Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

2024041418322113_t1.JPG
Győztes csapat.


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Lakástűz a Zagyva úton.
2024.03.14. Megemlékezés
Mindenki Karácsonya 2023
Mikulás járja a falut.
Örök Ifjak Nyugdíjas...
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 17
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,375
Legújabb tag: undisclosed
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Vármegyei II. osztály 26. forduló (Zártkapus mérkőzés) [78 megnyitás] Illegálisan vágtak ki több száz fát Jászalsószentgyörgyön. [447 megnyitás] Vármegyei II. osztály 24. forduló [126 megnyitás] Meghívó műsorestre [113 megnyitás] Ünnepi miserend [202 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [240 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [385 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [245 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [428 megnyitás] Év végéig nyolc szakaszban tervezik meg a 32.-es főút felújítását. [1153 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Offtopic | Minden más
Oldal: 4 / 10 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-03-20 21:06
http://vasnepe.hu/fooldal-legfrissebb_hirek/20100318_lemondott_a_jobbik_szovivo

Szép kilátások! smiley smiley smiley
Jövõre együtt a melegekkel a büszkeség napján???

No comment!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
Vadam5
Tag

Hozzászólások: 92
Regisztrált: 2009.11.02
Elküldve: 2010-03-19 18:18
http://kuruc.info/r/52/56808/

Íme az önmagát már sokadjára felülmúló és egyben leégetõ fideszes ,,csoda'' gyerek, Bayer Zsolt egy fórumon elhangzott beszédének részlete.
Felhívom a figyelmet, hogy jó szokásához híven nem használja ékes magyar nyelvünk szép szavait ( értsd.: káromkodik erõsen). Amúgy film végeztével egy ócska provokátor jelleme rajzolódott ki elõttem, és megállapítottam: Zsolti bácsinak nagyon nagy az orra ! smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-03-19 13:27
Nézd meg ezt is! Nekem úgy tûnik egy csalódott ember, Nagy Ervin. Nem az lett amit õ akar, nem kizárt ne talán nem köpködne ha õt találták volna alkalmasnak a párt vezetésére, most véleményem szerint adja a hõst, ha az lenne nem Bayernál nyilatkozott volna. Aki megszólaltatta nem igazán a hiteles emberek egyike, nem tartom kizártnak, hogy elég sok pénzt kapott ezért. Fidesz propaganda.
Itt lentebb egy másik szemszög:
http://barikad.hu/node/49307
Itt egy film is:
http://jobbiktv.hu/index.php?p=watch&id=1001


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-03-18 18:46
http://www.utolag.com/Melymagyar0314.htm

Érdekes ez is!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-03-17 20:37
Várjuk meg a végét!!

A második hely meglehet!
Amit meg is érdemel a Jobbik.
Nem fél tõletek senki,csak ilyen a kampány!
A Jobbik is szidja a FIDESZt és Orbánt,csak az a furcsa,hogy szinte CSAK ÕKET!
Ez meglepõ,de majd meglátjuk! smiley smiley
Sok sikert!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-03-16 19:59
Most már minden párt a Jobbikot szidja! Talán nem félnek???
Ennek a berezelésnek egy oka van: ERÕSÖDÜNK!!!
Szerintem már a gyõzelem sem ELÉRHETETLEN, de a második hely HOLTBIZTOS!!!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-03-15 19:23
Ennél azért komolyabb érvekre gondoltam Jakab smiley Mutatok én is valamit: http://barikad.hu/node/48915
Sõt mutatom a forrást is: http://www.valasztas.hu/hu/parval2010/hatarozatok/2010/2010-2975.html
Megmutatom neked Bayer Zsoca és Orbán Viki levelezését (természetesen nem valódi, ezt mindenki tudja aki ismeri valamennyire a kép manipuláló szoftvereket és a közösségi oldalakat): http://barikad.hu/index.php?q=img_assist/popup/48694

Mutatok valamit a keresztény demokrata polgári roma széles meg mit tudom én milyen pártról: http://www.hetek.hu/belfold/200809/ket_feleseg_megannyi_szereto_hat_gyerek
Azt hiszem valami mást hozz fel ellene smiley

Adjon az Isten! - Szebb Jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
Vadam5
Tag

Hozzászólások: 92
Regisztrált: 2009.11.02
Elküldve: 2010-03-15 18:49
Ti,.Buga Jakab
Ez a ,,Magyar'' Hírlapos sztori egy hiteltelen és jogokat sértõ mocskolódás, ebbõl is lehet látni, hogy hova süllyedt a fideszes garnitúra: ha mozgalmat nem sikerül(t) lejáratni, akkor megpróbálják annak a vezetõit.
Egyébként ennek meg is lett az eredménye: Széles Gábort és zsideszes bandáját a közlemény visszavonására kényszerítette az OVB.
Nos, szépen csinálják a likud testvérek, ÖN GÓÓL ! smiley

http://kuruc.info/r/52/56598/


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-03-15 18:20
Senki75 barátom!!

Amíg ilyen hírek jönnek,nagyon nehéz elhinni a keresztényi dumákat!


http://www.magyarhirlap.hu/hatter/vona_gabor_kettos_elete.html


Üdv:Jakab!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-03-15 12:09
Tisztelt gondolkodó barátunk Jakab!
Nézzük csak. Úgy gondolod 98-02 között nagyon jól ment a sorunk. Rengetegen gondolják úgy a Kádár-rendszerben is milyen szuper életük volt, nem politikai meggyõzõdés miatt, egyszerûen csak azért, mert volt munkájuk, pénzük, megélhetésük. Abban az átkos rendszerben jó volt magyarnak lenni, mert a mezõgazdaságunk a világ legjobbjai közé tartozott. Ez tényleg így volt?! Hány embert börtönöztek be, öltek meg, tettek tönkre, nem csak õt hanem a hozzátartozóit gyermekeit, unokáit. Valakiket azért bevittek a Rendõrségre, mert a rendszer számára elfogadhatatlanok voltak, nem úgy öltöztek, nem úgy gondolkoztak ahogy KELL. Menjünk tovább az idõben, jöttek a rendszerváltók akik inkább gengszterváltók. Orbán, Antall, Fodor és a többi. Öregeink felsóhajtottak, végre ez is eljött. De gyorsan rádöbbentek, nem ezt várták. A mai napig ott ülnek a parlamentben a régi MSZMP párt tagjai, cenzorai, kiszolgálói, ÁVH szülõk gyermekei, akik a gengszterváltásban, egyre jobban meggazdagodtak. Lásd Pócs János mikor is vált nagy gazdává? A nagy rendszerváltó pártoknak volt 20 évük, hogy mindezt helyre tegyék, nem történt semmi. Véleményed szerint szuper 4 éved volt, nem volt világválság, akkor még volt mit osztogatni. De nézd meg az eddigi parlamenti pártokat bármelyiket, Fidesz politikus aki 19 hónapig albérleti hozzájárulást kap Budapesten, közben ottani ingatlannal rendelkezik, 19 hónap után eszébe jut, hogy neki ez nem jár. Tudom legalább eszébe jutott. Egy baj van, az nem jut eszébe, hogy legalább a válság idején nem kellene luxus autókat, több 10 millió forintért, a mi pénzükbõl vásárolni. Arra lennék kíváncsi most amikor már mindent kiraboltak az országból, a zsebünkbõl, most mibõl fog osztogatni a Fidesz. Lehet hinni, hogy majd õk lecsökkentik a munkavállalók, munkáltatók adóit az Úniós szint alá, csak egy baj van nincsenek már munkáltatók, hamarosan nem lesznek munkavállalók, csak ingyenélõk, akik nem akarnak dolgozni csak segélybõl élni. Kikre akarnak országot építeni?! Vagy majd jön a zsidó nagy tõke és majd õk segítenek nekünk, pusztán zsidó ember baráti szeretetbõl?! Ez lenne a jövõ?? Ezt szeretnénk a gyermekeinknek, unokáinknak?! 98-02 között nem volt cigánybûnözés, politikus bûnözés? Ja nem volt ilyen mértékû, miért is mert akkor még volt mibõl segélyeket, támogatásokat osztani a nem dolgozó, beilleszkedni nem akaró, gyermeket pénzbevételi forrásnak tekintõ csõcseléknek. De most mibõl is fogja ezeket továbbra is pénzelni? Még egy dolog, miért zárt körûek a Fidesz lakossági fórumai? Miért nem tehetek fel kérdéseket? Miért is megy a maszatolás? Miért is nem akarnak elszámoltatást? A Jobbik lakossági fórumai nyitottak, bárki bejöhet Fidesz-es, Mszp-és, Mdf-es, bárki és kérdezhet, nem hallhatsz olyat, hogy nem válaszolunk, mert az kínos, vagy a személyed nem megfelelõ. A Jobbik képviselõi kimennek a "nép" közé, hiszen õk is onnan jönnek. Vona Gábornak hidd el van már rengeteg ellensége (politikus bûnözõk, köztörvényes bûnözõk, a kormány) mégis beült az társai közé 2009.július 4.-én, pedig tudta, hogy lefújják gázspray-vel, hogy a rendõrterrornak lesz kitéve, na errõl van szó, ezek az emberek kiállnak az elveikért, a hitükért.
Kampány pénz: ami biztos, a Jobbikot nem az adófizetõk befizetett adó forintjaiból fizetik. Nem látsz több 10 millió forintos politikai hirdetést, nem fizetnek több 10 millió forintos gépkocsikat, nem fizetnek testõröket. Nem az oroszok fizetnek, nem a zsidók, nem a kiszolgáltatottságunkat kihasználó multik, nem dinnyés gazda, nem kap a BKV-tõl Honvédelmi minisztériumból, hanem mi egyszerû tagok, szimpatizánsok, akik bennük látjuk az utolsó esélyt "egyszerû" magyar emberek. Lehet véleményed szerint rossz anyagi befektetés, de ez már nem csak a megélhetésünkrõl szól, hanem a létünkrõl.

Kérlek fontold meg a soraim.

Adjon az Isten! - Szebb Jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-03-15 09:29
Tisztelt Hazánkért aggódó Barátom Senki75!!


Nagyon sok dologban egyetértünk,mert mind a ketten JOBBAT szeretnénk Hazánknak és a Magyaroknak,mert ez a Nemzet nem 93.000km2-be van bezárva!
Tudom elcsépelt már,de ez az egyetlen ország,nemzet a világon,amelyiket saját maga veszi körül!
Hogy ki kiben látja a szebb jövõt??ez érdekes kérdés,de a legfontosabb,hogy jól döntsünk és 2 év múlva ne verjük a fejünket a falba,hogy rosszul döntöttünk!
Részben egyetértek azzal,hogy az elmúlt 20 év katasztrófális volt számunkra!
Ebben a 20 évben számomra volt 4 jó év,1998-2002 között,amikor jobb volt magyarnak lenni,felnéztek ránk,legalább a környezõ országok,a gazdaságunk fejlõdött,a minimálbér 18.500-ról 50.000.-re emelkedett,ahogy a nyugdíjak is,az iskolákban nem verték a tanárokat,volt rendes tanrend,az üzlet is ment,beindult a Széchenyi-terv,ami sokaknak segített,pedig akkor volt a nagy orosz összeomlás!
Ha még emlékezünk rá,szinte Orbán miniszterelnöki kinevezésekor lett NATO tag az ország és támadták meg rajtunk keresztül Szerbiát!Szóval a nehéz helyzet ellenére fejlõdtünk!
Ja és ne feledkezzünk meg a FÉKEKRÕL,Dávid ibolykáról és mdf-jérõl,valamint a kisgazdák Józsi bácsijáról! smiley
Ilyen körülmények és társakkal"megáldva"ez a 4 év nem volt olyan rossz! smiley
Mostanság már tisztábban látjuk kik is voltak ezek a"szövetségesek"!Az is szerencse,hogy ennyire haladt az ország.
Lehet mondani miért kötött velük??nem volt más és a komcsikból már elég volt mindenkinek!
Biztos tetszett Vona Gábornak is,mert gyorsan beállt Orbán polgári körébe,ha nem így lett volna akkor nem tudom miért???? smiley
Tudom nagyon nehéz ezt mindenkinek pozitívan értékelnie,lehet õ rosszul érte meg ezt a négy évet,de én azt mondom,ha az egész 20 év ilyen lett volna,most nem lenne ennyire keserû a szánk!
Persze hozzátartozik,akkor is voltak problémák,akkor is voltak csúszópénzek,svindlik és sorolhatnám!!
Nekem akkor is az a négy év volt a legelviselhetõbb(legjobsmiley1989 óta!
A Jobbik számomra ismeretlen,na nem szó szerint,mert amit mondanak abból sok dolog szinte megegyezik azzal,amit a FIDESZ is mond,de még nem ismerjük õket!
Honnan jöttek,kik küldték,miért,kik pénzelik õket??stb??
És most ne üssön meg a guta,mert tudjuk,hogy a nagy pártok rengeteget költenek kampányra,de egy új szervezet,hogy tesz hirtelen ennyi pénzre???ebben segíthetnél!
Talán a tagdíjakból????
Ezt most nem rosszindulatból kérdezem és ne értsd bántásnak!
Várjuk hogy BIZONYÍTSANAK,azután lehet más lesz az én véleményem is,még az is lehet rájuk szavazok,nem kizárt,de most még nem bízok bennük ne haragudj!
Mindenki szavazzon saját belátása szerint,neked a Jobbik,másnak a Fidesz,de a többirõl nem is szólok,bár sokan meg fognak lepõdni,mert több szavazatuk lesz VALAHOGYAN,mint amennyire most gondolunk!
Szóval el kell mennünk szavazni és az X-et odatenni,amit jónak gondolunk!

Tisztelettel:Jakab

Nagyon szép jövõt HAZÁNKNAK!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-03-14 22:01
Tisztelt Honfitársunk Jakab!
Véleményem szerint nem az "egyszerû" polgárra kell haragudni a politikai nézeteiért, hanem a Nemzetet meggyalázó politikusainkra. Nézeteim szerint ugyanúgy szükség van baloldali, jobboldali, liberális, zöld és ki tudja még milyen nézetû emberre, de csak azokra akik a nemzet érdekeit tartják szem elõtt és nem a saját zsebük degeszre tömését. A nézeteinket megütköztethetjük kulturált formában is, nem szabad az országos politika szintjére süllyedni. Szerintem aki baloldali gondolkodású nem feltétlen kommunista, jobboldali beállítottságú nem feltétlen fasiszta, de szélsõségek mindenhol vannak és lesznek. Aki Jobbikban látja a jövõt nem a jobboldal megosztására szavaz, mert ezzel lehetne akár a Fidesz szavazókat is vádolni. Általában csalódott emberek vagyunk akik azt látják, hogy ebben a 20 évben akik benn voltak a parlamentben mindennel el voltak foglalva csak azzal nem, hogy a társadalom nagy része egyre jobban elszegényedik. Tisztességes munkáért tisztességes munkabér?! Minden szempontból gyaláznak bennünket, pusztítják a Nemzetet, ha ilyen tempóban halad minden 10 év és mi leszünk kisebbségben. Már a falunkban is tapasztalható, kik a falu urai. Itt sem arra a pár roma családra gondolok akik velünk együtt vívják a harcukat a mindennapi megélhetésért, akik nem azért szülnek gyermeket mert abból meg lehet élni. A falunkban is egyre inkább tapasztalható a lopások számának megnövekedése. Nekik a munka büdös, a gyerekeiknek az iskola, beilleszkedni nem akarnak, mert nekik jogaik vannak, alkalmazkodjon a többség hozzájuk. Nekik szakmájuk van, úgy hívják megélhetési bûnözõ. Hogy akar hozzáfogni a Fidesz a rendrakáshoz, ha még a problémát sem említi meg, nehogy megsértse a szövetségesét (Longodrom). Hogy akar hozzáfogni a gazdaság rendbetételéhez ha egy ilyen múltú szövetségese van, mint Széles Gábor. Hogy akar az izraeli felvásárlók ellen harcolni ha a Likud párt a szövetségese, akik most is 1500 új telepet hoznak létre Palesztinában, természetesen az egész világ felhördült EU, USA, legalábbis úgy nyilatkoznak. Akik kivel kormányozzák közösen Izraelt, a szélsõjobbos Jiszráél Béténu (Izrael az Otthonunk) párttal. Mire lehet tõlük számítani?! Neked, nekem, nekünk akarnak jót?! Egy demokratikusan létrehozott, mûködõ pártról azt mondja a megélhetési politikus Orbán Viktor, mert még munkavégzésen nem kaptuk, hogy felpofozza és hazazavarja õket. A bennük csalódott embereket, akik esetleg másként gondolkoznak, ez lenne a jövõ demokráciája, ebbõl nem kérek. Nem az országot szétlopó politikusokat fenyegeti, hanem azokat akik nem voltak még a parlamentben, épp ezért 100% fedhetetlenek. De lehetne még sorolni. Legyél kritikus a Fidesszel szemben is vesd le egy kicsit a narancsködöt a szemedrõl és úgy olvass híreket, de ne Vona Gábor szexuális életét amit a Fidesz szócsöve hirdet, hanem a tényleges híreket és szerintem vetítsd át az életedre, életünkre. Biztos szeretnél egy Pócs Jánost, Szekeres Imrét ismét ráereszteni a jászsági emberekre?! Ha van kedved esetleg nézd meg: http://jaszalsoszentgyorgy.jobbik.hu/
Addig is legyen békés március 15.-énk! Hajtsunk közösen fejet nemzetünk nagyjai elõtt.

Adjon az Isten! - Szebb Jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-03-14 09:24
Kedves Senki75 ill.Trapista!!

Én nem nézek les senkit,hogy is tehetném a nyóc osztályommal??? smiley
Azt is megtanultam,hogy mindenki véleményét tisztelni kel,mivel az a DEMOKRÁCIA lényege.
De nem fidesz-bérencnek,meg jobbik-bérencnek kell tekintenünk a másikra,hanem gondolkodó és valamilyen jobban mûködõ országot szeretnénk,AMELYIK A MIÉNK ÉS A MI ÉRDEKEINK SZERINT IRÁNYÍTANAK!
Valaki írta az elõzõekben,valóban egyik párt sem kormányoz még és nem is fog,ha elszórakozza a jobboldal ezt a történelmi esélyt!
Anno rengeteg fórumra(neten)jártam,ahol még a jobboldalinak számító MNO-ról is kitettek mert radikális jobboldali voltam! :Ð smiley smiley smiley
Azóta kerestem mást,de nem ez az érdekes,én is elolvasok sok mindent,de mindent nem,népszavát SOHA!!
Az már annyira nívón aluli,hogy.....!
Egy biztos minden nap közelebb jutunk az igazság pillanatához,amit már nagyon várok és remélem jobboldali többség lesz,közel 80%-ban!
A többirõl azután érdemes beszélni,de itt vitázni addig is lehet és kell!
Éberen tart minket!

Baráti üdvözlettel!JAKAB!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-03-12 22:51
BugaJakab!

Nem izgat föl a mondókád, ne várd,hogy teleregényt írjak válaszul!

(Már alig várom, hogy az amúgy nemzeti érzelmû szerkesztõk moderáljanak, mert megsértettem Jakabunk lelkivilágát!!!)

BugaJakabnak, joarcnak, Laca 08-nak és a többi hozzájuk hasonló, még önmaguk elõtt sem vállaló Jobbik-szimpatizánsnak üzenném, hogy már van program, lassan meglesznek a NÉPET (NEM IZRELT és A saját zsebüket ) képviselõ emberek, ideje nekilátni a munkának!!!

RADIKÁLIS VÁLTOZÁST GYÁSZALSÓSZENTGYÖRGYNEK!!!

Javaslom a továbbiakban, hogy veszekedés és vitatkozás helyett falunk problémáira és azok megoldási lehetõségeire összpontosítsunk!
VÁROM AZ ÉSZREVÉTELEKET ÉS A JAVASLATOKAT!!!



* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
Vadam5
Tag

Hozzászólások: 92
Regisztrált: 2009.11.02
Elküldve: 2010-03-12 21:01
Szerintem, teljesen fölösleges azon vitázni, hogy ki lopta el ki programját, mert ha az a program nekünk, magyar embereknek jó és érvényesíti a hozzá fûzött reményeket, illetve megvalósítja a párt amelyik kiadja, akkor teljesen mindegy hogy melyik hiteles(!) párt adja ki. Egyébként, ha jól tudom már az összes nagy(obsmiley párt kiadta a saját programját, és ahhoz joga van a választó polgárnak, hogy kiválassza a neki legjobban tetszõt.
Azzal, hogy a Fidesz egy 2007-es program ellopásával vádolja a Jobbikot, eleve elég egy furcsa fordulat: tudtommal 2007-ben nem volt semmiféle választás, így vagy késtek 1 évet a programmal, vagy voltak annyira elõre látóak, hogy 3(!) évvel elõre dolgoznak.
Egyébként egy gondolat minden fórumozóhoz: sajnos nagyon hosszú idõ óta avval vagytok elfoglalva, hogy a Jobbik és a Fidesz közötti különbségeken vitáztok, holott jelenleg egyik párt sem túl mérvadó, hiszen nem kormányoz, amíg ezt teszitek a harmadik, a csendes és meghúzódó MSZP-SZDSZ-MDF libsik mindenébõl kifosztja az országot. Csak annyit mondok, tegyétek félre a megosztottságot és fogjatok össze ezek ellen, az elsõ cél ugyanis EZ!

Szebb és Jobb Jövõt Jobboldaliak!!!!!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-03-12 19:12
Értem az agresszív viselkedésedet, de "Nem forradalommal, vérrel, hanem békésen, áldozatok nélkül lehetett volna kormányt váltani.". Tudom mindenki 8 általánossal rendelkezik, kurucz.info-n nevelkedett aki esetleg nem a Fideszben látja a megoldást. Kedves barátom olvasd el a kedvenc újságotok cikkét Vona Gáborról, mellé az OVB határozatát. Sajnálom, hogy a szimpatizánsok és az aktivisták is erre a szintre süllyedtek. Próbálj észérvekkel meggyõzni bárkit. Igen az sokkal nehezebb, mint köpködni. Van már programotok is. De azért nézz meg egy videót, egyszerû példa az elszámoltatásról:
http://www.youtube.com/watch?v=6xm_YbmU3PA&feature=player_embedded
Beszélgessünk, ne egymást köpködjük.
Egyébként gondolj rólam bármit, Én tudom, hogy nem csak egy véleményen lévõket olvasok, olvasom a Magyar Nemzetet, Magyar Hírlapot, Népszabadságot, Bar!kádot, a hozzáfûzött kommenteket is, érdemes.
Na de szíved joga bárkirõl véleményt alkotni. Nekem is van véleményem, de én nem személyeskedni akarok, hanem a politikai véleményemnek hangot adni.

Adjon az Isten! - Szebb Jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-03-12 17:16
Mielõtt még az egysugarú gondolkodású, 8 osztályos huruty.info szellemi mélységében leledzõk azzal jönnek, hogy a Fidesz bizonyosan ellopta/el fogja lopni a Jobbik kormányprogramját - fogadásom van rá, hogy ez lesz, akármi álljon benne - közlöm, hogy legyenek szívesek összehasonlítani a Jobbikocska programját a 2007-es Fidesz programtervvel és döbbenetes hasonlóságot fognak tapasztalni. (Most ne jöjjenek azzal a szokásos agymenésükkel, hogy a Jobbiké - mondjuk - 85 pontból, a Fideszé meg mondjuk 70 programból áll és hogy más a Jobbiké. Frászt, ugyanaz a kettõ. Csak más formában leírva. Amelyik meg egyezik, az kérem szépen....Nyílván akkor a Fidesz lopta a Jobbiktól, mert "álnemzeti, álnemzetieskedõk".Egyúttal biztos jövõbe látók is.
Szóval, a marhaságaitok nem érdekelnek, csak magatokat fárasztjátok és röhögtetitek ki.


Ami az elõzõ hozzászólást illeti!

HA EKKORA BAJNOK A JOBBIK,MIÉRT NEM VISZ KI 100EZER EMBERT ÉS CSINÁL FORRADALMAT????? smiley smiley
Vona egy karizmatikus ember ugye???akkor özönlenének az emberek nem,ha hívja õket??!!
Mióta 10-15%-os párt a Jobbik???2008-???azóta miért nem csináltak forradalmat??,amit persze"azorbánnak"kellett volna megtenni,mert úgy kényelmesebb lett volna és leszálltak volna a Jobbik szintjére! smiley smiley


ORBÁN MÉGEGYSZER NEM MERTE MEGKOCKÁZTATNI,AMI 2006-BAN VOLT!
Más farkával csalánt verni,ugye ismerõs??

Gyerünk gyerekek,most jön március 15,együtt ünnepeltek a maszoppal,szinte egy helyen,mutassátok meg mit tudtok!

Szerintem semmit,de azért .......talán! smiley smiley smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-03-12 16:53
Nem hinném, hogy nincs az ellenzéknek eszköze. Persze nem úgy, hogy kapaszkodunk, mert azért a fizetésemet féltem. "És mint tudjuk, volt 72 órás türelmi idõ a kormánynak, hogy távozzon, sõt, az elmúlt három és fél év alatt egyfolytában kormányt váltott a Fidesz. Pedig két lehetõsége is lett volna. Csupán békésen az utcára hívja pár napra az embereket, mondjuk nyáron, hogy ne fázzanak – volt ugye háromszor is idõközben. És az a pár millió ember nem unja meg, és nem megy haza, hanem kitart. Olyan mértékben bénult volna meg az ország, hogy a kormánynak egyszerûen nincs más lehetõsége, mint lemondani. Vagy egyszerûen feláll minden fideszes honatya, és visszaadja a mandátumát. És muszáj lett volna elõrehozott választásokat kiírni. Nem forradalommal, vérrel, hanem békésen, áldozatok nélkül lehetett volna kormányt váltani." http://jaszalsoszentgyorgy.jobbik.hu/content/mi%C3%A9rt-b%C3%A1ntj%C3%A1k-%C3%B6n%C3%B6k-mindig-fideszt

Esetleg ha van idõd és kedved nézd meg ezt: http://www.masiktv.hu/index.php?&lap=xfilmekmut&xxazon=1338

Adjon az Isten! - Szebb Jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-03-12 16:43
Kívánom,hogy a Jobbik 8 év múlva elismerje,bár erre nem igen képesek,hogy ellenzékben sokat nem lehet csinálni,legfeljebb pofázni,de egy ilyen kormánnyal,mint a mostani teljesen felesleges még azt is!
Majd ha lesz egyszer egy ex-miniszterelnöke a Jobbiknak,akkor azután meglátjuk mennyit beszél a parlamentben,miután elveszti a választásokat!
smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley smiley
Még valamit,most a cigány szót és kérdést meglovagolva lehet szavazatokat szerezni,lehet még én is egyetértek sok dologban,de egy biztos,nagyon nehéz lesz megoldani,persze már mint írtam ellenzékben lehet kritizálni,sõt kell is,csak semmi látszata nem lesz!
Kb két ciklusa van a Jobbiknak,mint a Miépnek volt!
Az elsõ után rájönnek a szavazóik,hogy semmit nem tehet a Jobbik ellenzékben,nekik nem lesz jobb hiába szavaztak rájuk,a másodikban jönnek az ügyek,mert hát õk sem ingyen lesznek képviselõk,stb!
És azt is el kell ismernem rájuk fognak szállni,nem csak Magyarországon,hanem Európában is,ami felháborító,de ÍGY LESZ!
Így lenne majd ötösöm!
SZEBB JÖVÕT,JOBB OLDALIT!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
Vadam5
Tag

Hozzászólások: 92
Regisztrált: 2009.11.02
Elküldve: 2010-03-11 16:28
Íme egy vidó ami be mutatja az elmúlt idõszak legkarizmatikusabb bûnözõ miniszterét, Gyurcsány Fegyenc és korszakának ,,kimagasló eredményeit'', (külön ajánlom laca 08-nak a legkisseb személyeskedéstõl és trolloskodástól mentesen smiley)
http://www.youtube.com/watch?v=wwTgFWb2Htw

Egy hosszú szabadság harc vége! Szebb Jövõt!

http://www.youtube.com/watch?v=-QTeNGifOJ4


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Oldal: 4 / 10 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
54.36.148.xxx @ photo...
40.77.167.xxx @ photo...
54.36.148.xxx @ photo...
213.180.203.xxx @ viewp...
213.180.203.xxx @ profi...
87.250.224.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ photo...
5.255.231.xxx @ photo...
87.250.224.xxx @ news.php
213.180.203.xxx @ profi...
5.255.231.xxx @ photo...
5.255.231.xxx @ profi...
3.140.242.xxx @ photo...
5.255.231.xxx @ news.php
95.108.213.xxx @ photo...
95.108.213.xxx @ photo...
18.225.149.xxx @ forum...

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 158 hete
Észrevétel... 213 hete
Egyéb videók 442 hete
Zene 445 hete
Utcanev valt... 446 hete
Országos po... 497 hete
Humoros videók 520 hete
Vadas 533 hete
Emlékek 608 hete
Kifestõk, s... 629 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Hogyan értékelnéd a 2023-as évet településünk szempontjából?

Nagyon jó volt, csak így tovább.

Idén több fejlesztés kellene.

Semleges.

Nem volt jó.

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
16215 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2024
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar