Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

202403271320090_t1.JPG
2024.03.27


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Lakástűz a Zagyva úton.
2024.03.14. Megemlékezés
Mindenki Karácsonya 2023
Mikulás járja a falut.
Örök Ifjak Nyugdíjas...
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 4
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,373
Legújabb tag: Puredevil
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Lángolt egy vályogház Jászalsószentgyörgyön [715 megnyitás] Ünnepi miserend [71 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [191 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [242 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [159 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [333 megnyitás] Év végéig nyolc szakaszban tervezik meg a 32.-es főút felújítását. [786 megnyitás] Érdekfeszítő helytörténeti írásokat mutattak be Jászalsószentgyörgyön [358 megnyitás] 2024.01.01-től az M4-es teljes hosszán díjköteles lesz [290 megnyitás] Jászalsószentgyörgy: Ahol szoborral álítottak emléket a költő feledhetetlen életművének [1838 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Településünk | Hazai pálya
Oldal: 11 / 34 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Szerző RE: Észrevételek a faluban
csipa
Tag

Hozzászólások: 8
Regisztrált: 2008.06.17
Elküldve: 2010-09-27 21:17
Figyelte valaki, hogy amennyivel nõvekszik a regisztrált tagok száma, annyival nõ a polgármesterre leadott szavazatok száma is!
Tán csak nem bérszavazók? Vagy "közmunkások"?


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
mbandi
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 498
Regisztrált: 2009.07.08
Elküldve: 2010-09-26 02:29
Üdvözlet mindenkinek!

A szombateste folyamán a Lityó Horgásztónál a Szüreti Vigasság rendezvény idõtartama alatt, eltûnt egy Minolta analóg negatívos fényképezõgép. A megtalálónak jutalom jár. Jelentkezni nálam privát üzenetben. Köszönöm.

A SZERKESZTÕSÉG. smiley



* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
vadas
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 56
Lakóhely: Jászberény
Regisztrált: 2009.01.15
Elküldve: 2010-09-26 02:08
Kedves mindenki!

Ma éjjel 1:40.-kor értem haza a Szüreti Vigasságról, magasról tolyok ki kire szavazz októberben. Én senkire. El sem megyek!
Pozítívum: Koós élõben énekelt közel egy órában, igaz a felesége 10 perces mûsort adott 300.000 ezermagyar forintért, még ez ért is valamit.
4 Menü volt, az este folyamán: Marha pörkölt, Marha gulyás, Birka pörkölt, Székely káposzta. Este 22:00-kor még volt kiszolgálás, DE 1:00-kor semmi kaja, minden elfogyott ami tûrhetetlen. Miért? 22:00.kor mikróval melegítették a kalyát.!!! Azaz elõre meg volt fõzve minden. Nem hiszem el, hogy elfogyott a 4 menükaja éjjel 1:00-ra.
Ha mégis elfogyott, nagyobb mélyhûtõt köl venni Szabó úrnak.
Bosszankodom, majd megindulok haza felé éhesen, ki érve a rendezvényházból gondolok 1-et eszek 1 fulllos amerikai hot-dogot.
Kérek is 1-et FULLOSSATT, 550HU Ft az ára, fizetek 1 db Mátyással. Majd vissza kapok 2 db 20-ast 1 db 10-est és kész. A nyitott markommal állok bambán és várok, közben érzem itt is át csesztek. Szóvá teszem (a 40-es nõnek) némi kevés pénz lemaradt a visszajáróból, majd elnézést kér és pótolja a hiányosságot. Én erre kérem a számlát( A Lúd legyen kövér!)! Amit kérésemre + is kaptam.
NO COMMENT! smiley smileysmiley Persze utólag.
Remélem a hot-dogost ezek után nem hívja el Szabó.

A zene viszont Koós után, finom volt. smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
Adrian Monk
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 34
Lakóhely: San Francisco
Regisztrált: 2010.09.25
Elküldve: 2010-09-25 09:36
Tildy!!

Bár új vagyok itt,de néhány ellenvetésem lenne,ha szabad!
Tulajdonképpen 1945-tõl nem a képességek döntenek ebben az országban,hanem az,hogy ki melyik pártnak a tagja,szimpatizánsa,ki kinek a valakije,ismerõse!Ki kit súg be,jobb állás érdekében,anyagi javak fejében!És az '50-es években ezen ÉLETEK múltak,nem egy nápolyi!!
Abban az országban,ahol egy 4 osztályt alig elvégzõ emberbõl HÁROM hónap alatt diplomást faragnak,mert a párt hû katonája,az elég gányos!Vagy belép a pártba,hogy jobb állást kapjon,kedvezményeket,lakást,üdülést,stb!
Ezek a dolgok 1949- érvényben vannak máig,gondoljunk bele,Gyurcsány **** gyereke egy zárt helyen,külön pedagógusi segítséggel érettségizett le,ha nem a tanár csinálta meg helyette!Ez nem anekdota,ez sajnos igaz!Én ismertem olyan KISZ-vezéreket,akiknek azért van diplomájuk,mert jól énekelték az internacionálét és a központból leszóltak a proffoknak!
Ezek az emberek itt élnek máig közöttünk,bármennyire is meglepõ,nem tudom mennyi idõs,de ha fiatal,akkor szívesen megosztom ezt önnel!
Azért van még mindig 1 millió szavazója az MSZP-nek,mert 1990-ben 900 ezer párttag,munkásõr,rendõr,katona és hasonló státuszú ember volt,ezek hiába öregszenek(halnak meg)nem tanulnak,jönnek helyettük a gyerekeik,mert õk is élvezték az elõnyöket,ja és egy nagyon fontos dolog,a PÁRT máig gondoskodik róluk!Aki kisember,annak kis segítséget adnak,aki nagy,annak milliárdokat!

Bizony bizony,jó lenne végre szembenézni a múltunkkal és végre tényleg nagytakarítást csinálni!
"Ahol fát vágnak,ott hullik a forgács"és hát hulljon a férgese!

Én még szeretném megérni,de ahogy elnézem a mai Magyar viszonyokat,várnom kell még néhány évet!


Ps:Adrien Monk!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-09-25 08:42
Kedves Tildy!,ha jól írom!

Valóban nem az számít,ki kire szavaz,de jól mutatja az értékrendjét!
Én mondjuk egy jobbikost(a normálisabbak közül)soha nem "fasisztáznék"le,mert nem azok,hanem radikálisan gondolkodó Magyarok.
Viszont számomra még mindig talány,hogy valaki hogy szavazhat 2010-ben erre a kommunista bagázsra,amelyik 90 éve porlasztja,szipolyozza Magyarországot,és nekik annál jobb,minél rosszabb az országnak és az embereknek!
Azt gondoltam a 20 év alatt többször,hogy majd egy új szocdem párt születik,de nem,a fiataljaik rosszabbak,mint a nagy öregek!
Akik a Fideszre szavaztak a változásra szavaztak,vagy inkább Gyurcsány ellen??,lehet a polgi is,de közben eltérítették,õ egy"fiatal"befolyásolható ember,aki rossz körökbe került,nagyon sajnálom,de õszintén!
Nem bánnám,ha megfelelõ embereket venne maga mellé és morálisan is fejlõdne a falu!
Ezt mindannyiunk nevében KÍVÁNOM!!

És,hogy kire,kikre szavazunk október 3-án???az magánügy,de az értékrendünket jól megmutatja,még jó hogy senki????nem tudja????kire szavazott a szentgyörgyi pógár!

Üdv:Jakab a pusztából!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2010-09-24 21:10
[quote]csipa írta:
Kedves pgyula!
Most esik csak le,hogy Te is Fidesz szavazó vagy. A régebbi irásaidból nagyon nehéz lett volna kitalálni, inkább egy bolsevik mentalitású valakire gondoltam. De most már értem a polgármesterünkel szembeni szimpátiádat. Õ is Fideszes, vagyis szeretne lenni, csak bolsevik tanácsadók dongják körûl, nyalják a s..ét, azok családtagjait alkalmazza stb... Akik a génjeikben hordozzák a jobboldali értékeket azokat hátba szúrta, mint az átkosban. [/quote]

Szerintem meg egy ember képességeit , tudását nem az határozza meg, hogy kire szavaz, kinek a szimpatizánsa, hanem az hogy emberileg és tudásilag milyen ember.
Szégyen, hogy manapság azt nézik , hogy ki hova szavaz, és nem a tudást...


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-09-03 19:14
Megint betörtek a Hold úton. 2 hosszabbító és 1 kerékpár a zsákmány. Kossuth utcából 5 perc távollét után lopták el, fényes nappal a biciklit. Szebb jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-08-23 14:37
Az ilyeneken akadok ki. Miért kell valakit pusztán csak azért plusz pénzhez juttatni, mert cigány. Mi ez ha nem pozitív diszkrimináció. Adják azért, mert rossz körülmények közt él és ki akar onnan törni, de ne azért, mert cigány valaki. Mikor kapunk mi azért valamit pluszba, mert magyarok vagyunk. Soha, semmit. Szebb jövõt!

http://jaszalsoszentgyorgy.mine.nu/jasz/wp-content/uploads/p%C3%A1ly%C3%A1zati-ki%C3%ADr%C3%A1s.pdf


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
yangjeng
Tag

Hozzászólások: 31
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.07.23
Elküldve: 2010-08-23 09:13
Sziasztok. Meglátogattam mindkét rendezvényt a hétvégén, mindkét helyszínen voltak negatív és pozítív élményeim is. De egyik rendezvény szervezõje sem ért el nálam olyan mélyrehatoló alakváltozást, hogy elmenjek októberben szavazni. Az egyik emberke a kokecokat csalta ide a vadasba, a másik díszpolgár pedig oly gyenge reklámot csinált a szombat esti koncert sorozatának: az-biz szégyellni való. smiley



* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
pgyula
Tag

Hozzászólások: 32
Regisztrált: 2010.07.15
Elküldve: 2010-08-22 19:23
Hogy ki szúrt hátba kit arról lehetnem beszélni, de úgy tudom azóta többekkel kifejezetten jó viszonyban van a polgi, ez pozitív és szerencsés helyzet és szerintem önmagáért beszél, hogy igenis lehet vele együtt dolgozni, hogy minimum kettõn ál a vásár, de ez már lezárult az idõközivel.
Ha a polgármester és családja nem jobboldali akkor ki az?
Az meg, hogy nem veti meg a többi párt szimpatizánsait (mszp, jobbik) szerintem normális egy polgármesternél, sõt elvárható.
Üdv


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
csipa
Tag

Hozzászólások: 8
Regisztrált: 2008.06.17
Elküldve: 2010-08-22 15:58
Kedves pgyula!
Most esik csak le,hogy Te is Fidesz szavazó vagy. A régebbi irásaidból nagyon nehéz lett volna kitalálni, inkább egy bolsevik mentalitású valakire gondoltam. De most már értem a polgármesterünkel szembeni szimpátiádat. Õ is Fideszes, vagyis szeretne lenni, csak bolsevik tanácsadók dongják körûl, nyalják a s..ét, azok családtagjait alkalmazza stb... Akik a génjeikben hordozzák a jobboldali értékeket azokat hátba szúrta, mint az átkosban.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-08-22 14:40
Ha õ marad a polgármester szerintem ki fogjuk próbálni, hátha változott valami. A segítségnyújtásunkból nem kért, ami ingyen lett volna, inkább fizetett az ár/belvíz idején. A trianoni megemlékezésünkre nem jött el pedig személyesen meghívtuk. Látod mi segítséget és tiszteletet nyújtottunk neki, nem kért belõle. A köszönésünket már fogadja, ez egy elõre lépés. Szóval most itt járunk. Vagy ez is csak egy választási ígéret, mint ami most a nagy Nemzeti Összenemfogás keretében történik. Egyébként tudomásom szerint Szabó Laci nem a Jobbik színeiben indul, nem is történt semmi ilyen megegyezés. Segítséget nyújt neki a tagság egyénileg, a kopogtató cédulák gyûjtésében. A tisztán látás végett, Szabó Laci egyetért a Jobbik célkitûzéseivel, de nem Jobbikos polgármesterjelölt. A tagságunkból ha valaki úgy érzi, hogy támogatja, segíti a kampányát, szíve joga. A másik dolog a polgármestert minden rétegbõl egy igen szûk csoport támogatja, a többiek jobb alternatíva híjján szavaznak rá. Lehet kábítani magunkat milyen jó és szép a falunkban az élet, még messze állunk tõle és itt nem az örök elégedetlenségre gondolok. Szebb jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
pgyula
Tag

Hozzászólások: 32
Regisztrált: 2010.07.15
Elküldve: 2010-08-22 12:44
Senki 75 és Buga!
Maximálisan egyetértek a közös célokkal és munkával.
Én Szabóról írtam nem a polgit fényeztem, szerintem elõbbi nem vállalható fel a községnek és a Jobbiknak sem.
Ha már itt tartunk tény, hogy Szarvák Imre több különbözõ közösségbõl, korosztályból, körbõl, és pártszimpátiájú személyektõl kapja támogatását és ez az összefogás jele. Szóval nem határolódik el senkitõl, ki kell próbálni, mi a családommal megtettük és kellemesen csalódtunk.
Üdv


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-08-22 09:53
Egyetértek!!
Ma Magyarországon nem baloldali,liberális,zöld,radikális,nemzeti.... beállítottságú emberek vannak,hanem!
Van XAR ember és becsületes JÓ MAGYAR EMBER,aki jót akar az országnak és közösségének!!
Én soha nem bántottam a jobbikos fórumozókat,másként gondolkozunk,de aszem mindannyian jót akarunk,ki így ki úgy!
Próbáljuk meggyõzni egymást,néha durvábban,de tudjátok meg"az igazság odaát"van és ez most nem szöveg!
Ott mindannyian megmérettetünk és remélem egyikõnk sem találtatik könnyûnek!
Amúgy szeretnék egy nyugati politikai affért megosztani veletek!
Európa minden országa bûnös valamiben,ezt tudja,aki ismeri a történelmet,de egyben MINDIG EGYETÉRTETTEK,A HAZA MINDENEKELÕTT!!
NÁLUNK EZ NEM ADATOTT MEG,sajnos,itt mindig volt olyan alja nép,amelyik kiszolgálta az idegent és minden utált ami MAGYAR!
Itt addig nem lesz megbékélés,amíg az általam említett XAR EMBEREK el nem tûnnek!
De vissza arra amit akartam mondani!
Azt mondta a francia ürge,"a szívem a baloldalon van,a pénztárcám a jobboldalon,majd eldöntöm mire szavazok"!!
Kérdeztem ilyen egyszerû??Azt mondta igen,mert bármilyen színezetû kormány kerül hatalomba,vannak eltérések,de a fontos dolgokban az ORSZÁG A NEMZET ÉRDEKE AZ ELSÕ!
Ez egy magyar származású ember volt!
Tehát,amíg az emberek a becsületes munkájukból RENDESEN MEGÉLNEK,a politikusok hazájuk érdekeit nézik,addig"szinte mindegy ki kormányoz"!!
EZ NÁLUNK NINCS ÍGY,AMÍG EZ A SZEMÉT LIBERÁLBOLSI,ZS....Ó BRIGÁD EL NEM TÛNIK!!
Remélem még megérem!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-08-22 09:27
pgyula! Kezdjük az elején. A Jobbik nem szélsõséges, hanem radikális párt. Nem igazán tetszik, hogy bennünket ilyen színben tüntetsz fel. Mi senkinek az életére nem akarunk törni, nem gyûlölünk senkit. Ugyan olyan lakosai vagyunk Szentgyörgynek te vagy bárki más. Azért, mert mi más szemszögbõl látjuk a világot nem vagyunk kevesebbek, mint bárki más. Vannak akik úgy gondolják, hogy erre a fajta látszat dolgokra még van idõnk, mi nem. Azt látjuk, hogy bizonyos embereket üldöznek, miközben a bûnözõhordák ugyanúgy, mint eddig flangálnak az utcán, gyilkolják magyar honfitársainkat. A helyi Jobbikot is belekeverted ebbe a szélsõséges handabandádba, mutasd azt a valakit akit mi bántottunk vagy lehetetlen helyzetbe hoztunk. A másik dolog. A polgármester csinált jó dolgokat és rengeteg rosszat. Ha megválasztják ismét akkor számára az jön le, hogy Õ a szuper polgármester és mindent jól csinált. Pedig a valóságban kevés az alternatívánk. Ha nem a megosztásra törekednétek, hanem az egységre, lehet más lenne a mi véleményünk is. Megint Érpatakot hozom példának, ott már felismerték, nem a politikai hovatartozás a lényeg, hanem ha valaki tisztességes akkor velünk van, ha tisztességtelen akkor nincs helye a faluban. Ahogy elnézem mi abban a stádiumban vagyunk ahol a tisztességtelen emberek kapják a biztatást. Azt akarod itt sugallni, hogy mi vagyunk a falu ellensége. Pedig mi nem rombolni, kiárusítani szeretnénk, hanem építeni, szépíteni esetleg ismét a térség központjává tenni a falunkat. A településünkön, politikailag több száz ember egyetért velünk amirõl nem igazán akartok tudomást venni, mindenáron mi vagyunk az ellenség, pedig nem ellenséget kellene keresnetek, hanem barátot. Az erõ politizálást látjuk a parlamentben, nekünk is ezt kell tennünk, még ebben a viszonylag kis helységben is?! Ezt rend elindult marhaságot nyugodtan hagyhatod, legalábbis itt az interneten, mert itt azért még nem korlátozott az információ áramlás. Naponta gyilkolnak meg idõs magyar embereket, lövöldöznek a bevásárló központban, gyilkolják a rendõröket, fosztogatják az árvíz súlytotta területeket, mindennaposak a betörések, üldözik a politikai ellenfeleiket, a legnagyobb adósság halmazzal a Fideszes önkormányzatok rendelkeznek és hosszasan lehetne sorolni. Ezzel a hazug szöveggel, hogy rend van az országban vagy afelé tartunk, be lehet kábítani embereket, akik csak az m1, m2, HírTV, echoTv-bõl tájékozódnak, de sajnos nem ez a valóság. Létezik erre megoldás szûk köreinken belül, lehet pont te ajánlottad, nem emlékszem ki volt, pl a SZEM mozgalom, figyelhetnénk egymásra, a bûnözõket, tisztességtelen embereket ki kell szorítani a faluból (R.László aki állítólag 10hónapot kapott, mert betört abba a lakókocsiba, még mindig itt flangál Szentgyörgyön). A jövendõbeli polgármesternek nyitnia kell a falu felé, gondolok itt arra, hogy az eddigi szûk klikken kívülre, netalán elfogadni az építõ kritikát, segíteni a falu életének megindulását, legyünk ismét a térség központja. Röviden ennyi. Szebb jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
pgyula
Tag

Hozzászólások: 32
Regisztrált: 2010.07.15
Elküldve: 2010-08-22 07:20
Na ezért szavaztak sokkal többen Fideszre, mert úgy gondoljuk nem csak erõbõl lehet megoldani dolgokat, a rend megteremtésének folyamata mindenki javára korábban nem látott léptekben elindult.
Ha az lenne a megoldás, hogy a bûnelkövetõket ön bíráskodva kezelhetnénk anarchikus helyzet alakulna ki.
Egyébként meg pl. ha Szabó Laci felcsatolja a pisztolyt éjszaka buli közben a kútnál, mert nem tetszik neki a közönség egy része, akik ülnek és mindenkit kizavar és utána csak azt engedi vissza aki táncol, ilyenkor miért nem használja a fegyverét, vagy mikor a kocsiját felgyújtották.
Hát azért mert humbuk és megvalósíthatatlan az egész. Meg hogy majd, hogy lelövi a cigókat. Hányat lõtt már le?
Tudtommal eddig Szabónak csak az alkalmazottjait sikerült korbáccsal megverni, akik ráadásul magyarok.
Ezzel a demagóg, olcsó népszerûség hajhászásával járja a falut és zaklatja az embereket nap mint nap a szélsõséges erõk polgármester jelöltje Szabó László.
Aki egyébként annyira szélsõséges hogy, mivel a képviselõk nem ették meg minden szavát, úgy döntött hogy másfél éve nem jár képviselõtestületi ülésekre, de állítólag a tiszteletdíját felveszi.
Még egy érdekesség róla: célja elérése érdekében megkereste a Fideszt, hogy támogassa õt. Azt felelték neki, hogy nem értik kérését, mert a jobbik szentgyörgyi alapszervezetének honlapján szerepel, hogy Szabó nekik gyûjt ajánlószelvényeket és elutasították.
Szóval minden hangszeren játszik a hatalom megszerzése érdekében és úgy mint Gyurcsányék az országot, üzleti alapon egy vállalkozásnak tekintené a falut.
Akkor ha megválasztják és nem tetszenek neki a képviselõk nem hívja majd össze az ülést, vagy lesz egyszemélyes diktatúra, fecskenadrágban, pisztolyt felcsatolva,a hivatali dolgozókat korbácsolva, felgyújtott autókkal? Ez aztán a rend! Szép Jövõ!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-08-21 16:12
Szégyen, hogy egyre lejjebb süllyed a falu!!!!!!
Vajon hamarabb elérjük Ladány szintjét, mint gondoltuk?smiley


Azokat kellett volna tegnap péppé veretni a cigányokkal, akik egyik legnagyobb nemzeti ünnepünkbõl a térség legnagyobb romaparádéját csinálták!

Most "csak" megvertek egy fiatalt, holnap talán már meg is ölnek valakit?????????

Köszönjük, Fidesz-szavazók, itt aztán tényleg nagy rend lett!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
csipa
Tag

Hozzászólások: 8
Regisztrált: 2008.06.17
Elküldve: 2010-08-21 13:58
Megérdemelték a tûzoltók, gratulálok nekik! Aki a szabadidejében egy közösségben értelmes, építõ dolgot csinál az manapság nagyon megbecsülendõ. Nem is a konkrét dolgok az érdekesek amit csinálnak, hanem az együtt gondolkodás, az együtt tevékenykedés, az együtt mozdulás.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 797
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2010-08-21 12:06
Más!

Az elmúlt héten nap mint nap visszatérõ jelenség az áramkimaradás. smiley Tavaly ilyenkor ugyanez volt! Mi lehet ennek az oka?


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-08-21 09:19
Bár én nem ismerem a teljes ténykedésüket,de azt láttam,hogy személyesen újították fel a lepukkant szertárt és a belvíz idején is jól dolgoztak!
Szóval megérdemelték!! smiley smiley smiley smiley smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Oldal: 11 / 34 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Időkép
Jászalsószentgyörgyi webkamera

Megnyitás az Időképen
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
54.36.148.xxx @ photo...
34.224.33.xxx @ photo...
54.80.11.xxx @ forum...
3.83.32.xxx @ photo...

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 155 hete
Észrevétel... 210 hete
Egyéb videók 440 hete
Zene 442 hete
Utcanev valt... 443 hete
Országos po... 494 hete
Humoros videók 517 hete
Vadas 530 hete
Emlékek 605 hete
Kifestõk, s... 626 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Hogyan értékelnéd a 2023-as évet településünk szempontjából?

Nagyon jó volt, csak így tovább.

Idén több fejlesztés kellene.

Semleges.

Nem volt jó.

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
16199 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2022
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar