Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

2024041418322113_t1.JPG
Győztes csapat.


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Lakástűz a Zagyva úton.
2024.03.14. Megemlékezés
Mindenki Karácsonya 2023
Mikulás járja a falut.
Örök Ifjak Nyugdíjas...
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 10
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,375
Legújabb tag: undisclosed
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Vármegyei II. osztály 25. forduló [70 megnyitás] Illegálisan vágtak ki több száz fát Jászalsószentgyörgyön. [432 megnyitás] Vármegyei II. osztály 24. forduló [123 megnyitás] Meghívó műsorestre [109 megnyitás] Ünnepi miserend [198 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [224 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [306 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [219 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [411 megnyitás] Év végéig nyolc szakaszban tervezik meg a 32.-es főút felújítását. [1138 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Offtopic | Minden más
Oldal: 1 / 16 1 2 3 4 > >>
Szerző RE: kampány
pipa
Tag

Hozzászólások: 6
Regisztrált: 2009.03.01
Elküldve: 2014-10-09 07:00
A fantasztikus ötös! Keskennyel az élen! Tavasszal még nem MSZP-s volt? Nem baj, fõ a hitelesség!!!
[img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/141009/fidesz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Országos politika
vadas
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 56
Lakóhely: Jászberény
Regisztrált: 2009.01.15
Elküldve: 2014-10-01 22:57
Egy hír:

Ami itt még nem jelent meg, de idevág az önkormányzati választásokkal!

2014-10-3. péntek délután 17:00-kor az Alsószentgyörgyi Faluházban (a volt mozi) lakossági fórumra hív a Fidesz.
Sztár vendégek: (Pócs János, a szentgyörgyi fideszes képviselõk, Hajdú Gábor stb.) Lehet majd kérdezni meg minden . . . smiley




* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Országos politika
lusti
Tag

Hozzászólások: 26
Regisztrált: 2009.03.30
Elküldve: 2014-05-03 12:37
Üdv. Szavaztam, de ilyet lehet?


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Országos politika
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2011-05-07 09:52



* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Országos politika
Markosz
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 491
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.08.17
Elküldve: 2011-04-13 15:17
Leszavazta a Fidesz-KDNP a magyar föld és víz védelmét

na fideszesek ebbõl nem dumáljátok ki magatokat az fix ......


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Országos politika
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2011-03-16 11:28
SZÉGYEN, hogy a nemzeti ünnepünkön a Hõsök terérõl elõállítják a Himnuszt éneklõ öregeket !!! Kedves sündõr urak akkor legyetek kemények, amikor a cigányok terrorizálják a magyarokat! Hol vagytok ilyenkor????? Jajjjj, aztán megy a nyafogás a sündõrség részérõl, hogy nincs elég sün!!!! Bezzeg a nemzeti rendezvényeken hemzseg a sok semmirekellõ!!!!!!!!!!!!!!

Hát milyen országban élünk, ez már több a sokknál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Országos politika
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2011-02-22 20:33
[quote]trappista írta:
Kedves tildy!

Csak egy mondatban reagálnék a magyarok rasszizmusára: szerinted, ha egy olyan kirekesztõ nemzet lennénk, akkor hogy lehet az, hogy ennyi népet befogadtunk történelmünk során???????


És ne is haragudj, de magyarként kikérem magamnak, hogy a Retek klub és a Tel aviv 2 magyar lenne!


[/quote]
Egyik mondatodban azt állítod mennyire befogadó a magyar nép, másikban meg pont tanubizonyságot teszel róla, hogy nem.


Monk: láttam hogy írtál , ígérem meg fogom nézni a hétvégén amiket küldtél és reagálok rá.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Országos politika
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2011-02-21 13:57
Kedves tildy!

Csak egy mondatban reagálnék a magyarok rasszizmusára: szerinted, ha egy olyan kirekesztõ nemzet lennénk, akkor hogy lehet az, hogy ennyi népet befogadtunk történelmünk során???????

A másik dolog, amelyet jogosan felhoztál, azt, hogy lelkileg mennyire elkorcsosultunk... Ami tényleg igaz! De vajon melyik idõbõl való az, hogy ennyire rosszindulatúak, irigyek lettek egymásra a magyarok??? Bizony ez is az "átkos" következménye, amikor gazdasági-politikai-ideológiai okokból igyekeztek a magyarságot lelkileg is meggyengíteni, megtörni! Azt már egyszer kifejtettem, hogy a kommunizmus elterjesztõi a világon zsidók voltak! ENNEK NYUGODTAN UTÁNANÉZHETSZ, TILDY, ÍGY VAN!

A médiáról írhatnék még regénynyit, úgysem fogod fel!

És ne is haragudj, de magyarként kikérem magamnak, hogy a Retek klub és a Tel aviv 2 magyar lenne!






* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Országos politika
Adrian Monk
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 34
Lakóhely: San Francisco
Regisztrált: 2010.09.25
Elküldve: 2011-02-19 12:46
Már csak ennyi,hátha érted mirõl beszélünk!
Érdekes filmek,ajánlom megnézésre és még a magyar történelembõl is tanulsz!


http://www.utolag.com/Letiltott.htm


Ps:Adrien Monk!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Országos politika
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2011-02-18 22:03
[quote]trappista írta:
Tildy!


Teljesen megrökönyödtem, amikor azt írtad, hogy csak munka és elhatározás kérdése a médiába való bekerülés! Ezt te komolyan mondod, gondolod?

Szerinted hány olyan mûvész van Magyarországon, aki rengeteget dolgozik, tehetséges, de mégsem szerepelhet?

Például Usztics Mátyás színmûvész, a nemzeti énekesek, együttesek!
Nemrégiben olvastam, hogy Pitti Katalin sem szerepelhet már az Operaházban!
Vagy vegyük például a már csak Fidesz-bérenc, egykor szebb napokat látott Echo tévét! Hány tehetséges és tényleg korrekt mûsorvezetõ-szerkesztõ került utcára??????????

Ne nekünk, magyaroknak magyarázd azt a kedves kis szöveget, hogy szeressük egymást, meg ne legyünk olyan gonosz rasszisták! Mondd inkább a kis kedvenceidnek!

Magyarországon élünk, ezért az lenne a minimum, hogy a tévében magyar mûsorokat lássunk!

[/quote]

Kedves trappista!
Sajnálom, de úgy tûnik kissé elhomályosítja szemedet a magyarságtudat. Annyira, hogy beleképzelsz az életembe olyan dolgokat, amik nincsenek. Lásd :"mondd a kis kedvenceidnek"

Mondjuk örülnék ha elmondanád kik ezek, hátha nem az, akik valóban azok.
Nekem egy kedvencem van: És az a normális kerete közt toleráns ember. ( Normális keretek közt: ez azt jelenti nekem, hogy emberi módon, etikusan tud élni, másokat nem bántva, nem megsértve, nem meglopva, nem elgáncsolva, és még sorolhatnám, amolyan Rómában mint a rómaiak mentalitás) Bõrszíntõl függetlenül.

Aki veri a mellét , hogy õ mekkora magyar, közben égeti a magyarságot a kirekesztõségével, az erre büszke ? Ez lenne az igazi magyar ember, aki anyázik, aki lealáz másokat, aki ha nem ért egyet a másikkal, akkor benzines palackot dob be az ablakán, aki sógor-koma-jóbarát módon jut munkához és máshoz is , aki ha nem vallod az õ elveit , megkérdõjelezi a te magyarságodat ? Ez lenne az igaz magyar ember? Köszönöm, ha ez az, akkor nem kérek belõle. Ilyen magyar én nem szeretnék lenni. Leszek inkább tót-kun- jász "keverék" akkor.

(Szintén a félreértések elkerülése végett, a fentieket kérlek ne vedd magadra, nem rólad beszéltem, hanem egy otthon tényleg tapasztalható mentalitásról )

Valahogy jobban érzem magam olyan helyen, ahol bár bevándorló vagyok, mégis befogadnak, se a szemembe , se a hátam mögött nem jöttmenteznek le. Mert mint mond egy falusi, ha valaki nem odavalósi? Ha máshonnét került oda? Hát gyüttmentezik (lenéz, provokál , és feljebbvalónak képzeli magát) , "nem szentgyörgyi"- zik. Mintha aki nem szentgyörgyi már nem is lenne ember. Sõt, mintha nem is lenne jó ember.

Itt látják a magyarok munkabírását, és nem használják ki , ráadásul büszkék ránk , szeretnek bennünket.
Odahaza meg mi van? Ha a másiknak kicsit jobban megy akár szakmailag, akár anyagilag, akkor már megy a susmus.

Pont a kirekesztõ emberek miatt lett elegem Magyarországból, pedig se zsidó nem voltam, se cigány , csak épp nem voltam hajlandó sem benyalni senkinek, sem pedig olyannak lenni, aki folyamatosan zsidózik, aki mindig másokat szid, aki mindig másban keresi a hibát. Ez nem én vagyok.
Mint írtam, semmi közöm a zsidókhoz, nem védem a sejhajukat sem.

Az az érzésem, vannak olyan területek, amelyek bizonyos népcsoportokat jobban érdekelnek. Vagy csak egyszerûen biológia -testfelépítés miatt, vagy egyszerûen hagyomány miatt. Mint írtam, én még fekete programozót nem láttam, pedig elõttük az út, mégis inkább atlétikában jeleskednek.

Hogy miért írom mindezt? Nem lehet, hogy ha tényleg annyi a zsidó a médiában, mint amennyit mondtok - (van hivatalos statisztika róla, vagy csak mendemonda ez is, mint a káder apám? ) - nem lehet esetleg, hogy azért van ott annyi, mint õket érdekli annyira? Ahogyan pl. a feketéket jobban érdekli az atlétika a programozás , vagy a mérnöki munka helyett? És zsidókat is ritkán látni ezen a szakterületen?

Amúgy szerinted ha egy nagy csapat igaz magyar összefogna szerinted ha tényleg a zsidók kezében van a média, nem lehetne kisöpörni? Ugyan már, dehogynem. Ha annyira akarnátok, lenne Usztics a tévékben, ha máshogy nem, úgy, hogy ti magatok alapítotok egy tévét. Akinek igénye van rá, úgyis nézné, nem hinném azt sem, hogy a radikális jobboldalon nincs egy gazdag ember se, aki meg tudná csinálni.

(Jut eszembe, Uszticsról hol lehet mostanában olvasni? Nagyon karakteres és jó színésznek tartottam mindig , és való igaz, az utóbbi idõben eltûnt, holott 2000 elõtt az Angyalbõrben, meg még igen sok filmben szerepelt)


Amúgy igen, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy aki igazán be akar kerülni,be tud kerülni a médiába. Ha másképp nem, õ maga hoz létre médiát, elõbb vagy utóbb.


Egyébként azt írod, az lenne a minimum a tévében magyar mûsorokat lássunk.
Ott a való világ az is magyar, mégis kérdem, tényleg erre van szükség? Vagy a barátok köztre?
Vagy Liptai Klaudiára, vagy Benkõ Péterre? MErt ezek magyar mûsorok, mégis khm, hát inkább ha lehet nem nézem. De egy percig nem vonnám kétségbe , hogy õk ne lennének magyarok.

Vagy pontosan mit értesz "magyar" mûsorok alatt? Nemzeti mûsorokat? Pardon, jobboldali radikális eszméket is bemutató mûsorokat? Úgy gondolom, a kiegyensúlyozott tájékoztatás nevében igen, szükség lenne radikális jobboldali adóra (tv) is, akinek arra van szüksége, találja meg a neki tetszõ tartalmat.

MArkosz: tudom, hogy bárki hozzászólhat, de ha érdemben nem tudsz, akkor totál felesleges a billentyût koptatnod , nem tök mindegy neked mennyit reagálok?
Egyébként nem célom a cáfolás . Velem kapcsolatos dolgokat meg tudom és meg is fogom cáfolni, ha nem igaz,de egyéb esetben nyitott vagyok mások véleményére. Nyitott vagyok,meghallgatom, de leginkább a szememnek és a tapasztalataimnak hiszek.

Az , hogy nem értek egyet esetleg velük, netán bizonyos "lehet-hogy-kitalációkat" nem fogadok el azon nyomban, csak amiatt mert azt valaki mondja, az még nem cáfolás.



Monk: Ha normálisan , tehát nem lesajnálóan, másikat lenézve tudsz reagálni, akkor én a részemrõl nyitott vagyok a vitánk folytatására.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Országos politika
Markosz
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 491
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.08.17
Elküldve: 2011-02-17 16:33
Monk!
én mondtam hogy addig megy amíg nem neki lesz igaza smiley
mindjárt meg cáfol most mindent kb 8 oldalba smiley smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Országos politika
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2011-02-17 14:43
Tildy!


Teljesen megrökönyödtem, amikor azt írtad, hogy csak munka és elhatározás kérdése a médiába való bekerülés! Ezt te komolyan mondod, gondolod?

Szerinted hány olyan mûvész van Magyarországon, aki rengeteget dolgozik, tehetséges, de mégsem szerepelhet?

Például Usztics Mátyás színmûvész, a nemzeti énekesek, együttesek!
Nemrégiben olvastam, hogy Pitti Katalin sem szerepelhet már az Operaházban!
Vagy vegyük például a már csak Fidesz-bérenc, egykor szebb napokat látott Echo tévét! Hány tehetséges és tényleg korrekt mûsorvezetõ-szerkesztõ került utcára??????????

Ne nekünk, magyaroknak magyarázd azt a kedves kis szöveget, hogy szeressük egymást, meg ne legyünk olyan gonosz rasszisták! Mondd inkább a kis kedvenceidnek!

Magyarországon élünk, ezért az lenne a minimum, hogy a tévében magyar mûsorokat lássunk!







* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Országos politika
Adrian Monk
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 34
Lakóhely: San Francisco
Regisztrált: 2010.09.25
Elküldve: 2011-02-17 10:49
Ez biz'gyenge!!
Ennyit is vártam tõled T. TILDY!
Köszönöm ennyi,a vitához vitapartner is kell és te már FÁRASZTÓ VAGY!
Hogy miért?? smiley


Ps:Adrien Monk!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Országos politika
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2011-02-13 12:24
[quote]Adrian Monk írta:
Tildy!!
EGY IGAZ!MEGTÖRTÉNT PÉLDA!!!

Egy Izraelben"utasellátással"foglalkozó csávó,akit az izraeli vasút foglalkoztatott,mert( Rotschild T.)ugye ilyen névvel kell neki valamit találni!
Szóval idejött Magyarországra és egy Magánklinika igazgatója lett,lövése sem volt hozzá,végzettsége se,talán egy érettségije smiley,de az sem biztos!Volt is egy botrány a kórházában,valakit félrekezeltek,akkoriban még a sajtó is foglalkozott vele,kiesett a villa a kezembõl,amikor megláttam a tv-ben,de aztán leállították õket,mert ugye övék a tv,sajtó,bank és minden!
Így aztán amikor elült a zaj,kapott egy újabb jó állást!!
Izraelben egy NULLA VOLT,zsömlét adott el az utazóknak,nálunk KÓRHÁZIGAZGATÓ LETT!
Ezt mivel magyarázod Tildyke???
VÉLETLEN????

Nálunk huszadrangú filozófusok 500 millát sikítanak el,miért is???.....bizony..bizony!!

Nagyon gyengék az érveid!

Ps:Adrien Monk![/quote]

Kerlek monk, ne tildykezz, en se Monkocskaztalak.


Elhiszem , hogy nagy ara'nyban vannak zsidok bankszakmaban, vagy mediaban. De megsugok valamit, az en szakteruletem meg szinte nincsenek is , nem fura? Sot, meg fekete programozot sem lattam. Ott miert nem haborodsz fel , hogy oda nem engedik be oket egyaltalan! Micsoda kizaras!
Ha mar felhaborodsz, legalabb legy benne konzisztens.


A te erveid sajnos gyengek, frocsogni, valotlansagot, kitalaciot allitani mar nagyon tudsz, bebizonyitottad amikor itt MINDENKI elott ezt tetted velem kapcsolatban.

Egyszeru a dolog, mint a legtobb magyarnak, neked is van valami masik emberi csoporttol fobiad. Van akinek szocifobiaja van, van akinek fideszfobiaja, neked zsidofobiad.
Valami ellensegkep mindig kell, anelkul mar nem tudna elni a magyar. Nagyon szomoru, hogy erre a partok is rajatszanak...


Amiket te leirsz, mind kb olyan tortenetnek tunnek, mint amit faterom nemletezo kadermultjarol irtal.

Azok utan a te szavad mar nem hiheto, hiteltelen.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Országos politika
Adrian Monk
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 34
Lakóhely: San Francisco
Regisztrált: 2010.09.25
Elküldve: 2011-02-13 11:43
Tildy!!
EGY IGAZ!MEGTÖRTÉNT PÉLDA!!!

Egy Izraelben"utasellátással"foglalkozó csávó,akit az izraeli vasút foglalkoztatott,mert( Rotschild T.)ugye ilyen névvel kell neki valamit találni!
Szóval idejött Magyarországra és egy Magánklinika igazgatója lett,lövése sem volt hozzá,végzettsége se,talán egy érettségije smiley,de az sem biztos!Volt is egy botrány a kórházában,valakit félrekezeltek,akkoriban még a sajtó is foglalkozott vele,kiesett a villa a kezembõl,amikor megláttam a tv-ben,de aztán leállították õket,mert ugye övék a tv,sajtó,bank és minden!
Így aztán amikor elült a zaj,kapott egy újabb jó állást!!
Izraelben egy NULLA VOLT,zsömlét adott el az utazóknak,nálunk KÓRHÁZIGAZGATÓ LETT!
Ezt mivel magyarázod Tildyke???
VÉLETLEN????

Nálunk huszadrangú filozófusok 500 millát sikítanak el,miért is???.....bizony..bizony!!

Nagyon gyengék az érveid!

Ps:Adrien Monk!


Ps:Adrien Monk!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Országos politika
Adrian Monk
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 34
Lakóhely: San Francisco
Regisztrált: 2010.09.25
Elküldve: 2011-02-13 11:28
T.Tildy!!

Tényleg azt hiszem,hogy annyira távol vagy, tán a MARSON??? smiley smiley
Amúgy azt nem mondanám,hogy nincs cigány értelmiség,csak azt nem engedik helyzetbe,maradjon a ruskaja és azzal le is írták õket,Gyõzim a díszcigány.
Amúgy kedves Tildy,az USA-ban egy mûsorvezetõ egy mûsora közben felháborodott,hogy itt
"mindent a zsidók vezetnek,még ezt a csatornát is"??
Természetesen a nagy"demokraták"kirúgták!
Ugyanez történt Franciaországban,kirúgással végzõdött!
Nem furcsa,hogy most,amikor nem ballib kormány van Magyarországon,az összes zsidó"értelmiségi"külföldön xarja le saját hazáját,és mindjárt antiszemitáznak,ha valaki szóváteszi ezt nekik??
Hogy gyurcsótányt idézzem,"el lehet menni",ha nem tetszik el lehet menni!"Õ MONDTA"A NAGY GONDOLKODÓ"!!

"Mi a francokat számít a származás amúgy?"

Kérded te és nem is minõsíteném ezt a kérdésed,csak annyit mondok,ha valaki olyan körökben forog,és akarja valamire vinni,nem árt ha a fitymájától megszabadították vallási okok miatt!
Persze van néhány más nemzetiségû is,de ha a 9.940.000-t hasonlítjuk a 60.000-hez,akkor szerintem egy picit te is elgondolkozol?? smiley smiley
Szóval minden 167!!!!!!lehetne zsidó,ehelyett fordítva van,na ez így nagyon nem kóser!
Aki ezt nem látja és nem érti,az........nem akarom minõsíteni,és hidd el semmi köze az antiszemitizmushoz. smiley


Ps:Adrien Monk!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Országos politika
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2011-02-12 21:53
[quote]trappista írta:
Nem követtem a vitátokat, de majdnem rosszul lettem, amikor azt írta tildy, hogy a médiában, közéletben van egy pár cigány! Hol? Kikrõl beszélsz?

Jajjj, Gyõzikérõl? Õ tényleg egy igazi mûvész! smiley
Damu Rolandról, akit a barátnõje megerõszakolásával vádolnak?
A való világos cigányokról?
Daróczi Dávidról és igen különös politikai kapcsolatairól, na meg családjáról?
A fideszes Farkas Flóriánról, akinek annak idején Göncz Árpád adott kegyelmet, hogy ne kerüljön sittre?
Vagy a fekete vonatos Fatimáról? Akit szintén csalással vádolnak?
Vagy a Maunika show "sztárjairól"?

Most mondhatnád, hogy ott van Mága Zoltán, de annak is a testvére bûnözõ; ki tudja, lehet, õ is benne van a maffiában!

Szóval amit nem lehet, azt ne erõltessük! A cigányoktól igen messze áll a kultúra! Nagyon minimális az a szám, aki tényleg a tehetségével lesz híres!

Most mondhatnád, hogy a többi mûvész se különb! Ez így van! Csak hogy nézzük meg ezek származását! Csak mostanra döbbentem rá, hogy nálunk, sõt, az egész világon a média egy beltenyészet! Szinte csak zsidók vannak benne! A többi fajnak nem is adnak lehetõséget a szereplésre! [/quote]

Nem egészen róluk . Maradjunk ennyiben.
(Riporterekrõl , szerkesztõkrõl, mûsorvezetõkrõl Tv2nél , M1-en és RTL klubnál is van belõle. Pl. Sváby András, Czippán Anett, Ördög Nóra - mindnek van cigány felmenõje . Igen ezen kívûl vannak olyanok is, mint Damu Roland, vagy gyõzike, akik inkább ne lennének ott.... )
Sõt azt sem tartom kizártnak arcvonások, bõrszín, artikuláció és egyebek alapjában a miniszterelnök, Orbán Viktor is rendelkezik cigány felmenõkkel. (Most ne menjünk bele abba a találgatásba, hogy eredetileg Orsós Viktor vagy sem)

Nem tudom, mondtam-e már, hogy kevered a fajt , meg a népcsoportokat . Mert te az uóbbira gondoltál . Az emberi fajon ( Homo Sapiens ) (http://hu.wikipedia.org/wiki/Ember) belül nincsenek külön fajok, max rasszok, népcsoportok, etnikumok.

Mi a francokat számít a számazás amúgy? Ha valaki jó, anélkül is tud érvényesülni. Mondom én, hogy csak mert nektek nem jött valami össze, dögöljön meg a szomszéd tehene is, meg õ is. Miért zavar egyáltalán ez benneteket? Lehet utánuk csinálni, meg lehet mutatni, hogy vagytok elég jók. ELhiszitek, hogy simán be tudnék kerülni a médiába, ha be akarnék????

Csak elhatározás és munka kérdése.

Viszont ez a fikázás , származás alapján amit mûveltek.... Hát érdekes. Ha annyira bajotok van bvelük, meg lehet mutatni, hogy tudjátok jobban, de nem fikázni, meg leszólni.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Országos politika
mbandi
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 498
Regisztrált: 2009.07.08
Elküldve: 2011-02-12 15:18
A média irányítja az életünket . . . smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Országos politika
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2011-02-12 08:51
Nem követtem a vitátokat, de majdnem rosszul lettem, amikor azt írta tildy, hogy a médiában, közéletben van egy pár cigány! Hol? Kikrõl beszélsz?

Jajjj, Gyõzikérõl? Õ tényleg egy igazi mûvész! smiley
Damu Rolandról, akit a barátnõje megerõszakolásával vádolnak?
A való világos cigányokról?
Daróczi Dávidról és igen különös politikai kapcsolatairól, na meg családjáról?
A fideszes Farkas Flóriánról, akinek annak idején Göncz Árpád adott kegyelmet, hogy ne kerüljön sittre?
Vagy a fekete vonatos Fatimáról? Akit szintén csalással vádolnak?
Vagy a Maunika show "sztárjairól"?

Most mondhatnád, hogy ott van Mága Zoltán, de annak is a testvére bûnözõ; ki tudja, lehet, õ is benne van a maffiában!

Szóval amit nem lehet, azt ne erõltessük! A cigányoktól igen messze áll a kultúra! Nagyon minimális az a szám, aki tényleg a tehetségével lesz híres!

Most mondhatnád, hogy a többi mûvész se különb! Ez így van! Csak hogy nézzük meg ezek származását! Csak mostanra döbbentem rá, hogy nálunk, sõt, az egész világon a média egy beltenyészet! Szinte csak zsidók vannak benne! A többi fajnak nem is adnak lehetõséget a szereplésre!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Országos politika
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2011-02-11 21:18
[quote]Adrian Monk írta:
A kérdésre nem válaszoltál,hol a képzett cigányok ???????
Hidd el van!!
ÉS NEM VÁLASZOLTÁL!!!
Egy üzlettel kapcsolatban egy zsidó embere ezt mondta,fõnököm volt:
"ne törõdj vele,magas beosztású???megveszem,ez az ország egy banán köztársaság"
Na ez téged nem sért,engem IGEN!![/quote]

Valoban nem valaszoltam . Nem sok van, de azert van par , nekem voltak informatikus ismeroseim kozt , legalabb ketto-harom. Nem gyakori, de maximalis tiszteletem van felejuk, jo szakemberek.

Mediaban meg abszolute van jopar roma szarmazasu, ahogy szineszek kozt is.

A banankoztarsasagban meg igaza van, aki mondta.Sajnos.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Oldal: 1 / 16 1 2 3 4 > >>
Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
54.36.149.xxx @ photo...
85.208.96.xxx @ photo...
54.36.148.xxx @ photo...
85.208.96.xxx @ repor...
185.191.171.xxx @ photo...
185.191.171.xxx @ photo...
85.208.96.xxx @ photo...
85.208.96.xxx @ photo...
3.129.247.xxx @ forum...
3.149.234.xxx @ news.php

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 158 hete
Észrevétel... 212 hete
Egyéb videók 442 hete
Zene 445 hete
Utcanev valt... 446 hete
Országos po... 496 hete
Humoros videók 519 hete
Vadas 532 hete
Emlékek 608 hete
Kifestõk, s... 629 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Hogyan értékelnéd a 2023-as évet településünk szempontjából?

Nagyon jó volt, csak így tovább.

Idén több fejlesztés kellene.

Semleges.

Nem volt jó.

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
16213 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2024
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar