Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

2024041418322113_t1.JPG
Győztes csapat.


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Lakástűz a Zagyva úton.
2024.03.14. Megemlékezés
Mindenki Karácsonya 2023
Mikulás járja a falut.
Örök Ifjak Nyugdíjas...
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 12
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,377
Legújabb tag: Bbicu
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Hétvégi foci a Vadasban. [104 megnyitás] Önkormányzati és EP. választás 2024. [798 megnyitás] Illegálisan vágtak ki több száz fát Jászalsószentgyörgyön. [471 megnyitás] Vármegyei II. osztály 24. forduló [131 megnyitás] Meghívó műsorestre [126 megnyitás] Ünnepi miserend [229 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [305 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [428 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [260 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [505 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Településünk | Hazai pálya
Oldal: 27 / 34 << < 24 25 26 27 28 29 30 > >>
Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2009-04-26 07:48
Térfigyelõ kamera???na ne viccelj Papi!smiley

Ha felvenné a kamera az elkövetõt,akkor sem lenne belõle semmi!
"Hát mííííííííííííííííííí,mert cigány vagyok?"smiley
Ezzel el is van intézve,most nem a szökõkutakra gondoltam,hanem a biciklire!
Abban igazad van,hogy itt senki nem foglalkozik azzal amivel kellene neki!
Hiába szednénk mi,akik itt tépjük a szánkat össze a szemetet,"õrködnénk",következõ nap ugyanolyan szemét lenne,vagy jól megvernének,mondjuk ettõl én nem félek,de egy nõ???

Én azt figyeltem meg,ha elindulok Hegyeshalomtól és elérek Mátészalkáig,mintha egy teljesen másik országba érkeznék.:Ðsmiley

Most Európáról nem is beszélek,mert az már nem lenne fer.

Szóval végre jelentkezhetne valaki,aki ért is hozzá polgármesternek!!smileysmiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-04-25 22:48
Kedves lusti !Én úgy tudom ,hogy a két kút un. öntöltõs,azaz, van egy 200 l -es tartály, melybõl egy kis teljesítményû szivattyú segítségével körforgás szerûen folyik a víz,igaz ,ennek van minimális áram költsége.Ami a fiatalok "hóbortját "illeti,õk azt hiszik ez egy jó poén.A következõ "tettük", hogy ledöntik,össze törik.Ebben a faluban hiányozni fog ez valakinek?Vagy Rajtad kívül észre veszi ezt valaki?A polgár õröknek ott a fenekük alatt a kocsi .Õk ezt nem látják?Sok felé jártam az országban , de ilyen, a falujuk iránt közömbös emberekkel én még nem találkoztam.Itt mindenki sír, panaszkodik,mástól várja boldogulását,miközben õ maga kis úját sem mozdítja,de irigy akik viszik valamire.A térfigyelõ kamerákkal kapcsolatban.Barátom mesélte , hogy az ABC elõl ellopták a kerékpárját,de ezt a kamerák "nem látták"És mindez 4 millióba került,+ a fenntartása.Kezdek hinni azoknak ez egyre hangosabban megfogalmazott véleményeknek,hogy pusztuljon ,menjen tönkre mindaz, amit az elõzõ önkormányzat létre hozott.Ilyenre csak egy beteg ,pszihopata õrült képes.Sajnos van ilyen.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
lusti
Tag

Hozzászólások: 26
Regisztrált: 2009.03.30
Elküldve: 2009-04-25 10:05
Kedves Papi! Nem kell nekünk ide víz a szökõkútba, nézzél ki ma este, a helyi vagányok teli pisilik minden este, mert ez poénos. Amúgy kamera sem figyeli ezt a területet. smiley
A szomorú gazdasági helyzetben nem engedhetõ az meg, hogy akár a szökõkút ill. Sárkányölõ Szentgyörgy ivókút üzemeljen a hálózati vízrõl. :Ð
Egy érdekes poén: Sajna voltak olyan butus szentgyörgyi emberek, akik azt hitték ártézivíz folyik a kútból, és ott szobroztak kanákkal. Nem tudták szegény nyugdíjasok, hogy hálózati vízrõl üzemel a kút. smiley smiley smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 798
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2009-04-24 20:20
Az asszonykórus tagjai hálából a támogatásért, társadalmi munkával muskátlit ültettek a központban. Azért megnéztem volna a focistákat is...


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-04-23 21:31
Üdv Mindenkinek!Megtudja mondani valaki, hogy a parkban lévõ szökõ kút,és a z ÁBC elõtti dísz kút mért nem üzemel,viszont a polg.mesteri hivatal elõtti füvet egész nap locsolják az 1200 ft-s vízzel ?


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2009-04-22 08:30
Üdv Mindenkinek!!

Ebben a helyzetben,amiben van a falu(is),szóval 8 millának a felét a foci kapja?smiley
Ez egy picit durva,hogy finoman fogalmazzak.:Ð
Valóban szórakozás,szabadidõs tevékenységnek minõsül,de ugyan az e,mert nem venném észre,hogy fiataljaink kint futballoznának a Vadasban,mert sokszor nem is engedik a"MEZEI"gyereket a fûre menni!??smiley
Én még jártam a Vadasba,amikor volt JÓ FOCI és 700-1.000 nézõ is,nem ritkán!!smiley
Tényleg nem akarom a TÛZOLTÓKAT idecitálni,de aki látta mit tettek az elmúlt években ebben a faluban,a faluértsmileysmiley,szóval igen ÕK MEGÉRDEMLIK!smiley
Tudom Törõcsik Tamás nincs rászurulva az én"dicséretemre",de ez a magánvéleményem és ez egy ilyen fórum!!smileysmiley
Szóval nem értem,bár biztos én vagyok korlátolt?smiley

Lenne még véleményem,csak idõm nincs,szóval errõl ennyit.

Üdvsmileyzsekob


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-04-21 16:14
Kedves lusti! Én is hallottam errõl,mégpedig autentikus forrástól,de én nem csodálkozom ezen.Egyrészt meg kell hálálni a szavazatokat,másrészt ,amit már két éve is leírtam,a trónra emelõ vállalkozó barátja olyan erõsen szorítja a torkát , hogy ebbõl a halálos ölelésbõl nem tud szabadulni míg polgi. lesz." Madarat tolláról, embert barátjáról ismerik meg"Meggyõzõdésem,hogy hogy ezt az épületet sokkal hasznosabb célra is fel lehetne használni.Úgy emlékszem , hogy a választási nagy gyûlésen azt mondta a polgi,hogy minden nagyobb beruházásnál ki kéri a lakosság véleményét.smiley Õ ezt kívánja alattvalóinak ,mert õ annak is tart bennünket.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-04-21 15:55
Természetesen, csak a "szurkolókat " számoltam ide.De a legpontosabb adatot a jegyszedõk tudnák megmondani.Felteszem a kérdést: hány befizetõ volt a vasárnapi meccsen? Azok után lehet számolni,miért kell közel 4 millió ft. és hogy ez kinek éri meg. A közpénzbõl minden szentgyörgyi lakós 1000 ft-al járul hozzá a "foci csapat" költségeihez,és még van pofájuk 300 ft. belépõ díjat szedni???!!!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
Kronos
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 4
Lakóhely: Szolnok
Regisztrált: 2009.03.07
Elküldve: 2009-04-20 22:49
Akkor számoljunk egy kicsit. smiley

4 csapat: 44 fõ
+tartalék: 10 fõ
bírók: 3 fõ
edzõk: 2 fõ
jegyszedõk: 2 fõ
"biztonsági emberek": 2 fõ
buszsofõr: 1 fõ
"medic": 2 fõ

Tehát, ahhoz hogy 38 azaz 'harmincnyolc' ember "szórakozzon",
szükség volt 66 azaz 'hatvanhat' ember munkájára,
akik ezért valamilyen juttatásban részesülnek.
Gratulálok. Ehhez kell majd 4 millió forint. smiley
smileysmiley smiley smiley Ez a véleményem.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
yangjeng
Tag

Hozzászólások: 31
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.07.23
Elküldve: 2009-04-20 21:48
Kedves Papi! Elvesztettem a fonalat. A játékosokkal, a jegyszedõvel, a bíróval, a két partjelzõvel, a két edzõvel és jómagadal összevonva számoltad a 38 fõt? smileysmileysmiley vagy kihagytam valakit?


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
lusti
Tag

Hozzászólások: 26
Regisztrált: 2009.03.30
Elküldve: 2009-04-20 21:32
Szervusztok gyerekek! Tuti Infó!

Petõfi Sándor út 13. volt orvosi rendelõ azaz (liga), nagy felújítások vették kezdetét. A falu szája és az épületen dolgozó munkások azt állítják: ide költöztetik azokat a kisebbségi ÕS lakosokat, kiknek lakhatatlanná vált a házuk, esetleg. Már van is jelentkezõ család a Hunyadi útról, a Cukorék! smiley smiley smiley Borzasztó, lehet hogy csak kacsa. De akkor mééé mondták vóna, az amúgy is kisebbségi munkások, kik az objektumon tevékenykednek . . . smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-04-20 21:30
Kedves Tamás !Azt írod , hogy "ilyen gazdasági helyzetben figyelemre méltó ez a támogatás" Én azt mondom,ez felelõtlen tékozlás a köz vagyonával. Én nem azt sérelmezem ,hogy Ti is kaptok 1 milliót , hanem azt ,hogy mért nem 4et?Többé -kevésbé ismerem a munkátokat,hol vannak hozzátok a többiek? Ilyen civil szervezet,önzetlen, segítõkész társaság ,talán a környéken sincs , mint Ti vagytok.TI mindnyájunk értékeink felett õrködtök és ezért csak tisztelet illett Bennetek.Tegnap kíváncsiságból kint voltam a meccsen.Össze számoltam, 38 an voltunk.Kíváncsi vagyok ,hogy a holnapi újságban "hányan leszünk".Tamás ! A többiek azért kapják a pénzt ,mert kellenek a szavazatok.Azaz, ez a pénz nem másról szól ,mint szavazat vásárlásról.Ezt a népet egy tányér pörköltért,egy üveg sörért mindig meg lehet vásárolni. Ilyenek vagyunk, mi szentgyörgyiek.Tisztelet a kivételeknek.Mi nem arról vagyunk ismertek , hogy milyen nagyszerû beruházások vannak , melyek a település fejlõdését szolgálják,hanem arról, hogy " figyelemre méltó" a pazarlás.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
yangjeng
Tag

Hozzászólások: 31
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.07.23
Elküldve: 2009-04-16 22:26
Fõleg az bosszant, nem csak engem. Aki 1.000.000 ft felett igényelt támogatást, mindenkitõl faragtak. Kivétel a Foci! 3.3 millió! Ez brutálisan sok pénz olyasvalamiért, amely nem vonz nagy tömeget. Azaz kicsi az érdeklõdési köre. Mi kerül nekik ennyi pénzbe:
- az utazások vidékre?
- a mezek mosás?
- az öltözõ fûtése és az áram?
- a meccs utáni szemét áradat, összetakarítása?
- vagy a szippantó kocsival elszállított szennyvíz, a nem létezõ derítõjükbõl?
- a pálya locsolása fúrt kútból?

Dobják össze a pénzt az utazásra a játékosok, ill. mossa ki mindenki otthon a mezét. smiley
Vagy keressenek szponzort, de ahhoz teljesíteni sem árt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
yangjeng
Tag

Hozzászólások: 31
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.07.23
Elküldve: 2009-04-16 20:35
8 millióból majd a fele a sporté! Ez vicc? smiley Mit tudnak felmutatni? Ezt: smiley !


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
jkte
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 20
Regisztrált: 2008.05.26
Elküldve: 2009-04-16 11:35
Kedves Mindenki!

Hozzászólásom legelején leszögezem, hogy az Önkormányzat által a civil szervezetek részére biztosított támogatás a jelenlegi gazdasági helyzetben és környezetben figyelemre méltó.
Kár lenne azt a következtetést levonni, hogy errõl a civil szervezetek tehetnek. Szerinten õk nem tettek mást, csak éltek ezzel a lehetõséggel, amit a képviselõ testület nyújtott részükre.
Sajnos országosan az tapasztalható, hogy a források elapadnak, azokat megszüntetik. A Tûzoltó Egyesület a pályázatok adta összes lehetõséget kihasználta és a jövõben is erre fog törekedni.
Az önkormányzati támogatás (f)elosztása adhat okot a vitára. Minden szervezetnek a sajátja a legfontosabb, és errõl próbálja meggyõzni a közvéleményt.
El szeretném oszlatni azt a látszatot, hogy a Tûzoltó Egyesület a támogatásokat (akár önkormányzati, akár más) a saját maga, vagy közvetlen környezetének szórakoztatása céljából igényli.
Az Egyesület vezetõinek személyes felelõssége, hogy a helyi tûzoltók vonulni tudjanak, eszközeik mûködjenek, és ha már vonultak, akkor biztonságban legyenek. Az elnyert támogatásból ezt nem tudjuk biztosítani, ezért a jövõben is rengeteget kell dolgoznunk azon, hogy a feltételeket biztosítsuk. De mindez nem jelenti azt, hogy nem fogadtuk örömmel a támogatást.
Lakosonként ez a támogatás 275 Ft-ot jelent.
A fontosságán pedig lehet vitatkozni.

Üdv: Törõcsik Tamás


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-04-15 23:10
Bizony isten meg áll az eszem.Hol beszélünk itt sz.györgyon megszorításokról ,amikor több mint 8 millió ft-ot osztottak szét a civil szervezetek között?Ilyen gazdasági nehézségek közt ez a hûtlen gazdálkodás kategóriájába tartozik amiért büntetés jár.Csak egy példa:J.hidán 10 milliós önrésszel + állami támogatással 25 rendõrségi lakást építenek, vagy egy másik példa: a 8 milliós önrésszel 80 milliós beruházást lehetett volna megvalósítani sz.györgyön.Ilyen felelõtlen képviselõ testület nem létezik ,hogy még egy van a világon.A sportkörnek 3.3 millió? a 8 pávaköri asszonynak 300 ezer? a nyugdíjas klubnak 370 ezer? a solymászoknak!!! 150 ezer? Akik így herdálják a település pénzét egytõl egyik felelõtlenek,mondhatnám erkölcsi hullák.Ezek nem méltóak , hogy a települést ,és annak lakóit képviseljék.Tûnjenek a francba,és osztogassák a saját pénzüket ,ne a faluét.Valaki mondja már meg nekem mi a fenének ülnek ott a testületben ,amikor közel 3 éve egy méter járdát nem építettek,az utakat még az elõzõ önkormányzat által nyert pénzbõl építették,kész volt az egészségház, a szennyvíz ??? Olvasom a testületi ülések meghívóit ,hogy ilyen meg olyan pályázatot adtak be,nem tudom feltûnt -e a t.képviselõknek , hogy ebbõl mennyi volt az eredményes?Vagy ez már nem lényeges?Vagy utána nézet -e a t.képviselõ testület annak,hogy a szabályoknak megfelelõen állították -e össze a pályázatokat? Vagy csak kamu pályázatok voltak, hogy a pórnép lássa a lázas "igyekezetet"?Meg áll az ész:8 milliót elpocsékolni????!!!!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2009-04-15 19:32
Szia Papi!!

"Már többször javasoltam,próbáld derûsebben szemlélni a világot"
--------------------------------------------------------------------------

Tenném én Papi,de nem olyan könnyen megy ez faluhelyen(Bendegúz)smileysmiley
Valóban nem tudok változtatni egyedül a Világon,de hidd el,volt idõ amikor szerettem volna,még ha nagy szavaknak is tûnnek,de sajna rá kellett jönnöm,nem megy,talán nem is csak miattam,nem"vevõk rá az emberek"!!smiley
Így aztán maradt a keserûség,amit sosem kívánok neked.smiley
Biztos még fiatal vagy??az jó,még van lendület,de mi lesz 20 év múlva veled??ebben a környezetben,ami Magyarországon és a Szentgyörgyön van??

Remélem szerencsésebb leszel és a nemzedéked is,mi(én)nem ilyen lovat akartam 1989-ben,hidd el benne voltam a sûrûjében,óriási csalódás!smiley

Na de nem kesergek,igazad van,lehet bennem a baj,...jaa és még valamit,nem"bújok"én semmi mögé,gondoltam fogod a viccetsmiley
hogy én Cigány???smiley
József Attila??Szárszó?smiley

Robogunk arrafelé...!smileysmiley

Kösz a bíztatást és a segítséget,lehet hogy egyszer szükség lesz rá,addig is írj nyugodtan,megpróbálok felnõni a feladathozsmiley,na jó ez vicc volt megint.smiley
Ez legalább néha segít,sose veszítsd el a humorérzéked!smileysmileysmileysmiley

Üdv:Jakab!(a"hangya"smileysmiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
yangjeng
Tag

Hozzászólások: 31
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.07.23
Elküldve: 2009-04-15 13:43
A húsvéti foci bankett végén, reménykedem összeszedték focistáink a szemetet maguk után a vadasban.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
NwLGL
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 423
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.22
Elküldve: 2009-04-15 11:34
[quote]Firedog írta:
...Engem is érdekelne, ki mennyi pénzt kapott az önkormányzattól (civilszervezetek, klubok és egyesületek stb.). Ez is benne van a szentgyörgy krónikában? smiley[/quote]

[img]http://kep.ivpicture.hu/81468.jpg[/img]


Képeim


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: észrevételek a faluban
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2009-04-14 22:13
Kedves Buga Jakab ! Dehogy haragszom.Nincs kedvem ,meg nem is akarok vitatkozni Veled.Arra hivatkozni ,hogy " én csak egy szentgyörgyi paraszt vagyok" ugyan olyan hamis érv és álarc ,mint a mögé bújni ,hogy "azért mert cigány vagyok"? Tõled ez szánalmas,és nem méltó.Azt hiszed ,hogy ezáltal feloldozhatod a felelöségedet? Taní -tani /József Attila/ viszont végkép nem akarok senkit.Horger Antal professzorhoz írt cinikus versében ezt József Attila nálamnál jobban megindokolta.Már többször javasoltam,próbáld derûsebben szemlélni a világot , és ne akard mindenáron egymagad megváltoztatni azt.A siránkozásban nem, de tettekben számíthatsz rám. Üdv.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Oldal: 27 / 34 << < 24 25 26 27 28 29 30 > >>
Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
54.36.148.xxx @ photo...
54.36.148.xxx @ photo...
54.36.148.xxx @ photo...
54.36.149.xxx @ photo...
185.191.171.xxx @ photo...
185.191.171.xxx @ photo...
40.77.167.xxx @ photo...
185.191.171.xxx @ photo...
3.143.23.xxx @ photo...
18.222.184.xxx @ photo...
3.238.71.xxx @ photo...
52.14.22.xxx @ forum...

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 159 hete
Észrevétel... 214 hete
Egyéb videók 443 hete
Zene 446 hete
Utcanev valt... 447 hete
Országos po... 498 hete
Humoros videók 521 hete
Vadas 534 hete
Emlékek 609 hete
Kifestõk, s... 630 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Hogyan értékelnéd a 2023-as évet településünk szempontjából?

Nagyon jó volt, csak így tovább.

Idén több fejlesztés kellene.

Semleges.

Nem volt jó.

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
16223 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2024
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar