Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

202403271320090_t1.JPG
2024.03.27


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Lakástűz a Zagyva úton.
2024.03.14. Megemlékezés
Mindenki Karácsonya 2023
Mikulás járja a falut.
Örök Ifjak Nyugdíjas...
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 7
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,373
Legújabb tag: Puredevil
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Lángolt egy vályogház Jászalsószentgyörgyön [713 megnyitás] Ünnepi miserend [71 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [191 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [240 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [159 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [333 megnyitás] Év végéig nyolc szakaszban tervezik meg a 32.-es főút felújítását. [786 megnyitás] Érdekfeszítő helytörténeti írásokat mutattak be Jászalsószentgyörgyön [358 megnyitás] 2024.01.01-től az M4-es teljes hosszán díjköteles lesz [290 megnyitás] Jászalsószentgyörgy: Ahol szoborral álítottak emléket a költő feledhetetlen életművének [1836 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Offtopic | Minden más
Oldal: 6 / 10 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-02-28 20:08
Figyelem! MSZP-Fidesz- nagykoalíció van születõben!!!smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-02-26 20:49
Igen, csak a feliratok, Fábri és a pufajkás Horn Gyuszi nélkül!smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
NwLGL
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 423
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.22
Elküldve: 2010-02-25 10:23
Erre gondolsz?



http://www.youtube.com/watch?v=5J8aGwZKZxg&feature=player_embedded


Képeim


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-02-25 10:13
Láttátok már Szekeres Imre kampányfilmjét a Trió tv-ben???smiley

Köszönjük meg neki, hogy 12 év alatt megépítette az egészségházat!smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
NwLGL
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 423
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.22
Elküldve: 2010-02-23 00:01
Aztabüdösk*******
Hát én ezen besz*rtam! Ilyen nem létezik.... smileysmileysmiley




Képeim


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 797
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2010-02-18 18:42



* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-02-16 12:55
Vörösök, narancssárgák és sávosok - a köztünk élõ szürkemarhák fajtáismileysmiley

Mint tudjuk, hazánk nemzeti állata a szürkemarha. De tudja-e a kedves olvasó, hogy szürkemarha és szürkemarha között jelentõs különbségek mutatkoznak? A legfontosabbak az alábbi fajták:

VÖRÖS SZÜRKEMARHA::Ð
A vörös szürkemarha egyedeire jellemzõ, hogy tönkreteszik a legelõt, eleszik társaik elõl a takarmányt és fölisszák az összes vizet. Viselkedésük mintha azt sugallná, hogy csak õk számítanak. A közös legelõre általában igen nagyokat sz@rnak. De a legszebb szénabálák valahogyan mindig nekik jutnak. Vezéregyedeik pofáján nincsen bõr, és a gerincük is sokszor hiányzik. Régebben csordatársaikat tömegével szorították ki különféle mészárszékekre. A szenvedõ egyedek közül azonban még mindig sokan vakon bíznak a vörös szürkemarhákban. Ebbõl is látszik, mekkora barmok. Szerencsére populációjuk az utóbbi idõben megfelezõdött.

NARANCSSÁRGA SZÜRKEMARHA::Ð
A narancssárga szürkemarhák istenként tekintenek vezérbikájukra, aki a legdúsabb legelõ ígéretével ámítja õket. A vezérbika bõdülésein hetekig kérõdznek. Úgy tûnik, hogy sokszor nekiiramodnának egy alapos legelõrendszer-váltásnak, de amikor erre ténylegesen lehetõségük lenne, mindig megfutamodnak, és visszafekszenek a trágyába dagonyázni és kérõdzni. Egyre többen vannak. És egyre nagyobb marhák.

ZÖLD SZÜRKEMARHA::Ð
A zöld szürkemarhák régebben igen jelentõs szerepet játszottak az új állattartási rendszer kialakításában, ám populációjuk annyira megritkult, hogy szinte a kihalás fenyegeti õket. Ennek sajátos oka van: egy mezei virág legelése mérgezte meg a gulya ezen részét. A virágot ibolyának hívják, melynek szirmok helyett - a gombákhoz hasonlóan - kalapja van. A zöld szürkemarha újratelepítése vajmi kevés reménnyel kecsegtet.

LIBERÁLIS SZÜRKEMARHA::Ð
A liberális szürkemarha közel-keleti fajtákkal áll viselkedési és/vagy genetikai rokonságban. Egyedeire jellemzõ, hogy az egész legelõt uralmuk alá próbálják hajtani. A többi fajtával sosem mûködnek együtt, kizárólag a saját érdekeiket hajszolják. Szombatonként kiválnak a gulyából, és külön itatóhelyhez járulnak. Szénából emlékmûszerû rakásokat szórnak össze úton-útfélen. Etológusok szerint ennek az oka - valós alapok híján - nem lehet más, mint valamiféle kergemarha-kór, amely nagyon sok másik fajtára is veszedelmes mértékben átterjedt. Rögeszméjük, hogy tehén nélkül, két bika társulásával is egészséges borjú nevelhetõ fel. Nem élhetnek fû nélkül.

SÁVOS SZÜRKEMARHA:smiley
A sávos szürkemarhák megvédik a legelõt, melynek többnyire jobb szélén tartózkodnak. Akár békében is élnének indiai, mostanság teljesen szentnek tekintett fajtákkal, ám azok randalírozását keményen megtorolják õsi, szilaj tülkeikkel. Jellemzõ rájuk a fegyelem. Immunisak a liberális szürkemarhák fentebb leírt kergemarha-kórjára. Etológusok szerint a sávos szürkemarhák nem tartják kizártnak, hogy a legelõt kijelölõ villanypásztor akár minden irányban kijjebb tolható. Mindenesetre testvériesen próbálják védeni a szomszédos legelõkön sanyargatott társaikat. Mezõgazdasági szakértõk szerint, ahol elegendõ létszámban tûnnek föl, ott marha nagy rend lesz - talán a fentebb bemutatottak közül néhány fajta nélkül.

(kuruc.infosmiley)


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-02-13 13:44
Bokros a"konzervatív demokrata"egy olyan frakcióban ül,ahol fasisztákkal együtt nyomja a gombot!!
Érdekes út ezé a fa...é!
Veres csillag,dávid csillag,SS!
Ugyanis valamelyik balti államból érkezõ frakciótársai,+nyugdíjat??(vagy valami hasonlót)akarnak kérni a valamikori SS katonáknak!
No nem mintha nem járna nekik,ha ennek a sok szemét komcsi állatnak jut,.....csak érdekes!smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-02-11 20:07
Ezt az európai liberális megoldási módot láttuk 20 éven át, még 20 év kellene? Hátha kihal addigra mindegyik, a gyermekeiket természetesen nem szabad bántani. Az elrabolt vagyonból hagy éljenek gondtalanul, ugye? Ilyesmire gondolsz? Igaz addigra se ország, se magyar nemzet. El kell számoltatni õket, kaptak idõt, hogy eltûnjenek a közéletbõl.

Akit érdekel:
http://www.youtube.com/watch?v=ZYYNDlqxtVY

Gyõzzön a Jobbik!

Szebb jövõt! - Adjon az Isten!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: parlamenti választás
papipapa
Tag

Hozzászólások: 4
Regisztrált: 2010.02.11
Elküldve: 2010-02-11 18:23
a múltat olyan európai módon is le lehet zárni, ahogy azt a spanyolok tették Franco halála után.A nemzet elõbbre volt mint a vérbosszú.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
Vadam5
Tag

Hozzászólások: 92
Regisztrált: 2009.11.02
Elküldve: 2010-02-10 20:59
Joarc, ******* moderálva
Abban egyet értünk, hogy a múltat valahogy le kell zárni, de azt elõször a ,,kedves elvtársak" bezárásával kell kezdeni.
Ha szerinted Budaházy György börtön töltelék, elõször nézz körül a parlamentben ( elég sok fárajó van ott is smiley), Libás Gordonnal az élen ( tudtommal Budaházy miatt még nem akasztották fel emberek magukat, nem úgy tisztelt ,,miniszter elnökünk'' miatt )
A politikai foglyokról, pedig csak annyit, hogy lassan 1,5 éve vannak ,,elõzetesben" , az okokat ( terrorizmus?!, na ne röhögtess) a mondvacsinált és talált bûnjeleket, pedig az ÁVH-NBH ,,jóvoltából'' pedig mindenki elhiszi
És még egy valami: **********moderálva
,, A múlt a reménytelené, a jelen az önzõké, a jövõ a hívõké!''
/ Szálasi F./

KITARTÁS! Szebb Jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-02-10 20:13
Versike! *******moderálva

Címe: Ez nem rasszizmus, ez ragozás

Én tanulok, te tanulsz, õ lóg.
Én vizsgázom, te vizsgázol, õ nem buktatható.
Én dolgozom, te dolgozol, õ hátrányos.
Én spórolok, te spórolsz, õ segélyt kér.
Én építek, te építesz, õ igényel (és kap is).
Én gyereket szülök, te gyereket nemzel (annyit, amennyit el tudunk tartani), õ világra potyogtatja tucatjával, és eltartatja velünk.
Én nevelem a gyerekemet, te neveled a gyerekedet, õ megveri a gyerekeinket.
Én megvásárolom, te megvásárolod, õ kirabol.
Én kertészkedem, te kertészkedsz, õ ellopja.
Én állatot tenyésztek, te állatot tenyésztesz, õ elhajtja.
Én továbbképzem magam, te továbbképzed magad, õ segélyt kap.
Én adót fizetek, te adót fizetsz, õ visszaigényel.
Én nyugdíjjárulékot fizetek, te nyugdíjjárulékot fizetsz, õ méltányossági nyugdíjat kap.
Én korán meghalok, te korán meghalsz, õ a társadalom áldozata, ha korán meghal.
Az én hamvaimat szétszórják, a te hamvaidat kicsi betonfalba falazzák, õ családi, márványozott, aranyozott, étellel, itallal, pénzzel, arannyal megrakott kriptában tér örök nyugalomra!

kuruc.infosmiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-02-10 19:34
A 2. választókerületbõl indul még:
Lukácsi Katalin (MDF)
Bugyi László (LMP)


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-02-10 18:42
Madarász Sándor Jobbik
Pócs János Fidesz
Szekeres Imre Mszp
A többit nem tudom.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
Lina
Tag

Hozzászólások: 18
Regisztrált: 2009.04.20
Elküldve: 2010-02-10 16:39
Tudja véletlenül valaki,hogy melyik párt színeiben ki indul a megyében?


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-02-10 10:22
"Kedves" joarc!
Azt hiszem átcsaptál személyeskedésbe. Milyen jogon mondod, hogy be van itt bárki is szûkülve?? Azért ne talán, mert látva mi megy az országban és szeretne radikális változást?! Ha valamit itt közölsz akkor legalább vedd a fáradtságot és olvass utána. Tudom idõigényes, de hátha... (segítek: Nem a Jobbik indította Budaházyt. 10 hónap után sem mutattak be bizonyítékot ellene, ezért elég nagy hiba azt mondani, hogy bûncselekményt követett el. Ha veled történne, mennyire "fröcsögne" a nyálad?!)
Zavarnak a politikai videók, gondolom rossz az egered görgõje (tudod egy gördítés a görgõn és már nem is látod) javaslatom: http://shiftcomputer.hu/
Egy másik dolog, közölted a véleményed, megmutattad a stílusodat, de nem láttam a koncepciódat.
"Komcsi rendõrök" tudod a Jobbik támogat egy 8ezer fõs rendõrszakszervezetet, akik felemelték a hangjukat a rendõrség politikai eszközként való felhasználása ellen. http://jobbik.hu/rovatok/kozlemeny/a_jobbik_szolidaris_a_tmrsz-szel_es_a_munkavallalokkal (Ha zavarnak az url-ek kérlek töröljétek már azt is, köszönöm)
"Dilettáns emberek gyülekezete" MTA tagjaira ezt mondani?! Legalább vedd a fáradtságot, hogy elolvasd.
Nácikról beszélsz, nézd meg Tarlós István mit mondott a Civil Akadémián, Orbán évértékelõjét, mind-mind a Jobbik programjából kiragadott koncepciók.
Tisztában vagy azzal a kommunizmusnak mennyi áldozata volt?! Nem 10milliós nagyságrend.
"Itt vannak szabályok, ezt tudta amikor erre vállalkozott." Nézz körül a Parlamentben. Kik és mit, milyen formában tesznek. Milyen szabályokról beszélsz?! Az elõre megírt kérdés-feleleket némán nézni és asszisztálni hozzá?! Ha neked erre van szükséged akkor válaszd az elmúlt 20 évet, amiben volt Szdsz, Mszp, Mdf, Fidesz. Jó irányba megy az ország?! Õk irányították.
Még egy kérdés az fassiszta aki Nemzetben gondolkodik?? Mert akkor Petõfi, Kölcsey, Vörösmarty..stb mind fassiszta.

Gyõzzön a Jobbik!

Szebb jövõt! - Adjon az Isten!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
NwLGL
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 423
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.22
Elküldve: 2010-02-10 02:17
[quote]joarc írta:

Ez a fórum a saját vélemények elmondására jött létre és nem propaganda jelleggel.
[/quote]

Igazából ezzel az egy mondatoddal értek csak egyet.

A Videók helyett csak linkek maradtak.
Létrehozva egy új videó fórum nem a humor kategóriában.

Az itteni videók mind áthelyezve oda.


Képeim


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
joarc
Tag

Hozzászólások: 6
Regisztrált: 2009.12.16
Elküldve: 2010-02-09 21:42
Basszus ti teljesen beszûkült látásúak vagytok.
És ne gyertek azzal, hogy én azért nem vagyok ilyen, mert nem vagyok magyar. El kell szomorítsalak benneteket az vagyok.

Ti a múltból építkeztek és a múltat akarjátok építeni. Minden szélsõség alapforrása a múltba való kapaszkodás, a felsõbbrendûség elõtérbe helyezése. De ha már ennyire a múltba néztek akkor látni kellene, hogy ennek még soha nem lett jó vége.

Imádjátok ezt a nácicicát (alias Morvai Krisztinát), õ egy frecsogós ostoba nõ! Folyik a nyála amikor beszél. Nem tud viselkedni az EP-be. Itt vannak szabályok, ezt tudta amikor erre vállalkozott. És ne mondjátok hogy elnyomják, mert ott nincs különbség. Ja annyi hogy a ****séget nem tolerálják.
Semmi realitás abban amit mond.

Jelöltetni fog a Jobbik egy börtöntölteléket (Senkiházi, jajj bocs Budaházy). Politikai fogolyként tartják börtönben. Na ne. Papol a Jobbik a mentelmi jogról és most ezzel akarnak élni. Ez már szánalmas.
Ez köztörvényes bûnözõrõl van szó. Ott a helye ahol van. Büntetlenül nem lehet rombolni. És ne hivatkozzatok arra hogy bezzeg másnak lehet.
A példamutatás ott kezdõdik, hogy ha valamit nem szabad csinálni akkor azt nem csinálom. És nem arra hivatkozok, hogy dehát a másiknak szabad. Ez lealacsonyítja az embert.

Ja, hogy a csúnya rendõrök miatt van, akik a komcsik katonái? Aha! Értem. Gondolom ez lett volna a válasz!

Eléggé elszomorít az is hogy egyesek reálisnak látják a Jobbik programját. Ezt dilettáns emberek gyülekezete készítette. Aki ilyet leír az nyíltan hazudik.

Ebbõl látszik, hogy a Jobbik sem különbözik a többi párttól, csak õk le is írják a ****ségeiket.

Bocs, de kiborít az emberi ****ség.

Ja és még valami: a videókra itt semmi szükség. Ez a fórum a saját vélemények elmondására jött létre és nem propaganda jelleggel.

Ha mindenféleképpen fel akarod tenni ezeket a videókat az oldalra akkor hozz létre egy ilyen jellegû fórumot. Lehetne a neve: Riportok amiket helyettem gondolnak. Oda mind jó lenne!

Kedves admin ha lehetséges akkor likvidáld a megfelelõ helyre a videókat és csak egy link maradjon. A fórum nem ilyen jelleggel jött létre.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
Balla Orsolya
Tag

Hozzászólások: 1
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.11.21
Elküldve: 2010-02-09 20:46
Ha már az egyháznál tartunk...

Csak felhívnám a figyelmet a "katolikus" smiley Új ember címû lapra:
-nyíltan zsideszes, folyton a kereszténydemokrata értékekrõl (?) árad
-folyamatos zsidó- és cigánysajnáltatás
-szinte minden számban holokauszt-megemlékezés:Ð, meg persze a gonosz nácik, nyilasok szidása

Ezzel hülyítik és tévesztik meg a még megmaradt keresztény népet!:Ð







* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Parlamenti Választás 2010
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-02-09 16:18
Senki75!!

Teljes??mértékben egyetértek veled!smiley
KIVÉVE,egy pap is politizálhat,akár a templomban is.smiley
Ez egy õsrégi komcsi duma,hogy a papok ne politizáljanak,már bocs ezzel nem téged akartalak megbántani,de mind a ketten tudjuk hogy ezt õk találták ki!smiley
A rabbik nem politizálnak???ÕK CSAK IGAZÁN!
Akkor a keresztények is tehessék meg!
Szerinted amikor fletó elmondta az öszödi beszédet,például nem kellett volna minden egyházi vezetõnek megszólalnia??smileysmiley
Ahogy a szakszervezeteknek,vállalkozóknak,alkotmánybíróságnak,köztársasági elnöknek,a legfõbb ügyésznek,bírónak,stb!!
Akik aztán a"kerekasztal tanácskozáson ott virítottak"és ezzel legitimmé tették ezt a senkiházit!smiley

Azért tartunk ott ahol,mert ezt nem tették meg akkor(sem)!
Hogy mondjuk egy katolikus "bulira"kit hívnak meg,az megint a gyülekezet joga és ízlése,nem hinném,hogy Vonát meghívnák egy mazsihisz bulira!smiley
Egy biztos,ez a Pócs még nem képviselõ és lehet nem is lesz!
Hogy a suliban mi van????az már kritikán aluli!


Üdv:Jakab!

Szebb jövõt és kitartást!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Oldal: 6 / 10 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Időkép
Jászalsószentgyörgyi webkamera

Megnyitás az Időképen
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
54.36.149.xxx @ photo...
54.36.149.xxx @ photo...
85.208.96.xxx @ photo...
185.191.171.xxx @ photo...
185.191.171.xxx @ photo...
85.208.96.xxx @ photo...
23.20.51.xxx @ forum...

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 155 hete
Észrevétel... 210 hete
Egyéb videók 440 hete
Zene 442 hete
Utcanev valt... 443 hete
Országos po... 494 hete
Humoros videók 517 hete
Vadas 530 hete
Emlékek 605 hete
Kifestõk, s... 626 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Hogyan értékelnéd a 2023-as évet településünk szempontjából?

Nagyon jó volt, csak így tovább.

Idén több fejlesztés kellene.

Semleges.

Nem volt jó.

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
16199 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2022
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar