Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

202403271320090_t1.JPG
2024.03.27


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Lakástűz a Zagyva úton.
2024.03.14. Megemlékezés
Mindenki Karácsonya 2023
Mikulás járja a falut.
Örök Ifjak Nyugdíjas...
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 7
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,373
Legújabb tag: Puredevil
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Lángolt egy vályogház Jászalsószentgyörgyön [692 megnyitás] Ünnepi miserend [70 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [191 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [237 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [159 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [330 megnyitás] Év végéig nyolc szakaszban tervezik meg a 32.-es főút felújítását. [785 megnyitás] Érdekfeszítő helytörténeti írásokat mutattak be Jászalsószentgyörgyön [357 megnyitás] 2024.01.01-től az M4-es teljes hosszán díjköteles lesz [289 megnyitás] Jászalsószentgyörgy: Ahol szoborral álítottak emléket a költő feledhetetlen életművének [1832 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Településünk | Hazai pálya
Oldal: 32 / 34 << < 29 30 31 32 33 34 >
Szerző RE: Észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-01-08 21:27
[quote]Firedog írta:
Papi, ki az a G. G. ? smiley[/quote]
Olvasd el a képviselõk névsorát


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-01-08 13:47
Bejött , amit irtam.Mindent megszavaztak.Maca kap egy új pavilont,a polgi kedves apósának a nõvére megkapja a wc üzemeltetését, G. G . kétmilliót kap kiválló munkájáért .V .Mari pedagógus,H .Anikó, tak.szöv / és igy legyen bizalmunk a tak .szöv felé/ és Sz.Péter bológatásukért , a többiek hallgatásukért járultak hozzá a község fejlõdéséhez.Gratula.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-01-08 13:25
[quote]papi írta:
[quote]Firedog írta:
Papi; ott leszel a gyûlésen? Ha igen, kérlek számolj be nekünk az eseményekrõl. Nekem sajna nincs idõm elmenni, fakitermelésen vagyok a vadasban. Hétvégére MÁR kell a fa, a gáz helyet. smiley Kösz.
Csak egy délelõtti adat Jászberénybõl: Hûtõ * Plasztik * Aprító korlátozták a gázfogyasztást itt is! smiley Ez nem jó hír ! ! ![/quote]

Nem volt szándékomban elmenni,mivel ez lehetetlen számomra.Én még nem megyek fát gyüjteni,mivel ez egy mû balhé.Tanulmányozd át a XX.század elsõ évtizedét,ahol is mindenki kereste a maga pozicióját/államokról van szó/ Igaz ki is tört az elsõ világháború , de most nem errõl van szó.Hogy miért , ebbe most nem mennék bele.Ebben a helyzetben talán hülyén hangzik, de számomra fontossabb,hogy j.györgyön mi történik.A szlogent megforditva itthon vagyok e otthon ?[/quote]


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-01-07 21:54
[quote]Firedog írta:
Papi; ott leszel a gyûlésen? Ha igen, kérlek számolj be nekünk az eseményekrõl. Nekem sajna nincs idõm elmenni, fakitermelésen vagyok a vadasban. Hétvégére MÁR kell a fa, a gáz helyet. smiley Kösz.
Csak egy délelõtti adat Jászberénybõl: Hûtõ * Plasztik * Aprító korlátozták a gázfogyasztást itt is! smiley Ez nem jó hír ! ! ![/quote]

Nem volt szándékomban elmenni,mivel ez lehetetlen számomra.Én még nem megyek fát gyüjteni,mivel ez egy mû balhé.Tanulmányozd át a XX.század elsõ évtizedét,ahol is mindenki kereste a maga pozicióját/államokról van szó/ Igaz ki is tört az elsõ világháború , de most nem errõl van szó.Hogy miért , ebbe most nem mennék bele.Ebben a helyzetben talán hülyén hangzik, de számomra fontossabb,hogy j.györgyön mi történik.A szlogent megforditva itthon vagyok e otthon ?


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-01-06 20:49
A holnapi testületi ülés forgató könyve:"Szavazzuk meg a piactér átalakitását."/egyhangu szavazat,/ - /a wc üzemeltetõje a polgi apósának testvére, Maca pedig uj pavilont kap jutalmul szolgáltatásaiért/"Szavazzuk meg a Fõ tér átalakítását" /egyhangu szavazat/"Szavazzuk meg ,hogy mindent megszavazunk" /egyhangu szavazat/"Szavazzuk meg amit én akarok " /egyhangu szavazat/ "Szavazzuk meg hogy
kinyalhatjátok a seggemet"/néhány tartózkodás mellett a javaslat elfogadva/


"Polgármester " zárszva: köszönöm a képviselõ testület tagjainak a település érdekét szolgáló aktivitását ,köszönöm bizalmukat.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-01-06 17:04
[quote]Firedog írta:
Kedves Papi. Miért emelted ki a hozzászólásomat? smiley Ha van valami észrevételed oszd + velünk. smiley[/quote]


Mire vagy kiváncsi?Hogy kik vitték haza a karácsonyi virslit? ,hogy mért kellett V Józsefnek /Fõ út ,"becsületes" foglalkozása "kereskedõ"/megkapnia a Vásárteret?,hogy mért K .Attilla nyeri sorban a pályázatokat?,hogy hova tünt a könyvtár udvaráról a több 100 ezer Ft értékü faáru? , hogy hova tünt a Rákóczi uti iskola több 100 ezer Ft értékû vaskerítése?,és a több köbméter kistégla?hogy hova tünt az egészségház épitésekor a felbecsülhetetlen értékû, egyedi,iparmûvészeti értékkel bíró kovácsolt vas nagy és kiskapu? Soroljam? Bár sok mindenben nem osztom Buga Jakab véleményét,szavaival élve, "ez egy birka népség".Tisztelettel kérdem : ezt a falut mazohisták lakják?és akkor élveznek ha becsapják , megallázzák ,ha hü"j"ének nézik.?Tisztelem a kivételeket.Mire mész ezzekkel a kérdésekkel?Utánna jársz?Egyáltalán van -e merszed?


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Firedog
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-01-06 16:17
Bocs , valamit rosszul csináltam.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-01-05 19:54
[quote]Firedog írta:
Valóban 100 ezer forintot adott EHHEZ az önkormányzat, vagy csak Imi? Ennek utána járok. smiley[/quote]


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-01-05 19:46
Aki sz.györgyön lakik kérdezze már meg @-vák polgit ,igaz -e ,hogy eladta a Vásárteret V. József Fõ úti kereskedõnek?/K.Attilla rokona/


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-01-05 19:38
[quote]BugaJakab írta:
[quote]papi írta:
Mért hagyjuk, hogy igy legyen.[/quote]

Azért,mert mással vagyunk,voltunk elfoglalva,mint amivel kellene,köszönhetõen nekik,immár lassan 20 éve!
Akik meg kinyitják a szájukat,azt gyorsan rasszistánal,cigánygyûlölõnek,fasisztának titulálják!
Ez beválik kicsiben és nagyban is!

Lassan mi is elmundhatjuk,mint feri!

"Nem csináltunk 20 évig semmit,ilyen böszme ország európában még egy nincs,trükkök százait,ezreit követtük el(kicsiben és nagyban),rajtunk röhög a Világ,hová jutottunk??!!
ELQRTUK!!
Mit mondunk majd a gyerekeinknek,unokáinknak?""

Szóval ez van,elõször mindenki felháborodott,de

"megunják és haza mennek"

Itthon vagyunk!smiley[/quote]


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2009-01-04 09:15
[quote]papi írta:
Mért hagyjuk, hogy igy legyen.[/quote]

Azért,mert mással vagyunk,voltunk elfoglalva,mint amivel kellene,köszönhetõen nekik,immár lassan 20 éve!
Akik meg kinyitják a szájukat,azt gyorsan rasszistánal,cigánygyûlölõnek,fasisztának titulálják!
Ez beválik kicsiben és nagyban is!

Lassan mi is elmundhatjuk,mint feri!

"Nem csináltunk 20 évig semmit,ilyen böszme ország európában még egy nincs,trükkök százait,ezreit követtük el(kicsiben és nagyban),rajtunk röhög a Világ,hová jutottunk??!!
ELQRTUK!!
Mit mondunk majd a gyerekeinknek,unokáinknak?""

Szóval ez van,elõször mindenki felháborodott,de

"megunják és haza mennek"

Itthon vagyunk!smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-01-03 19:30
Mért hagyjuk, hogy igy legyen.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2009-01-03 18:39
Õk azt csinálják"kicsiben",amit a kormány nagyban!

Ott sincs következménye és itt sem lesz!

Nem tudom min vagytok meglepõdve??
Az lenne a melepõ,ha nem így lenne!!

egy Konc Zsuzsa szám jut eszembe errõl!

"MIÉRT HAGYTUK HOGY ÍGY LEGYEN"??

Amúgy BÚÉK!!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
gyuri
Tag

Hozzászólások: 1
Regisztrált: 2008.06.08
Elküldve: 2009-01-03 11:56
[quote]papi írta:
[quote]Firedog írta:
A másik dolog, vadasnak a sorompója. Igazat is adok neki, de el is gondolkodom azon: ez volt a legmegfelelõbb módja a falopásoknak, hisz már lassan mindenkinek van kulcsa a sorompóhoz. smiley
[/quote]

Mindenkinek szép ,boldog ,nyugalmas,sikereres évet,de leginkább jó egészséget kívánok.Ami a vadast illeti az kimeriti a hûtlen kezelés fogalmát.Miért és kinek kellett 5 millió Ft ért megvenni azt a romhalmazt?Ha ezt az összeget valamely beruházás önrészeként használják fel ,45 millió Ft ot lehetett volna nyeni hozzá.Vagy, ki nézett utánna - ez a pénzügyi bizottság kompetenciája lenne - hogy a K...... kft 2007 ben 8.7 millió Ft ért milyen karbantartási munkákat végzett, és kinek a gépeivel,azt hogy számolta el,bejelentette-e a dolgozóit?Továbbá,kinek a portályára került a több 10 m2 /köbméter/ kiválló minõségû készre fûrészelt pallót?A sorompo kulcsa a hûség /pl.cinkosság , segnyalás/ jutalma.[/quote]


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-01-01 11:57
[quote]Firedog írta:
A másik dolog, vadasnak a sorompója. Igazat is adok neki, de el is gondolkodom azon: ez volt a legmegfelelõbb módja a falopásoknak, hisz már lassan mindenkinek van kulcsa a sorompóhoz. smiley
[/quote]

Mindenkinek szép ,boldog ,nyugalmas,sikereres évet,de leginkább jó egészséget kívánok.Ami a vadast illeti az kimeriti a hûtlen kezelés fogalmát.Miért és kinek kellett 5 millió Ft ért megvenni azt a romhalmazt?Ha ezt az összeget valamely beruházás önrészeként használják fel ,45 millió Ft ot lehetett volna nyeni hozzá.Vagy, ki nézett utánna - ez a pénzügyi bizottság kompetenciája lenne - hogy a K...... kft 2007 ben 8.7 millió Ft ért milyen karbantartási munkákat végzett, és kinek a gépeivel,azt hogy számolta el,bejelentette-e a dolgozóit?Továbbá,kinek a portályára került a több 10 m2 /köbméter/ kiválló minõségû készre fûrészelt pallót?A sorompo kulcsa a hûség /pl.cinkosság , segnyalás/ jutalma.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 797
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2008-12-31 15:18
Aki még nem látta volna:

[center][url=http://jaszalsoszentgyorgy.net/photogallery.php?photo_id=689][img]http://jaszalsoszentgyorgy.net/images/photoalbum/vadasbejarat_t2.jpg[/img]
(telefonos fénykép)[/url][/center]

Ha esetleg tûz ütne ki a Vadasban nemtudom elõkerülne-e a sok kulcs közül valamelyik...


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
traktor
Tag

Hozzászólások: 10
Regisztrált: 2008.06.17
Elküldve: 2008-08-27 15:34
Firedog, Jakab!

Lehet, hogy a közkifolyó eltávolítása szintén része a Vadas leépítésének. Kubik Laci szenátor tehetne valamit. Igaz így kevesebb gondja lesz a madárfészek stadiont igénybe-vevõkre. Se kiskapu, se ivóvíz. Amúgy WC sincs normális. Igazából pálya se, mert a megye egyik legrosszabb focipályája. Azt, hogy milyen egyenes, a kezdõdõ árvíznél jól látni.
A Nyitott Kapus Önkormányzati Minisztériumos pályázatra lett volna lehetõség. Többek közt ezeket meg lehetett volna belõle valósítani. Ugye Kiskocka? De ezzel munka van, zsebbe meg semmi.
Újszász 500.000 Ft-ot nyert ezen a pályázaton.
De kinek érdeke hogy a szentgyörgyiek sportoljanak. Az kéne még, már csak az hiányozna.
Jó stratégia. Elõször tönkretesszük, hogy én megmondtam, oda kellett volna adni a vállalkozónak. Háromszázért meg le lehet menni sétálni.

Oszt jóccakát!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2008-08-22 15:03
Tag!!

Oszt el van intézve!!?smileysmileysmiley
Ez is egy nézõpont"tag",párt,tsz,vagy milyen tag??smiley
Na jó ne kapd fel a vizet,látom én,hogy azonos oldalon állunk!smileysmiley

Nem is annyira nosztalgia(Vadas),mint inkább annak a kevés lehetõségnek a kihasználatlansága dühít,amit a fiatalok igénybe vehetnének!smileysmiley
"Szeretném megérni",hogy a tücskök(tetvek)a polgármesteri hivatalba mennek be és onnan lopnak el mindent!
Viszont,ha valaki?????(senki)veszi magának a bátorságot és a kapuhoz hasononlóan,hazaviszi a fénymásolót??,hát tapsoljuk meg azt is!???
Szarvák Ispán úr is biztos"élvezné"!??smileysmiley

Hát én nem tudom!!??

ÉN NEM ILYEN LOVAT AKARTAM és ha így haladunk el is húzok innen a taréjba,OSZT VEGYÉK ÁT A TÜCSKÖK A HATALMAT!!smileysmileysmiley

Úgy hírlik(bár én a pletykákra nem adok),hogy a falu vezetése nagyon nem is bánná,ha a"lityó"-tóból????,"tücsök"-tó lenne!
Vitézló Szabó"urunk"???örömére!!smileysmiley

Na,Isten Áldjon minden rendes szentgyörgyi,magyar testvéremet!

Jakab Erdély-országból!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
traktor
Tag

Hozzászólások: 10
Regisztrált: 2008.06.17
Elküldve: 2008-08-22 13:10
Jakab!

Ez már nem a Vadas. Én a Vadas helyében kikérném magamnak, amit velem mûvelnek. Biztos sokan egyetértenek azzal, hogy a településünk lelke volt. Ma is sokan nosztalgiázva gondolnak az egykor szebb napokat látott ligeterdõre.
Egy újabb választás elõtt ismét téma lesz. Kicsit olyan mint a foci. Mindenki tudja mit kellene csinálni, mindenki ért hozzá.
A falu sportpályája? Igen. De inkább csak focipálya. Sportpályától messze van. Ahhoz többször kellene a polgármestertõl pénzt kérni.
Az a rengeteg szakosztály amit mûködtetnek, az a rengeteg megírt pályázat amit beadnak. A kiskapuból biztos önrész lett. Vagy a fémgyûjtõk ( talán "tücskök" ) áldozatává vált.

Oszt jónapot!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2008-08-22 07:02
Nagyon régen voltam a Vadasban,most 20-án kimentem és ha már ott voltam szét is néztem!
Most engem a"sport"része érdekel!
Nem tudom kinek az agyából pattant ki az az IDIÓTA ötlet,hogy a kiskapuket elvigyék onnan!???smiley(
Ha ellopták,akkor is illene pótolni,de ha valamelyik agyoniskolázott vitte el,tényleg abból a célból,hogy fiatalok,csak úgy ne mehessenek ki focizni,na szóval a FELHÁBORÍTÓ!!!!!!
Ha jól tudom a testületben van egy"sportos"képviselõ,valami Kocka,Koca,vagy mégis Kockzka??nem tudom,de az is kijárta az álítólag "sportos"iskolát,de annyit nem tudna hogy az ifjúságnak milyen nagy szüksége lenne a mozgásra,még ha nem is versenyszerûen!!
Az a FALU SPORTPÁLYÁJA?NEM MAGÁNTERÜLET,szépen kérem az illetékes "urakat,elvtársakat",hogy intézkedjenek,ne csak a tiszteletdíjukat vegyék fel!!
Vagy azt szeretnék,hogy a fiatalaok,randalírozzanak,igyanak,kocsmába járjanák és sorolhatnám a sok"hasznos idõtöltést"!!!

MEGKÉREM TEHÁT A KÖZSÉG VEZETÉSÉT,HOGY LÉPJEN EBBEN AZ ÜGYBEN,MERT A KÖVETKEZÕ LEVELET,EGY ÚJSÁGNAK KÜLDÖM EL!

És azt is,aki így viselkedik,hogy TÖBBÉ NE TEGYE,használja a "józan eszét"???,ha van neki!!

Tisztelettel:Jakab!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Oldal: 32 / 34 << < 29 30 31 32 33 34 >
Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Időkép
Jászalsószentgyörgyi webkamera

Megnyitás az Időképen
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
54.36.148.xxx @ photo...
54.36.148.xxx @ photo...
54.36.149.xxx @ photo...
54.36.148.xxx @ news.php
3.238.57.xxx @ forum...
66.249.64.xxx @ photo...
66.249.64.xxx @ photo...

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 155 hete
Észrevétel... 210 hete
Egyéb videók 439 hete
Zene 442 hete
Utcanev valt... 443 hete
Országos po... 494 hete
Humoros videók 517 hete
Vadas 530 hete
Emlékek 605 hete
Kifestõk, s... 626 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Hogyan értékelnéd a 2023-as évet településünk szempontjából?

Nagyon jó volt, csak így tovább.

Idén több fejlesztés kellene.

Semleges.

Nem volt jó.

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
16198 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2022
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar