmunkás (kátránypapír)dolgozik nap-mint nap segély fejében különbözõ munkák elvégeztével közel 54 ezer forintért/hó, azaz ez a 220 fõ 120.000.000 Ft-ot visz haza az állam kaszából!!! HAVONTA! "

Pontosabban havonta 11 millió 880ezr Ft.
Másfél milliárd azért nagyon súlyos lenne évente.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
lusti
Tag

Hozzászólások: 26
Regisztrált: 2009.03.30
Elküldve: 2010-04-09 23:48
Tisztelt Hölgyeim és Uraim. Kicsik és Nagyok!

Réges-régen írtam ide. Kicsit elfoglalt voltam, de bocsássátok + nekem.
Hír, ami fel-üttte fejemet, szomszédos településen, jászladányon 220 fõ közmunkás (kátránypapír)dolgozik nap-mint nap segély fejében különbözõ munkák elvégeztével közel 54 ezer forintért/hó, azaz ez a 220 fõ 120.000.000 Ft-ot visz haza az állam kaszából!!! HAVONTA! Közel 3200 település van hazánkban. (Ebbõl 800-900 ezer db nem (fõ) kátránypapír) Így érdekes! Mi! Lehet: Sorozni! Én sokkalom 1 kicsit, a befizetettet adómból. Ezért tegyünk valamit a vasárnapi nap, ez nem 1 párt hirdetés, távol álljon tõlem, bocsássa + nekem a világ.( Ahogy a nÓta mondja)

Egy-két ember ezek közül nem tudja megkülönböztetni a parlagfüvet a tulipántól kapálás közben, (ez szentgyörgyön sincs másképpen)ezért én nem vagyok hajlandó fizetni 54 ezret.
Ezeket az embereket próbáljuk felzárkóztatni a különbözõ tanfolyamokkal (2-3hónap) Szakmunkás OKJ-minõsítéssel munkába állítani, Emberek a 3 hónapot NE vonjuk össze a 3 év szakmunkás iskolával! (ahol +tanulják +különbeztetni: a WC csészét > a piszuártól.) Jaj istenem, de hiányzik a SORKATONASÁG! 1 - 2 embert gatyába kéne rázni!

Kívánok mindenkinek, kellemes: indulat mentes hétvégét!
Szebb jövõt! smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
NwLGL
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 423
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.22
Elküldve: 2010-03-23 19:01
Egy épen maradt végtaggal is segít
Aktív

Megrázó riport egy férfiról, akinek három végtagját vágta le a vonat, õ mégis segíteni szeretne! Így, egy épen maradt kézzel is a polgárõrök kötelékébe lépne…


http://tv2.hu/aktiv/video/egy-epen-maradt-vegtaggal-is-segit

smiley


Képeim


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
jaromi
Tag

Hozzászólások: 1
Regisztrált: 2010.03.15
Elküldve: 2010-03-15 14:06
Leírok egy történetet. Szolnok felöl jöttünk családommal Jászberény irányában,közben Jászalsószentgyörgy belterületén defektet kaptunk .A szerencsétlenséget az is tetõzte hogy a kerék levétele nehézségekbe ütközött.(sérült anyacsavar szerszámok hiánya)De a környéken élõ személyeknek köszönhetõen nem kellett szabad prédára az út szélén hagynom az autót. Itt szeretném megköszönni a segítségét.: ,Jakus Miklósnak,Sallai Ferencnek és az éppen szolgálatban lévõ polgárõrségnek.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
NwLGL
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 423
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.22
Elküldve: 2010-03-04 20:55
Éjfél felé egy részeg jászladányi nõ kolbászolt Szentgyörgy és Szászberek között a 32-esen. Mire kiért a polgárõrség, már az újszászi rendõrök igazoltatták, majd a szinte teljesen KO nõt a mentõ szállította jászberénybe a detoxba.

Ezután hajnalban 2 óra után 4 helyre törtek be. 3 helyen az építõ utcában, és a tüzéptelepre. A nem lakott házakból, dvd lejátszót, tévét, elektronikai eszközöket loptak, amit értek vittek. A tüzéprõl vasakat loptak...

Ma volt egy autó a csontos-gödörben is. Úgy tudom ez is jászladányi. Személyi sérülés nem történt.

Kb ennyit tudok az elmúlt 24 órai eseményekrõl.


Képeim


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Oldal: 19 / 34 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>
Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
18.222.163.xxx @ forum...

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 158 hete
Észrevétel... 213 hete
Egyéb videók 442 hete
Zene 445 hete
Utcanev valt... 446 hete
Országos po... 497 hete
Humoros videók 520 hete
Vadas 533 hete
Emlékek 608 hete
Kifestõk, s... 629 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Hogyan értékelnéd a 2023-as évet településünk szempontjából?

Nagyon jó volt, csak így tovább.

Idén több fejlesztés kellene.

Semleges.

Nem volt jó.

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
16217 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2024
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar