Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

202403271320090_t1.JPG
2024.03.27


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Lakástűz a Zagyva úton.
2024.03.14. Megemlékezés
Mindenki Karácsonya 2023
Mikulás járja a falut.
Örök Ifjak Nyugdíjas...
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 8
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,373
Legújabb tag: Puredevil
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Lángolt egy vályogház Jászalsószentgyörgyön [651 megnyitás] Ünnepi miserend [70 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [191 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [235 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [158 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [329 megnyitás] Év végéig nyolc szakaszban tervezik meg a 32.-es főút felújítását. [783 megnyitás] Érdekfeszítő helytörténeti írásokat mutattak be Jászalsószentgyörgyön [354 megnyitás] 2024.01.01-től az M4-es teljes hosszán díjköteles lesz [289 megnyitás] Jászalsószentgyörgy: Ahol szoborral álítottak emléket a költő feledhetetlen életművének [1831 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Településünk | Hazai pálya
Oldal: 1 / 2 1 2 >
Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-11-14 00:13
Én részemrõl lezártnak tekintem ezt a "vitát"!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
terika
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 56
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.27
Elküldve: 2010-11-08 13:39
Jaj! Ne személyeskedjünk....


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
bogi
Tag

Hozzászólások: 8
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-11-08 10:31
Kedves tappista!

Ha Te is 5 hónap múlva szeretnél válaszolni akkor biztosan kórházba szeretnél kerülni. Ugyanis hiába adminisztrátor valaki ha kórházba fekszik. Nem hiszem, hogy a Te ****ségeiddel foglalkozott terika sem. De mindegy nem akarom védelmezni.
Egyébként lesz szilveszteri bál a tornaterembe én úgy hallottam. Az Önkormányzat szervezésében smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-11-05 12:37
Kedves terika és BugaJakab!

Gondolkoztam azon, hogy én is öt hónap után válaszoljak-e, mint ahogy te megtiszteltél engem!

Elõször is, nem érzem úgy, hogy énmiattam (és a hozzám hasonlók miatt) nem lesz szilveszteri buli! Már ne is haragudj, de ez nevetséges!
Mi lett volna, ha tavaly a Jobbik nem tart trianoni emlékmûavatást, csak mert Laca08 ezen a honlapon nemtetszését nyilvánította ki! Hát nem muris lenne?smiley

Nem emlékszem, hogy valaha is az Ifjúsági Egyesületet, Téged vagy a szilveszteri bulidat szidtam volna a faluban! Csupán májusban(!!!) tettem egy megjegyzést! Lehet, hogy nem vetted észre, de azért adminisztrátorként kicsit ciki...

Az anonimitásról meg annyit, hogy ha van rá lehetõség, akkor inkább névtelen maradok. Nem azért, mert egy sunyi alak vagyok, bármikor és bárhol szívesen felvállalom az álláspontomat! Én nem tartozom azon szentgyörgyiek közé, akik némi morzsáért lefekszenek az éppen aktuális polgármester(jelölt) elé! Engem nem hív fel se az egyik, se a másik, hogy "trappista, csökken a népszerûség, írni kellene valamit a községi honlapra"! Csak halkan jegyzem meg, hogy vannak ilyen tagok!

Én megmondtam a véleményemet a családi napról és a tavibuliról is! (Már alig várom, hogy vajon március 15-én milyen fesztivál lesz!smiley)
De ha valakinek (Szarváknak vagy Szabónak) éppen az adott esetben igaza van, akkor igaza van és kész!
Én felvetettem valamit, hogy talán tavaly szilveszterkor volt egy kis turpisság, de úgy látszik terika reakciójából, hogy lehet, nekem van igazam!





* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-10-21 15:24
T Spityu!
smiley
Sajnos elég sokára jöttél rá,hogy össze KELLENE fogni!
Tökéletesen egyetértek veled,csak az a baj,hogy eddig sokszor méltatlan hangnemben vitatkoztál a mást gondolókkal! smiley
Tudod sok dologban az álláspontomat,én is a tiéd,de ezeket a vitákat kulturáltan is le lehetne folytatni!
Bízom benne mostantól másként lesz,sajnos nagyon csendes lett ez a honlap,ugyan miért????????,kinek az érdeke??? smiley
Tudom nem a tiéd,csak úgy érdekelne!
Üdv:Jakab!


Buga Dzsekob


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
terika
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 56
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.27
Elküldve: 2010-10-21 09:40
Sajnálom, hogy egyáltalán válaszoltam. Úgy gondolom, hogy nem tartozok neked magyarázattal. Fõleg úgy, hogy nem mered vállalni azt, hogy ki vagy. Úgy könnyû irkálni mindenfélét...


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-10-20 21:17
terika!

Elõször is, jó, hogy majdnem fél év után reagálsz! smiley

Két dolgot nem értek:
Mi az, hogy az olyan emberek miatt, mint én, nem lesz szilveszteri bál? Mondtam, hogy ne szervezz? smiley Kifogásoltam valaha is, hogy csináljatok mulatságot? Vagy problémám volt a színvonallal? Eleve azért nem kritizálnám, mert én nem nagyon járok az egyesület rendezvényeire... De nem a szervezõk személye miatt!

A másik: mit jelent, hogy kapok lehetõséget? Fejtsd ki bõvebben!

Ha esetleg Neked van igazad, akkor elnézést kérek!
De akkor légyszi magyarázd el azt is, hogy miért léptek ki tagok tavaly az egyesületbõl!!!!!!! Talán minõsítetlenül viselkedtek? smiley

Annyit azért még hozzáfûznék, még ha nem is Neked szól, terika, hogy nekem már nagyon elegem van abból, hogy itt, Szentgyörgyön annyi aljas ember van, mint égen a csillag! smiley Minek ez a megosztottság a faluban? smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
terika
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 56
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.27
Elküldve: 2010-10-20 11:00
Kedves trappista!

Akkor válaszolok:

Az Ifjúsági Egyesület semmifajta zenekart nem szervezett Szabóhoz. Õ akart velünk alkudozni, hogy Nála lesz egy zenekar fellépni és eljöhet a mi szilveszteri bálunkra is fellépni. Mondván ha már Jászalsószentgyörgyön lesznek miért ne. De mi nem kértünk belõle...
De most boldog lehetsz, pont az olyan emberek miatt nem szervezünk Szilveszteri bált mint TE!!!

A hangnemre kíváncsi lennék. Mit értesz minõsíthetetlen hangnemen?
Én tudnék neked mesélni a minõsíthetetlen viselkedésrõl...

Sajnos Neked fogalmad sincs arról, hogy milyen az amikor kb. 500 embert kell szórakoztatnod, úgy hogy minden felelõsség rajtad van. Nem könnyû feladat. És kíváncsi lennék, hogy neked ez hogyan menne.
Nemsokára kaphatsz lehetõséget. És örülhetsz!!!!

Üdv: Erika


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-05-20 17:45
Nemsokára átalakul az önkormányzati választás is,remélem sok naplopó kiesik!!
smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-05-15 23:41
Joarc!

Csak annyit az Ifjúsági Egyesületrõl, hogy hallottam én már róluk egy-két, nem éppen szép dolgot!!!

Valaki megválaszolhatná, hogy is volt az a szilveszteri zenekar "megszervezése" Szabó partijára az egyesület részérõl??????

Vagy éppen az egyesület SAJÁT tagjait miért alázza meg minõsíthetetlen hangnemben??????


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-05-15 23:15
Jajjjjjj, és még valami: ideje lenne már azt is felülvizsgálni, hogy miféle képviselõket választunk meg!!!!!

Eddig bevett szokás volt, hogy akinek a neve elõtt ott van a "dr.", az automatikusan juthatott be. Vagy aki az esélyes polgármester-jelölt kedvence volt, azt is beválasztották!!!!!

Nem zavart senkit eddig, hogy olyanok is bekerültek, akik a Szentgyörgyi Krónika-beli bemutatkozásukban (ha egyáltalán volt ilyen) egy árva szót nem ejtettek arról, hogy mit szeretnének képviselni vagy van-e valami tervük.......

Szép dolog: pofa vagy végzettség vagy a választás elõtt egy kis jutalom alapján bejuttatni egyeseket! Csak aztán senki ne rinyáljon, hogy itt tart a falu!!!!!!!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-05-15 23:06
Egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy Szabó László nem való polgármesternek! Õ egy üzletember, egy vállalkozó!!!!!!!! Persze mindenképp meg kell említeni, hogy tett már a faluért több pozitív dolgot is (például: rendezvények, a cigánybûnözésre való felhívás)!!!!!!! Remélem, ezeket nem(csak) kampánycélból csinálta, hanem a település lakóiért is!!! Majd kiderül ez is..... hamarosan.....

Egy polgármesternek egészséges kapcsolatot kellene kialakítania a helyi vállalkozókkal, nem úgy, hogy gyakorlatilag a Keskeny-família és köre irányítja a falut már lassan négy éve!!!!!!!!!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
Lina
Tag

Hozzászólások: 18
Regisztrált: 2009.04.20
Elküldve: 2010-05-15 21:21
Sajnos láttam a tornaterem körüli részt nagy-nagy csoda kellene,hogy oda nyugodt szívvel rendezvényt lehessen szervezni.Pedig tavaly olyan jól sikerült ott a majális és a vadasban is szuper volt.EL ÁLLHATNA MÁR AZ ESÕ!!!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
NwLGL
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 423
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.22
Elküldve: 2010-05-15 17:12
Hali.
Azért rágódj még rajta. A rendezvény mindenképp meg lesz tartva! Ha a Vadasban árvíz lesz, akkor a tornaterem udvarán lesz megtartva szinte minden. Esõt szombatra már nem mond, viszont addig folyamatosan, így a Zagyva szintje megemelkedhet úgy, hogy a Vadasban nem lehet megtartani. Az más kérdés hogy a mostani állapotában a tornaterem udvarán is szinte lehetetlenség megrendezni. A salakpályán 30cm víz áll, nádas növekszik benne. Mióta betömték a kanálist a pálya mellõl, minden éveben víz áll rajta. (mert ugye minek az oda...) A fû idén még nem volt lenyírva, stb... De reméljük, hogy addig minden rendben lesz. Ha más nem, megnyitjuk az elsõ szentgyörgyi szabadstrandot a Zagyva Beach House-t. smiley


Képeim


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
Lina
Tag

Hozzászólások: 18
Regisztrált: 2009.04.20
Elküldve: 2010-05-15 13:50
Hát,ha igaz amit hallottam nem kell rágódni azon hova menjek 22.-én.Úgy hírlik az ifi egyesület nem tudja megtartani a rendezvényt a sok víz miatt.Vadas,tornaterem "víz alatt".Sajnálom õket...Majd talán aug.20.-án végre jóidõ lesz.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-05-15 12:37
Tisztelt fórumozó társak!

Szabóról csak annyit,hogy aki ismeri a múltját,mondjuk az elmúlt 20 évre visszamenõleg,az tudja,hogy ez a maximum,ami most a faluban rá van bízva!Magyarul szórakoztasson,horgásztasson,de ÓRIÁSI HIBA LENNE,HA MEGVÁLASZTANÁK POLGÁRMESTERNEK!!
Nagyon sok embert elkábít az ilyen bulikon,a negyvezír szerepében tetszeleg,sajnos sok szentgyörgyi vevõ erre,sajnálom õket,de nem vagyunk egyformák.
Azt szögezzük le,szükség van arra amit csinál,végre tudnak szórakozni a szentgyörgyiek,de csak azzal foglalkozzon és a politikától maradjon távol,persze ezt mi nem mondhatjuk meg,a nép dönt!
Ha valaki veszi a fáradságot és utánanéz mivel foglalkozott eddig és hogy,az megérti mire gondolok!!

Sok sikert!

Üdv:Jakab!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Lityó pihenõ
papipapa
Tag

Hozzászólások: 4
Regisztrált: 2010.02.11
Elküldve: 2010-05-14 21:31
Szia joarc!Egy kivételével mindenben egyet értünk.Ez az ember,mármint Szabó L nem polgármesternek való ,mint ahogyan a mostani sem.A falu járatná le magát vele.Arrogáns,mindenkin átgázoló.Törvényen kívülinek képzeli magát.Túl misztifikálod szerény személyemet,én semmilyen kapcsolatban nem vagyok vele,pont az elõbbiek miatt.Én arra gondoltam,hogy egy 4 ezres település elbír két rendezvényt,de lehet ,hogy tévedek.Az is lehet ,hogy csak a véletlen mûve,hogy már két alkalommal egy azon napon van a két program.Nem lehetne egyeztetni a programokat?Szeretném ha elhinnéd,én az Ifjúsági Egyesületnek drukkolok,nagyra tartom õket.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
joarc
Tag

Hozzászólások: 6
Regisztrált: 2009.12.16
Elküldve: 2010-05-13 22:10
Szia Papa!

Igazad van Szabó tényleg a saját pénzbõl rendezi a rendezvényeit, de te is jól tudod hogy kizárólag kampány jelleggel. A rendezvény profit orientált. Egyeztetni tehát neki kellene.
A sok rendezvény oka, hogy Szabó Úrnak pénzügyi nehézségei vannak, hiába mutatja hogy nem.
Folyamatosan keresztbe próbál tenni az ifi egyesületnek ami viszont már visszataszító és hányinger keltõ! Ez a csávó egy arrogáns bunkó. Õ akar lenni a jótevõ Szentgyörgyön, de remélem sokak szemében nem az.
Az mind nagyon jó amit csinál. Õ legyen egy helyi vállalkozó és semmi több. De neki nem ez a terve.

MÁS

Papi te elfogult vagy. Aki sejti hogy ki vagy tudja is miért. Én szinte biztos vagyok benne.
A rendezvények szervezésében te segítesz neki. Ha nem is az operatív munkában, de a szellemi tõkédet használja. Ez a te dolgod.

MÁS

Ami fontos a falunak az egy eszköz Szabónak. Az orruknál fogva vezeti az embereket. Ilyen polgármesterre a falunak biztosan nincs szüksége. Ez az ember még életében nem csinált végig valamit szabályosan. (ez alatt a törvények betartását értem, mivel egy jogállamban élünk). Megjegyzem olyannak sem mint amilyen a mostani.
A falunak egy olyan emberre van szüksége, akinek nem érdeke a polgármesterséget saját Önös érdekeinek, céljainak érdekében felhasználni.



* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Lityó pihenõ
papipapa
Tag

Hozzászólások: 4
Regisztrált: 2010.02.11
Elküldve: 2010-05-13 21:39
Tévedsz ,kedves barátom, ez nem kampány ,ez üzlet. És mért baj ,ha itt sz.gy.gyön sûrû a program?Az Ifj.egy. évente 2-3 programot szervez,ami rendkívül dicséretes.Mért nem lehet egyeztetni a programokat?Ami a talán a legfontosabb, Szabó L. a saját pénzébõl csinálja a rendezvényeit.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Lityó Horgász és Pihenõ Centrum
Vadam5
Tag

Hozzászólások: 92
Regisztrált: 2009.11.02
Elküldve: 2010-05-13 15:40
Szerintem nem kellene ennyit bosszankodni 2 rendezvényen, inkább örülni kéne hogy van valami ebben a faluban!
De komolyan, ha Szabó nem csinálna havonta 2-3 rendezvényt, akkor dög unalmas lenne itt, megválasztani,meg amúgy se kötelezõsmiley
Ki kell használni hogy kampány céljából ennyi mindent csinál, mert utána egy darabig úgy se lesz semmi ...


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Oldal: 1 / 2 1 2 >
Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Időkép
Jászalsószentgyörgyi webkamera

Megnyitás az Időképen
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
54.36.148.xxx @ news.php
54.36.149.xxx @ photo...
54.36.149.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ photo...
66.249.64.xxx @ photo...
66.249.64.xxx @ news.php
3.235.139.xxx @ photo...
35.175.212.xxx @ forum...

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 155 hete
Észrevétel... 210 hete
Egyéb videók 439 hete
Zene 442 hete
Utcanev valt... 443 hete
Országos po... 494 hete
Humoros videók 516 hete
Vadas 530 hete
Emlékek 605 hete
Kifestõk, s... 626 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Hogyan értékelnéd a 2023-as évet településünk szempontjából?

Nagyon jó volt, csak így tovább.

Idén több fejlesztés kellene.

Semleges.

Nem volt jó.

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
16198 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2022
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar