Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

2024041418322113_t1.JPG
Győztes csapat.


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Lakástűz a Zagyva úton.
2024.03.14. Megemlékezés
Mindenki Karácsonya 2023
Mikulás járja a falut.
Örök Ifjak Nyugdíjas...
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 6
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,377
Legújabb tag: Bbicu
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Hétvégi foci a Vadasban. [114 megnyitás] Önkormányzati és EP. választás 2024. [898 megnyitás] Illegálisan vágtak ki több száz fát Jászalsószentgyörgyön. [474 megnyitás] Vármegyei II. osztály 24. forduló [133 megnyitás] Meghívó műsorestre [128 megnyitás] Ünnepi miserend [245 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [311 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [441 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [263 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [507 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Offtopic | Minden más
Oldal: 5 / 7 << < 2 3 4 5 6 7 >
Szerző RE: Önkormányzati választások
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-08-10 07:41
pgyula! Vártam volna tõled egy választ a "számla ügyes" felvetésemre, biztos elkerülte a figyelmed. smiley Voltam már két méteren belül a polgármesterrel, nincs baj a tárgyaló készségével, a tetteivel annál több. Nem vonom kétségbe a jó szándékát. De azért nehezen csúszik le a torkomon a kisebbség pátyolgatása. Ne emeljen ki csoportokat, hogy azok szent és sérthetetlenek, mert az orránál fogva vezetik. Igenis maximálisan ellenõrizni kell õket, mert õket úgy nevelték fel, hogy a lopás, csalás erény. (személyes tapasztalat, velük nõttem fel, sõt dolgoztam velük) Még mielõtt valaki megvádol, hogy bántom Õket, mondjuk a közmunkások között nem kisebbség, szóval az ellenõrzést mindenkire ki kell terjeszteni. Sajnos ilyen világ van, hogy erény a "fõnököt" megvezetni. Másik dolog. Értem én, hogy kampány van, a Burai Family szavazatokat hoz, de miért nem csinál saját kampány rendezvényt, miért a nemzeti ünnepünket használja erre?! Mondjuk nehezen képzelem el, hogy normális ízlésû embernek tetszik ez a zene. Amikor olvastam a fõoldalon lévõ hírt, azt hittem a szentgyörgyi Burai család csinált egy zenekart és õk zenélnek, gondoltam teret kapnak, hogy megmutassák magukat. De, hogy meghívnak ide ilyen zenekart vagy nem is tudom zenekar-e egyáltalán. Elgondolkodtató, meghívnak egy cigány énekest és mellé egy cigány zenekart és kész a mûsor. Szóval ez akkor mi is? Segítek pozitív diszkrimináció. Nálunk még nincsenek olyan sokan, mégis akkora hangsúlyt kapnak. Lehet csak én érzem így.

Más téma. Ha jól hallottam Sípos Géza is indul a polgármester választáson. Tudtok valamit?
Szebb jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
pgyula
Tag

Hozzászólások: 32
Regisztrált: 2010.07.15
Elküldve: 2010-08-10 05:38
Kedves Trapi!
Te Szarvák Imre kapcsán beljebb került azon a bizonyos két méteren?
Többen pont az utóbbi két évben jöttek rá és kellemes csalódtak, hogy nagyon is tárgyalóképes és talpig becsületes. A csalódás sok negatív, hazug terjesztett pletyka után volt mások által pl ezen a honlapon.(ezt leszámítva a honlap nekem szuper, admin ezekrõl nem tehetsz).
A tárgyilagosság szerintem fontos.Próbálod Szabót fényezni az elképzeléseivel összefüggésben, de a végén csak a bizonytalankodás marad.
Igenis a modor és a becsület a szülõi neveltetésen sokban függ, erre jött még a polgármesterünknél úgy emlékszem egy katolikus, elit gimnáziumi nevelés.
Nálam igen ez sokat számít és az, hogy egy emberrõl úgy nyilatkozok hogy stabil infókat tudok róla.
Ha valamilyen ügyben fordulsz a polgármester úrhoz lehet, hogy megtapasztalhatod a róla egyesek által kialakított kép ellenkezõjét. Próbáld ki!
Üdv


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
Markosz
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 492
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.08.17
Elküldve: 2010-08-09 19:49
hát csigére is legutóbb 31-en szavaztak smiley neki semmi értelme jelöltetnie magát smiley
Szarvák-ról meg amit trappista írt,IGAZ.és még sok más dolog amit el hallgatnak az emberek elõl. 2008-ban amikor elõrehozott választás volt,akkor is csalással nyert.az emberkéi meg jártak házról házra megvásárolni a szavazatokat.persze ezekre rá lehet cáfolni,de biztos forrásból hallottam ezeket.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-08-09 18:03
Szabó Lacit én sem tartom polgármesternek alkalmas személynek. Mivel õ egy nagyobb vállalkozó, én attól félek, hogy miután megválasztanák, az õ kezében összpontosulna minden.

A országgyûlési kampány során hallani lehetett, hogy egyes polgármesterek (szép számmal fideszesek) kiosztották az önkormányzati dolgozóknak a feladatot: kopogtatót szedni mindenáron, különben ki van rúgva!!! Szóval ha valaki meg merné említeni jogosan Szabónak, hogy hát ezt nem így kellene, lehet, hogy az illetõ megnézhetné magát.
Én nem ismerem közelrõl Szabót, de nem járok becsukott füllel a faluban, hallottam már néhány dolgot róla. Hogy igazak-e ezek? Én nem tudom megmondani!

A településfejlesztési bizottságról annyit tudok csak: hogy Szabónak más tervei voltak a Fõ úti iskolával, de a képviselõk többsége nem támogatta az ötletet! Nem akarok hazudni, de õ ilyen önkormányzati lakásokat akart csinálni, de ezt tényleg nem tudom pontosan.

Bár nem osztom a többiek véleményét, hogy Szabó legyen a polgi, de el kell ismerni, hogy sok olyan segítséget nyújtott, amit más nem. Hogy valamilyen érdekbõl tette? Remélem, egyszer megtudjuk.


Markosz egy vicces dolgot hozott szóba: Csige mindig jelölteti magát!smiley
Egyébként tudja valaki, hogy miért haverkodott annyira össze Illésékkel????? Jó néhány hónappal ezelõtt a Néplap lehozott egy cikket, hogy az egyik Illést támogatja Csige, mert "szegínroma" nem kap meg valami támogatást, pedig olyan beteg...
Hát gondolom, senki nem akar még egy kátrányos helyzetet pártoló polgármestert...

Többen szóba hozták egy-egy emberkénél a szüleiket! Szerintem ne ebbõl a szempontból ítéljünk!

Sajnos, Szarváknál is sokan így tettek! Én már hallottam olyan véleményt, hogy Imrét a szülei miatt választották meg!
Vannak, akik folyamatosan ömlengenek róla, és nem értik, mi a probléma Szarvákkal.

1. megvásárolható, pontosabban megvásárolt
2. emberileg erõsen kifogásolható

Ebben a két pontban minden benne van! Aki egy kicsit is beleveti magát a dolgokba vagy a két méter távolságnál közelebb kerül Imréhez, õ is szembesül ezekkel. Persze a sok naiv ember ilyenkor el kezd hõbörögni, hogy ez a trappista mekkora szemét, rosszindulatú stb.!






* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Önkormányzati választások
Markosz
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 492
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.08.17
Elküldve: 2010-08-09 11:59
admin! értem én.de akkor máshogy fogalmazom meg a kérdésemet : valaki nem tudja véletlenül hogy Csige Sándor,jelölteti-e magát idén?
csak mert legutóbb is jelölt volt.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 798
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2010-08-09 11:19
Álljunk meg egy pillanatra!
Az itt felsorolt emberkék nem a valós jelöltek, hanem akiket itt ajánlottak a felhasználóink.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Önkormányzati választások
Markosz
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 492
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.08.17
Elküldve: 2010-08-09 10:26
hát Csigével mi újság? smiley jelöltetni akarja magát idén??


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 798
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2010-08-09 09:54
Összefoglalva:

Eddigi jelöltjeink:

- Szabó László ?
- Szarvák Imre ?
- Szatmári Szabolcs?
- Talált József
- Tóth László


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Önkormányzati választások
spinger
Tag

Hozzászólások: 9
Regisztrált: 2009.07.23
Elküldve: 2010-08-08 11:18
látom pgyula te is csak szarváknak eggyik smiley -nyalója vagy.kölzött el hozzá berénybe...


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-08-08 08:39
Szerintem se jó ötlet Szabó Laci,de nem csak azok miatt,amit itt felsoroltatok!
Ismerem a múltját én is,de én nem akarom megítélni,ezt majd"magasabb körökben"fogják elintézni! smiley
Az biztos tett,néhány dolgot a faluért,az embereket egy picit összerántja néha,persze biztos nem rossz üzletnek se,de ahogy hallom szívbõl csinálja!
Segítõkész,de aki igazából ismeri az tudja,hogy õ egy"KIRÁLY"típus,ezt elhihetitek!Olyanok már voltak itt,ha nem is ennyi jóindulattal!
Szerintem maradjon a testületben,de ne legyen polgi,annyira nem emelném fel,mert.......! smiley smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
pgyula
Tag

Hozzászólások: 32
Regisztrált: 2010.07.15
Elküldve: 2010-08-08 08:36
Szabó Laci komolytalan, a Jászságban kevés olyan viszonylag ismert ember van, akirõl csak rosszat hallottam,na õ ilyen,Mára a legtöbb szentgyörgyi is kiismerte, aki nem az majd késõbb.
Egyébként csak tárgyilagosan: mit akar aki nem jár egy éve az ülésekre és nem hívja össze a településfejlesztési bizottságot, aminek õ az elnöke ez megmagyarázhatatlan az nem elég érv, hogy ezzel demonstrál a képviselõk más véleménye ellen, és ha most egy új testületben sem osztják majd a véleményét akkor nem hívja össze õket, szóval komolytalan.
Szabolcs elsõ nekifutásra jól hangzik, de nézzük meg jobban.
Õ állítólag Tóth Jani õsi ellensége, de a ház amiben lakik azért jó volt nyomott áron az önkormányzattól. A Szabolcs apuka nagy Fidesz aktivistaként mutatja magát, hogy is volt õ sertésfelvásárló az átkosban, hát komoly pártszél nélkül sehogy.
Szerintem neki, mármint Szabolcsnak 2002-ben kellett volna kiállni és akkor talán Tóth Jani utolsó nagy bakijai elmaradtak volna pl. szennyvíz projekt, vagy a falu további hanyatlása.
Valószínû azért nem mert mivel a szocik nyertek, nem a Fidesz.
Most már könnyû lenne learatni a babérokat: a falut kitakarították, épületek újultak meg, utak épültek, és a vizet is visszavették, nagy és konkrét tervek vannak és a pénz is rá.
Ja, hogy mennyire jobboldali Õ. Az idõközi választás kampány idõszakban Tóth Jancsinál látták a kocsiját órákon át. Mit keresett ott az õsi ellenségnél, aki miatt kétszer lemondott a választóktól kapott megbízatásról és nem képviselte õket. Ez hasonlatos Szabóval, ha esetleg polgi lesz és nem jó neki a testület lemond, vagy nem hívja õket össze, szóval nehéz ügy.
Hogy mennyire keresztény: érdekes, hogy a mostani plébános a nagy kedvenc a kilencvenes években a templom környékére sem járt.
Az igaz, hogy szentgyörgyi és intelligens.

Szerintem a mostani polgármester Szarvák Imre megfelelõ fiatal,de már van kellõ tapasztalata, jobboldali értékrendet vall, szakember és van kapcsolatrendszere és lendületes
A kezdeti nehézségek után a lakosság nagy része és Õ egymáshoz csiszolódott. A régi rendszerhez való nem kötödést tekintve szülei makulátlanok. Vannak mögötte eredmények, és elõtte konkrét tervek, amire persze rá lehet ígérni (mert azt a legkönnyebsmiley csak legyünk észen, mert még az is lehet, hogy annyi sem valósul meg belõle, amire ráígértek.
Természetesen ez csak egy vélemény és annak szabadsága van.
Üdv


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-08-08 07:47
joarc! Azt értettem, hogy szerinted Szabó Laci nem jó, sõt nem is vitatom, valószínûleg igazad is van. Halljuk a te javaslatod!
Nem a magyar zászlótól lesz valaki magyar, ebben egyetértünk, de ne vitasd már, hogy a nemzeti jelképeink egyike. Ha hiányolom egy nemzeti ünnepünkön abban mi ami sérelmez téged? Van akinek az elég, hogy annak érzi magát, van aki esetleg tenne is a magyar nemzetért a saját lehetõségeivel, a saját eszközeivel. Rengeteg ember egyénileg magyarnak érzi magát, de a közösséghez nem tartozik. Hogy értsd mire gondolok, magyarnak érzem magam, de ha elmegyek egy nemzeti ünnepi rendezvényre igenis vegyenek részt a jelképeink, sõt másoknak is szólok, hogy legyenek büszkék arra, hogy magyarok. Felhívom a figyelmet a határunkon túl elõ magyar emberekre õk is nemzettestvéreink. Ha csak lehet vegyünk magyar termékeket, lehetõség szerint bojkottáljuk az idegen árukat. Ha csak lehet Szentgyörgyön termelt árukat vásároljunk. Találjuk meg a szemetes kukát, védjük a természetünk. Emlékezzünk a történelmünkre. Figyeljünk és segítsünk a szomszédainknak. Ne menjünk el az elesett emberek mellett. Tiszteljük az idõseinket. Gyermekeinknek tanítsuk a magyar nemzethez való tartozást, ismertessük meg történelmünk azon részét amit az iskolában nem tanítanak. Éljünk a keresztény értékrend szerint. Tiltakozzunk az idegen ünnepek (Hanuka, Halloween, Valentin-nap, Hálaadás ...stb.) magyarországi ünneplése ellen. Erõsítsük a közösségünk erejét. Beszélgessünk nemzettestvéreinkkel, ne legyünk közömbösek egymással. ...stb. Hosszan lehet sorolni ami pénzbe sem kerül és tehetünk a magyarság megmaradásáért, a nemzeti öntudat felébresztéséért. Lehet neked ez csak "magyarkodás" szíved joga, a saját véleményem szerint ezek az egyik legfontosabb teendõink a nemzetünk megmaradásáért. Ebben semmi Jobbik nincs, véleményem szerint bárki számára vállalható. Szebb jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
joarc
Tag

Hozzászólások: 6
Regisztrált: 2009.12.16
Elküldve: 2010-08-07 21:22
Itt egy igazi jobbikos ömlengés folyik. A nagy magyar emberek akik azért hiszik magukat magyarnak, mert a nemzeti zászlóba takaróznak. Nagyon szánalmasok vagytok. Egy magyar ember akkor magyar, ha annak érzi magát, nem attól hogy kiáll és döngeti a mellét.

Itt nyaltok szabónak. Ez az ember egy csaló. Egy nagyon gerinctelen ember. A szemetekbe nevet és mosolyog, de ha egyszer hátat fordítotok neki akkor veszélyben vagytok. Ennek az embernek azt sem lehet elhinni ha kérdez.

Most majd mondjátok hogy csak egy károgó vagyok. Én túlzottan sok mindent tudok róla. Nagyon sok bizalmas információt. Nem vagyok vele közvetlen kapcsolatba, de a közvetett infók iszonyatosak.

Szerintem abba kéne hagyni ennek a betelepült senkiházinak a fényezését. Egyszer mindenki rá fog jönni, hogy a bab az nem hús. A falu tragédiája lesz ha megválasszák polgármesternek.

Szabó legyen itt egy vállalkozó és maxiumum képviselõ, de nem több. Tudni kell, hogy hol az elég. Szerintem nincs senkinek szüksége egy kiskirályra, aki az emberekkel úgy bánik mint a szarával se. Senkit nem néz semmibe. Igazi berényi kocsog.

Üdv. mindenkinek


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
Markosz
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 492
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.08.17
Elküldve: 2010-08-07 20:07
én Szabó Lacit ki próbálnám,


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-08-07 17:15
Szerintem Szabó Laci nem lenne rossz ember, segítõkész. Nem volt még olyan, hogy ha segítséget kértünk elküldött volna. Csak ez az öntörvényûség, ezzel van baj. Jó elgondolásai vannak, csak sok begyepesedett embert nem lehet meggyõzni. Nem tudom polgármesterként, hogy szerepelne. Egy kis életet vitt a faluba, a trianoni emlékmû mellett elsõként állt ki. Magyar ember. Hallottam már több embertõl az incidens ellenére, ilyen keménykezû faluvezetés kellene. A hibái ellenére rendes embernek tartom. Nem tudom mit gondoljak róla. "A serpenyõ két oldala"


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 798
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2010-08-07 17:07
Dehogy vagy a rendszer ellensége! Csupán mint olvashattad túl gyors voltál.

Amúgy az elmúlt héten rajtad kívül még pgyula, Markosz, ivanka, trappista és BugaJakab is találkozot hasonló üzenettel. smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Önkormányzati választások
spinger
Tag

Hozzászólások: 9
Regisztrált: 2009.07.23
Elküldve: 2010-08-07 16:59
szerintem Szabó László.vagy Tóth László


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-08-07 15:46
hm, ezt írta ki miközben küldtem azt az egy mondatomat: Security System
A Security System ellenõrzi a PHP-Fuison oldalt és megvédi a SQL Injection-nel szemben. Továbbá ellenõrzi a privát üzeneteket is. Ezen verzió proxy kontrolt is tartalmaz. You can activate or deactivate the permissions of proxy login or register.

Két fórum üzenet írása között el kell telnie egy minimális idõnek, mely 15 másodperc.

Flood üzenetet próbáltál küldeni az oldalunkon. Az üzenetet nem mentettük el, és az esetet naplóztuk.

Megértésedet köszönjük - Jászalsószentgyörgy nemhivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független!

Érdekes, már itt is a rendszer ellensége vagyok. smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-08-07 15:44
Igen Szabolcs is elfogadható lenne. Keresztény értékrendet vall, higgadt, becsületes, tehetséges ember.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Önkormányzati választások
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2010-08-07 15:24
Igen,ilyen irányban kellene gondolkozni. smiley
Én sem viccbõl mondtam.
Amúgy engem ami még nagyon irritál,hogy a saját hazájában senki nem lehet próféta,lassan szakítani kellene ezzel is!!
Szentgyörgyre bárki jött,legyen bármilyen ember,mindig"különb "volt,mint egy hasonló kvalitású szentgyörgyi! smiley smiley
Nálam mondjuk Szatmári Szabolcs is szóba jöhet,elég karakán,ismert,van rálátása a dolgokra,mozog"magasabb"körökben is,szerény,nem létfontosságú ez a titulus számára,nem ismer megalkuvást,azért is hagyta ott már egyszer a testületet!Ha elvállalja és a lehetõségek adottak nem járnánk vele rosszul!
És hozzáteszem,ha nem lenne doktor,akkor is alkalmas lenne!

Persze számomra Talált Jóska is elfogadható!
Én is várom a jelölteket,érdekel nagyon!!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Oldal: 5 / 7 << < 2 3 4 5 6 7 >
Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
54.36.148.xxx @ photo...
54.36.148.xxx @ photo...
54.36.148.xxx @ photo...
54.36.148.xxx @ photo...
54.36.148.xxx @ news.php
3.142.96.xxx @ forum...

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 159 hete
Észrevétel... 214 hete
Egyéb videók 444 hete
Zene 446 hete
Utcanev valt... 447 hete
Országos po... 498 hete
Humoros videók 521 hete
Vadas 534 hete
Emlékek 609 hete
Kifestõk, s... 630 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Hogyan értékelnéd a 2023-as évet településünk szempontjából?

Nagyon jó volt, csak így tovább.

Idén több fejlesztés kellene.

Semleges.

Nem volt jó.

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
16223 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2024
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar